2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Öyle tabii ki ama bu aralar evde yalnızlıktan da kurdukça kuruyorum kafamda canım sakin olmaya çalışıyorum ama son zamanlarda panik haldeyim. Terapiye ihtiyacım var sanırım. Hep bir korku halı

Aaaaa kuzum ben de takip ediyorum onu. Unutmuşum evet sorunlar yaşamıştı hatta bir takipçisiyle davalık falan olmuştu. Bir bakayım geçmiş gönderilerine. Bu arada ürünlerini de seviyorum
Hahah bende çok seviyorum Buarada o ciddi bir şekilde geçirdi yattagi yerden kalkamiyordu o derece zehirlenme de oldu diye hatırlıyorum ama maşallah çok kolay normal doğum yaptı iki çocuğunu da

Oyy maşallah tosuncuk çok çok iyi kuzum benim oğlumda 28 haftada 1250 Gr di bir hafta ileri gözüküyordu kızımda tam haftasi çıkıyor kontrolüm haftaya cuma 28+5 te 1100 falan çıkar diye tahmin ediyorum

Öyle tabii ki ama bu aralar evde yalnızlıktan da kurdukça kuruyorum kafamda canım sakin olmaya çalışıyorum ama son zamanlarda panik haldeyim. Terapiye ihtiyacım var sanırım. Hep bir korku halı
Benimde bulunduğum şehire Muğla’ya taşınalı 1 sene olacak bende kendimi burda biraz yalnız hissediyorum şu an çalışmadığından da boşluktayım alışkın olunca , yanımda çok dertleşeceğim arkadaşlar yok kafa dengi , ama iyi ki sizler varsınız kızlar bende kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum , işte evde bu olursa tek şu olursa benimde korkularım var yenmeye çalışıyorum

Çok sağ ol canım ay inşallah sağlıkla kavuşur o gruptaki kişi de bebeğine. Sanırım doğup kucağıma sağlıkla alınca rahatlayacağım anca inşallah zamanında gelir hepimizin ama bu şekilde kendi bedenime bağlı olarak büyümesi üzerimde çok ağır bir sorumluluk hissettiriyor. Her yediğimi içtiğimi düşünmek her hareketime dikkat etmek sürekli bedenimi takip etmek çok çok zor

Çok haklısın kuzum ama yalnız değilsin hepimiz ayn duygu durumları içindeyiz o yüzden kendini kötü hissetme bir tek ben mi böyleyim deme her şeyin yolunda olduğuna inan

Oyy maşallah tosuncuk çok çok iyi kuzum benim oğlumda 28 haftada 1250 Gr di bir hafta ileri gözüküyordu kızımda tam haftasi çıkıyor kontrolüm haftaya cuma 28+5 te 1100 falan çıkar diye tahmin ediyorum
Gelişim olarak 2 hafta önde canım boyu vs bütün ölçümleri önde ama ben bir an önce bu haftalar geçsin en azından 2500 gram olunca sağlıkla kucağıma almak istiyorum artık. Bu arada senin bebişine de maşallah kızın abisine göre biraz minnoş olacak demek ki

Çok haklısın kuzum ama yalnız değilsin hepimiz ayn duygu durumları içindeyiz o yüzden kendini kötü hissetme bir tek ben mi böyleyim deme her şeyin yolunda olduğuna inan
Dimi hepimiz aynı hislerdeyiz ben çok yalnız kaldım sürekli evdeyim hastane dışında dışarı çıkmıyorum bunaldım iyice sanırım kendi başıma kalınca da kurdukça kuruyorum. Bu cumartesi kontrolden sonra doktorum izin verirse anneme gitmek istiyorum biraz kafam dağılır en azından

Evet kuzum maşallah rabbim vakti zamanında gelmesini nasip etsin inşallah kuzum hiç öyle ihtimalleri düşünüp strese girme oğlum hep bir hafta önde çıkardı 39+4 te 3360 doğdu kızımda 3 kilo doğar heralde

Aynı durumdayız şu an canım.Burada benim de kimsem yok sadece eşimin ailesi var onlar da zaten yok gibiler kendi hallerinde yaşayıp gidiyorlar. Ne ararlar ne sorarlar. Yakın arkadaşlarım da aynı şekilde hep şehir dışında görev yerlerindeler. Ama ailemin yanına gitmeyi planlıyorum doktorum onaylarsa en azından sohbet muhabbet neşelenirim biraz. Burada kuş gibi eşimin işten gelmesini bekliyorum

Benimki de yuvarlak değil elips gibi aynen bence de böyle iyi. Ben zaten çok severim hafif arkaya bombeli kafaları oğlumun öyle çok şükür. Benim değil mesela olmasını isterdim

Ay maşallah oğlun nerdeyse sona kadar beklemiş. Ben o kadar beklemesini istemiyorum 37+0da sağlıkla gelsin şu üstümdeki yük geçsin kucağıma alayım eşim ben bebişimiz beraber mutlu mutlu sağlıkla yaşayalım

Çok iyi canım bende 28 haftada 1201 çıkmıştı kilosugayetde seninki iyibenimde kafamda hep bu sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…