2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Başım ağrıyor canım sadece hafif bir ağrı onun dışında bir şeyim yok zaten ağrımaya başlayınca ölçtüm 2 saat önce ve sonra da aynı kaldı tansiyonum düşmedi. Geçenlerde doktor belki de tansiyonun çıktığı için değil de başın ağrıdığı için tansiyonun yükseliyordur demişti. Çünkü bütün değerlerim normal tansiyonum da çoğunlukla normal günde 2 kere çıkıyor ama düşüyor sonra o yüzden ilaç da vermedi
Sen yine ölçmeye devam et kuzum günde 4-5 kez not al. Ona göre ilaç da verir belki düşük olarak. Sol tarafına yat doktor öyle diyor bana

Kızlar 27. haftada bebeğimin kilosu 1300 gramdı. Cumartesi günü 29 haftalık oluyoruz yine kontrolümüz var bakalım inşallah daha da almıştır sizin bebişlerin kilosu kaç. Bizim kilomuz iyi değil mi? İster istemez doğsa yaşama olasılığını düşünüyorum hep kafamdan bu aralar kötü düşünceler hiç gitmiyor😭

Bende öyle kuzum bütçeme en uygun nehir hanım. Biliyorsun doğum pozisyonuna bağlı tamamen kuzucugum 35-36 ya baş aşağı olursa Allah'ın izniyle ssvd olacak 🤲🏻
Anı anını tutmayabilir mi mesela yani son anda bile dönebilir bebek pozisyonu değiştirebilir yani bende normal diye girip sezeryan olanı da çok gördüm , hepimizin nasıl planlanıyorsa öyle kolaylıkla olur inşallah 🙏🏻

Kızlar 27. haftada bebeğimin kilosu 1300 gramdı. Cumartesi günü 29 haftalık oluyoruz yine kontrolümüz var bakalım inşallah daha da almıştır sizin bebişlerin kilosu kaç. Bizim kilomuz iyi değil mi? İster istemez doğsa yaşama olasılığını düşünüyorum hep kafamdan bu aralar kötü düşünceler hiç gitmiyor😭
Bence 27 haftada 1300 çok güzel. Haftaya ben de 27. Haftamda gideceğim 1300 duysam sevinirim açıkçası ☺️

Anı anını tutmayabilir mi mesela yani son anda bile dönebilir bebek pozisyonu değiştirebilir yani bende normal diye girip sezeryan olanı da çok gördüm , hepimizin nasıl planlanıyorsa öyle kolaylıkla olur inşallah 🙏🏻
Tabiki değişebilir ama mesela belli bir haftadan sonra eğer baş aşağı döndüyse geri çıkması çok nadir oluyor. Ha olmaz mı elbette olur ama düşük ihtimal yani canım.

Canım harika maşallah maşallah 🧿🧿😻 doktorum 27. Haftada 1200 gr beklerim demişti bana da 26. Hafta da 1000 gr di benim yani bence 27. Hafta da normal ve çok güzel maşallah 🧿 bir de doktorum 27. Haftadan sonra doğsa da yaşam açısından küvezde sorun çıkmıyor artık yaşam sınırına geldiler korkma demişti. Şubat grubunda bir anne pazartesi günü 26 hafta gelişimi kalan 850 gr doğum yaptı maşallah 🤩🙏🏻🙏🏻

Benim 28+3 1.176 gram 36 cm idi sizin iyi maşallah bence kötü kötü seneryoları aklına getirme kendini de bebeği de strese sokma canım yoksa 5/6 aylık doğan bebekler bile doğup yaşıyorlar artık büyüyorlar bir şekilde

Oy maşallah aferin senin kıza hadi bakalım inşallah dogumda da böyle olur gorkito var bilirsin oda preeklampsi geçirdi ama çocuklari normal doğum ile dünyaya getirdi ☺️
Aaaaa kuzum ben de takip ediyorum onu. Unutmuşum evet sorunlar yaşamıştı hatta bir takipçisiyle davalık falan olmuştu. Bir bakayım geçmiş gönderilerine. Bu arada ürünlerini de seviyorum 😂

Tabiki değişebilir ama mesela belli bir haftadan sonra eğer baş aşağı döndüyse geri çıkması çok nadir oluyor. Ha olmaz mı elbette olur ama düşük ihtimal yani canım.
İşte bende bilmediğimden yazdım yani hangi haftadan sonra dönme pozisyon değiştirme nadir oluyor peki canım

• Beğen
Reactions: The
Kuzum maşallah çok güzel kilosu 🧿❤️ inşallah benimki de almıştır kilo 🙏

Kuzum bebeğin suyu fazlaysa son anda bile döner ama normalse 36dan sonra daha dönmez dönemez normal olarak ilerlerken sezaryene dönmesi için başka nedenler olmuştur

X