2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Allah yardımcımız olsun kuzum. İnşallah bebisler bizi hiç zorlamaz baş aşağı donuverler benimki hala orda burda tepiniyor gibi karnımda, oğlum çok erken dönmüştü hayırlısı. Eğer dönmezse de bazı egzersizler dualar falan varmış her şeyi denerim açıkçası

Hahahah ciğer seviyorsan az ye gitsin ne olacak herkes sosis sucuk pişmiş yiyor ben ciğer sevmem de aşırı canım istiyorsa biraz ucundan yerdim herhalde bir zararı var mı ki

Hahah napcan bacım bu kocalar paraya hemen çöküyor
Sorma bana diyor ben o paranın yerini bile hazırladım
Yani işin şakası bir yana gerçekten eşim öyle har vurup harman savuran bir tip olsa asla vermem, mantıklı biridir genel olarak, birikim yapmaya çalışıyor malum dimdizlak evlendik ev vs olmadan. Benim, evimin ihtiyaçlarımı karşıladığı sürece sorun yok diyorum

Sakin ol kuzum. Gitmene gerek yok. Bu çok yüksek kabul edilmiyor ve hastane bi şey yapmayacak. Sol tarafına yat

Ciğer sanırım ilk 3 ay tehlikeli. Valla ben de bayılırım ciğere en yakın zamanda ben de yemek istiyorum

Aminn kuzum inşallah donsunler bizi uzmesinler benim ki döndü ama nereye doğru bilmiyorum makat mi baş mi bilmiyorum yaklaşık bir haftadır aşağı vuruyor yanlarda gezmiyor ayy evet makat döndürme pozisyonlari var ve çok zor koltukta baş aşağı poponu dikerek uzaniyorsun

Reactions: The
Şu an bı hayal edemedim aahjaja ama gerekirse yaparım

Şu an öyle yapıyorum canım yarım saat sonra tekrar ölçeceğim inşallah düşer
İnşallah kuzum. Dün yazmadım ama benim tansiyonum hep böyle. 13-9,14-9. Doktor da Artuk buna hemen gel demiyor açıkçası. Çünkü daha düşük olmuyor. Evde uzanıyorum hep sol tarafıma. Bir de limonlu su etki etmiyor bence. Sen sakin ol tehlike yok kendini kötü mü hissediyorsun

Hahahah ciğer seviyorsan az ye gitsin ne olacak herkes sosis sucuk pişmiş yiyor ben ciğer sevmem de aşırı canım istiyorsa biraz ucundan yerdim herhalde bir zararı var mı ki
Azdan bişe olmaz bence de yedim daha oncede az da olsa, abartmadiktan sonra sıkıntı olmaz ya, yüksek A vit içeriğinden dolayı fazlası zararmış canım

Başım ağrıyor canım sadece hafif bir ağrı onun dışında bir şeyim yok zaten ağrımaya başlayınca ölçtüm 2 saat önce ve sonra da aynı kaldı tansiyonum düşmedi. Geçenlerde doktor belki de tansiyonun çıktığı için değil de başın ağrıdığı için tansiyonun yükseliyordur demişti. Çünkü bütün değerlerim normal tansiyonum da çoğunlukla normal günde 2 kere çıkıyor ama düşüyor sonra o yüzden ilaç da vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…