2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Anladım canım hiç silinebilir kullanmadım. Kullanışlıysa o da olur tabiki. Ama hastane için bence de kullan at olanlar daha iyi olur sanırım, aldığın iyi olmuş:)

Kesinlikle ya ne diye aile hekimliği var anlamıyorum ne yaptıkları belli değil bi ilaç yazıyorlar bir de aşılar yapılıyor şükür ben gebeliğimi ilk 34 beta hcgyle öğrendim sağlık ocağında Dr direk sağlıksız gebelik bu diye kestirip atti iki gün sonra tekrar gittim değer artti bu sefer kesin dış gebelik dedi bir daha da gitmedim zaten

Kuzum genetik yaptırdılar eşiyle temiz çıktı malesef bebek ilerleyemiyor kalp atışı çıkıp bir iki güne duruyor bu 5. Transferi, 4. Transferi de böyle olmuştu amiiin insallah
Çok üzüldüm bazen sebepsiz de olabilyor.. tüp bebek tedavisinde hem yumurta hem sperm kalitesine göre genetiğe gidiyor sanırım sağlıklı bir embriyo elde edebilmek için Türkiye'de var mı tam bilmiyorum ben de bu süreci ama bir arkadaşımdan duymuştum

Anladım canım hiç silinebilir kullanmadım. Kullanışlıysa o da olur tabiki. Ama hastane için bence de kullan at olanlar daha iyi olur sanırım, aldığın iyi olmuş:)
Benim kardeşim öyle kullandı bana da öyle tavsiye etti ben de uydum tavsiyeye aynen canım hastane için mantıklı

Sizce uyku arkadaşı olarak my budizzz mi daha iyi olur fisher prize su samuru mu?
Uyku arkadaşı sadece uykuya geçerken kullanılacak birşey olduğu için ben sessiz birşey tercih ederdim uyku arkadasi adi altında daha pahalıya satılıyor bence normal bir oyuncak kuzu veya ayı da olabilir ben kendim ördüm oğlumun uyku arkadaşını

Eklentiler

• IMG_20231221_183230.jpg
    160,1 KB · Görüntüleme: 71
Abov bunu demiyeydin iyiydi benimki bir de bir iki gün ileri çıkıyor

Benim ablamın oğlunun da kafası çok büyüktü ya birde 4800 gram doğdu
Oyy tosuncuk maşallah maşallah. Ya şey duymuştum mesela büyük bebisler kendini daha güzel ittiği için daha kolay doğar diye. Doğru olabilir benimki de 4 e yakın doğmuştu. Büyütmesi kolay oluyor büyük doğan bebekleri.

Kızlar isimli nohut battaniyelerimiz geldi çok şükür sağlıkla kullandığımız günleri de görelim duygulandım

Ateş ölçer de 10 sn de ölçümü yaptı başarılı buldum kısa sürede ölçtü

Eklentiler

• 6556ffc2-3e73-4243-a840-22f18da4cf0e.jpeg
    211,1 KB · Görüntüleme: 62
  • c1634a44-60ce-46e5-8852-4ff9b34ceb99.jpeg
    193,9 KB · Görüntüleme: 61
  • c4cab8e2-0712-4b90-b4b3-4165c8cef8b4.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 64
Doğuramadi o sezeryana aldılar kafası geçmedi hahaha doktoru dedi çok kesi olur iç organları zarar görebilir bebeğin kafası vücuduna göre çok büyüktü hâlâ da büyük. Bebek küçük olunca insan dokunmaya kıyamıyor korkuyor yani ben korkuyorum küçük bebekleri kucaklarken hele birde ilk doğduklarında hiç kontrol edemiyorlar ya kendilerini bebekler o zaman zayıf bebekler daha zor oluyor

Ay çok güzeller sağlıcakla sarıp sarmalasın yavrucaklarını
Bende bu ateş ölçerden aldım gayet başarılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…