2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Valla ben de istemiyorum sezaryen ne yalan söyleyeyim. Olursa da sıkıntı değil ama normal doğum daha kolay geliyor

Senın hastanen neydı cnm?
Doktorumda çok iyi masallah, hatta adını versem kesin tanırsın. Gop kadın sağlıgı merkezıne gdıyorum ben

Ben yürümekte zorlanıyorum yaa kasılma oluyor yürürken hareketlerim baya kisitlanmaya başladı yere düşen şeyi alirken falan çok sıkışıyorum falan ilk gebelikte ama at gibiydim yerimde durmazdim valla doğumun için en güzel yatırımları yapıyorsun aferin sana tebrik ederim sahip çıkıyorsun doğumuna

Senın hastanen neydı cnm?
Doktorumda çok iyi masallah, hatta adını versem kesin tanırsın. Gop kadın sağlıgı merkezıne gdıyorum ben
Rami hastanesi kuzum doğrudur ama ssvd yaptirmiyorlar malesef her doktor desteklemiyor yada destekliyoruz diyip son anda yalandan bı bahane ile sezaryene alıyorlar biliyorum orayi da kuzum daha önce orda muayene olmuştum

Tikabasa kuzum sana şeyi sorcam. Geçen konuştuk dedin ya. Bu korkusu muhabbeti al basması doğru mu bunlar
Al basması nasıl oluyor cnm?
Lohusalıktaki anneye gelen şeyleri dıyosan onları konuşmadık. Sadece bebegın yastığının altına bıkaç dua soyledi. onları koyun dedi.
Bnım hocam oyle dıger hocalar gbi. Şu günah, o olmaz, bunu yapmayın falan o tarz degıl. Anlattıkları gayet mantıklı ve bırbırıne oturuyor, o konustukça içim açılıyor.

Cnm senın şu ellerdeki lekeler noldu

Rami hastanesi kuzum doğrudur ama ssvd yaptirmiyorlar malesef her doktor desteklemiyor yada destekliyoruz diyip son anda yalandan bı bahane ile sezaryene alıyorlar biliyorum orayi da kuzum daha önce orda muayene olmuştum
A nladım cnm hayırlısı olsun inşbnde bi ara ssvd düşündüm aslında olur bnim 12 sene var arada ama bnım cesaretım hiç yok. Acı eşiğim çok düşüktür. Korkuyorum açıkçası

Ben de vajinal doğum istiyorum aslında ama korkuyorum da . Doğum anında bebeğe bişey olur diye korkuyorum. Sezaryen de gözümde büyüyor. Sonra iyileşme aşaması zor olıyormuş 7 kat kesik atılıp dikiliyormuş. Ben korkudan kulağıma 2. Deliği bile açtıramadım. Düşününce sıcak basıyor ,fenalık geliyor. Ben nasıl doğurucam ya . Bugün de buna ağlarım

Kızlar çatlamaya meyilli olanlar için diyorum karnınızın yanında göğsünüze ve kalçanıza da çatlak kremi sürmeyi unutmayın. Ben göğsüme bayadır sürmüyordum kalçama da sürmüyordum ama kalçam zaten aynı değişmedi. Sadece karnıma her gün sabah akşam sürüyordum. Dün duşa girecektim bir baktım göğsümün kenarları hep çatlamış çok üzgünüm karnımda hiç çatlak yok şu anlık ama göğsüm daha fazla çatlamasın diye artık oraya da sürüyorum da keşke daha önce sürseydim

Şu doğru galiba erken yaşta hamilelikler daha rahat geçiyor . Benim yaşım 31diye mi böyleyim ya. Hiç duymadım öyle 20 lerin başında ortasında hamile olup şuram buram ağrıyor diyen

A nladım cnm hayırlısı olsun inşbnde bi ara ssvd düşündüm aslında olur bnim 12 sene var arada ama bnım cesaretım hiç yok. Acı eşiğim çok düşüktür. Korkuyorum açıkçası
Boyunda uzun aslında daha kolay oluyor uzun boylularin doğumu, sen nasıl rahat edeceksen kuzum. Benim doktorum zorlamıyor mesela tamamen gebeye göre ilerliyor egerki gebesi istekli ve kararli olursa elinden geleni sonuna kadar yapar ama bebeği ve seni riskli gördüğü en ufak durumda sezaryene gidiyoruz der. Yada sen sancin başladı vazgeçtin direk alir sezaryene egerki bebekle senin durumun iyi ve doğum yakınsa ikna etmeye çalışır yoksa dediğim gibi zorlamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…