2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Detaylı yapmasa da kurtarıyor yoksa her yer toz içinde kalıyor. Benim eşim de öyle haftada 1 yapmıyor zaten .robot aldım o yapsın diyor. Hafta sonu yapsın diye ben elime alıyorum bazen belim ağrıyor diye sızlanıcan sonra diyip kendi devam etti bikaç kere 🤣
Benimki de robot yapsın diyor ama evde 2 kedi var, robot koltukları falan da mi temizlesin napsin🤣 mecbur supurulecek yani. Ben şu kanama olayından sonra süpürge yapma işini bıraktım canım. Öncesinde haftada 1 2 kendim de yapıyordum 😁

Yalnız tek cahil şükela ben olmam 🤣 hiç aklıma gelmedi ya beynim gerçekten artık benle bir çalışmıyor bende öyle yapıcam ya
Evet kuzum sadece süpürme haznesini tak hep o dursun. Bak mesela sadece süpürme haznesi olduğu için sadece süpürme kısmında şuan. Hazne değiştirince diğerlerine geçiyor
image.jpg

Bende normalde çok istemiyordm sonra kullananları gördükçe bi de çocuk olunca çalışınca eşim geçen sene anneler günü hediyesi almsti iyi ki alms çok memnunum tek sknti yerlerde birsey olmayacak ıvır zıvır cocuk olunca da illa oluyor oyuncak ya da başka şeyler onları kaldırmak zorundasin😀🤨
Evet benim abimler de almıştı 1 sene olmadan sattilar o dert yuzunden 😂 ben yerden heraeyi kaldiricaksam kendim supururum daha iyi dedi yengem 😂 benim evimde az esya var zarari olmaz 😁

Ahhahaha her yolu dene gitsin kuzum valla 🤣🤣 bence pekmezler çok işe yarıyor sor mutlaka ben karadut pekmezi de yiyorum 1 tatlı kaşığı fazla yeme dedi doktorum 😀
Pekmez icerken icine 2 3 damla limon sık kuzum emilimini arttiriyormus aile hekimindeki ebe söyledi 😁

Evet benim abimler de almıştı 1 sene olmadan sattilar o dert yuzunden 😂 ben yerden heraeyi kaldiricaksam kendim supururum daha iyi dedi yengem 😂 benim evimde az esya var zarari olmaz 😁
E onu da yapsın bir zahmet ajjsjd
Yerde bir şeyler varken nasıl temizlesin makinecagiz. Sonuna kadar robotu savunacağız En Büyük KK

Sanırım benim de düşük hala. Baktirmadim en son 11 falandı galiba. Microfer kullanıyorum ben. Bu arada ben hamileyken aşırı derecede böyle saçma kokulara istek duyuyorum demir eksikliğinden dolayı, yaşayan var mı?🥲

Mesela diş macunu. Yiyesim geliyor. Katranlı sabun/şampuan resmen baliciler gibi kokluyorum ara ara🤣
Benimde en son 10.5 falandı haftaya tekrar bir baktirayim aile hekiminde doktora gitmeden 😁 ben hic yasamadim koku olayini ne tiksindim ne de cok koklamak istedim 😁

• Beğen
Reactions: The
Acıbadem zaten çok pahalıdır canım benim hastanem de öyle aşırı lüks değil orta segment diyebilirim. Yoksa Ankara'da da baya lüks hastaneler var ama o kadarına da açıkçası bütçe ayiramazdim. Senin ssvd olacağın kesin mi ?
Bende öyle kuzum bütçeme en uygun nehir hanım. Biliyorsun doğum pozisyonuna bağlı tamamen kuzucugum 35-36 ya baş aşağı olursa Allah'ın izniyle ssvd olacak 🤲🏻

• Muhteşem
Rica ederim kuzum 🙏🏻 çok geçmiş olsun ya iş yerinden falan mı kaptın iyi atlattın enfeksiyon büyümeden herkes hasta gerçekten sağsalim şu son aylarımızı da atlatsak 🙏🏻
Çok sağ ol canım🌸 Ya yolda ya iş yerinde kaptım galiba, yaz hamileliği sıcaklardan çekilmiyo kışın da hastalık korkusu oluyo😓 Allah hepimizi sağlıkla son ayımıza ulaştırsın inşallah🙏🏻

Kızlar özellikle tansiyon sorunu yaşayanlar😟 tansiyonum 2 saattir 13e 9 ve hala düşmedi. Çok yüksek değil dimi artık bu sebeple hastaneye gitmekten bıktım çünkü hep bir şey çıkmıyor artık kendim de ciddiye almıyorum. Limon harici öneriniz var mı doktora sormalı mıyım

Benimki de robot yapsın diyor ama evde 2 kedi var, robot koltukları falan da mi temizlesin napsin🤣 mecbur supurulecek yani. Ben şu kanama olayından sonra süpürge yapma işini bıraktım canım. Öncesinde haftada 1 2 kendim de yapıyordum 😁
Ayy kedilerle çok zor oluyor tüy kum işi 😊 ben de görümcemin kedilerine 5 ay baktım . Günde 2 kere süpürge açıyordum 😊 o zaman robot da yoktu. 🤣 Ben şimdi öyle uzun uzun hayatta açamam kısa süreli açıyorum sadece. 😁

• Beğen
Evet saat farkı var baya etki etmez, geceyi uygun bulduysa Dr ozaman doğru yapıyorum ben de
Ben günde 2 deda kullanıyorum sabah 6 - 7 gibi tuvalete kaltigimda iciyorum ilk olanı sonra 10da falan kahvalti yapiyorum o yuzden yedigim peynir falan etki etmez bence digerinide gece yatmadan icebilir miyim dedim doktora çok iyi olur dedi 😊

Ayyy sorma gerçekten bu ne 😂😂 peki sen nasıl böyle bir karar verdin sezaryen sonrası normal için yani
Kuzum ben oğlumda çok karambole getirildim doktor tarafından bide ikinci doğumum normal oldu ya iki doğum şeklini de yaşadım normal doğum çok daha konforlu her açıdan o yüzden inşallah bunu da normal istiyorum

Bence bir de sabaha geç canım benim her okuduğum forumda sabah içiyorlar genel de reçetede bana da sabah yazıldı belki öyle etki eder dene bi bence
Aynen bi deneyim ,herturlu giderek azalacak çok yükseleceğini sanmıyorum ama sabit kalıp çok düşmezse ben de rahat geçiririm kansızlık çok kotu bişey gerçekten herşeyi etkiliyor , bu hafta bı ciğer kaçamağı yapicam yarım porsiyon dkhhj

X