2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oyy düşünemiyorum 2 saat minibüs her gün . Maşallahın varmış Keşke ben de erken evlenip doğursaydım bi tane erkenden .
Ayy ne çektiğimi bı ben bi Allah bilir kaç kere minibüsten inip kusup geri binerdim insanlar yer vermezdi, yer bulduğumda uyuyakalip son durağa kadar giderdim bide geri dönmek zorunda kalırdım ayyy ben çok çektim kizz canım kendim

Maşallah kuzum bence normal kuzum ya haftasi ile tam çıkmıştır büyük ihtimalle ayy hadi inşallah güzelce dönmüş olur birdahakine

Sendeki rahatlık beni bitirdi hahaha bende yatim o zaman ama yürümek çok yararlı diyorlar yürürüm de egzersizde bir şüpheli kaldım
Kız boşuna yoruyoruz kendimizi sporla gerçekten bak benim yanımda ki abla full yatti ben doğum sancisiyla bile plates yaptım gece 12den sabah 6 ya kadar yürüdüm sonuç ne biliyormusun 1 saatcik ben sadece 1 saat önce doğurdum

Aaaa evett benimkisi yuvarlak bunun ultrason cihazıyla bir alakası var mı acep dur bir daha ki ultrasonda dikkat edeyim
Yok kuzum ben direk dedim aaa hocam neden bu yuvarlak değil oda sus kız yuvarlak kafalar çok zor doğuyor böyle olması daha iyi dedi hatta detaylı da doktorum da kızının her yeri ince uzun dedi ayakları kafası tam bir kiz dedi

Maşallah canım ayda bir mi gidiyorsun kız kontrolleri niye sıklaştırmiyor 3 haftaya düşürmesi gerek değil mi

Benimki top gibi valla ultrasonlara baktım da hep aman ya korkuttu bak bu beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…