2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim de çok işime yaradı şu son 2 ayda süpürge yapamıyorum ben kendim belimin ağrısından. Sadece içi. Dolunca boşaltma kısmı sinirimi bozuyor çabuk dolduğundan
Robot süpürge candır anneme geldim bugün. Sabah onu açtım çıktım, temizlesin evi elbette detaylı temizlik yapmıyor ama baya kurtarıcı. Haftada 1 eşim normal süpürge ile süpürüyor, geri kalan gunlerde de robotcugum

Ay çok pahalıymış. Ben toplam doğum paketini ( her şey dahil, detaylı vs) 22 bine anlaştım 14. Haftamda. Sadece doğum 30 mu
Ayy cok iyiymiş yaa bizim hastane fiyat sabitleme yapmıyor muayene ucretimde 1000 lira hastanede öyle ad yapmış bı yer değil sirf doktorum için veriyorum yoksa kapısından geçmem

Reactions: The
Ayy cok iyiymiş yaa bizim hastane fiyat sabitleme yapmıyor muayene ucretimde 1000 lira hastanede öyle ad yapmış bı yer değil sirf doktorum için veriyorum yoksa kapısından geçmem
Çokmus kuzum ya..ben İstanbul'da çalışırken bir hastaneye gidiyordum, muayene ücretleri Ankara'dan daha uygundu. Nisa hastanesiydi sanırım adı biliyor musun, bahçelievlerde? Belki çok iyi bir yer değildir bilemiyorum ama birkaç defa gidip çok memnun kalmıştım

Bnımde doktorum dışardan cnm
Doğum yapacagım hastane ile anlaşmalı. Şuan 20.000 dıyorlar doguma.
Yılbası sonrası 25-30 olacakmış.
Hastane lüx. Yenidoğan yogun bakımda var. A Asliyokfotokopisivar cnm sen bılırsın gop yeniyüzyıl hastanesi

Yok kuzum bilmiyorum malesef, ben ssvd istiyorum ya o yüzden çok doktor seçeneğim yok içlerinde en uygunu da nehir hanım yoksa acibademde Semra hanım var bide özel kliniği olan bir kaç doktor var onlara gitmem lazım oralarinda kapısına yaklasamam acayip pahalı doğumlar 70-80 bini buluyor

Biliyorum kuzum orayı evime yakin orası da ama benim için hastane değil doktor önemli inşallah normal doğum yapıp hastanede kalmadan çıkmak istiyorum hemen yoğun bakımda açıldı benim hastanemde o açıdan da içim rahat

Hahaha helal olsun bide yaptiriyorsan extra helal olsun
Ya ben nasıl söylesem böyle şeyleri hakettigimi düşünüyorum ajdjfjr
Şimdi şöyle. Çalışırken bile mesela senin paran benim param yapmadım hiç. Maaşımı alır biraz kendime ayırır gerisini eşime gönderirdim ( para biriktirme, borç harç her şey onda dönüyor bizde) İstesem çatır çatır yerdim hepsini şu an çalışmıyorum izinde olduğum için ama mesela şimdi doğumdan önce-sonra 4 ay yine maaş alacağım, 45ten alsam 180 bin lira eder. Ee bu parayı ben yine kendim harcamayacagim, biraz ayırır veririm yani eşime bitiktirsin falan diye. Bunca fedakarlığıma da alsin bir bilezik bence

Bence senin üç tane bile isteme hakkın var bu kadar emeğe yapsın kizz aferin sana

Acıbadem zaten çok pahalıdır canım benim hastanem de öyle aşırı lüks değil orta segment diyebilirim. Yoksa Ankara'da da baya lüks hastaneler var ama o kadarına da açıkçası bütçe ayiramazdim. Senin ssvd olacağın kesin mi ?

Amin kuzum amin inşallah gerçekten az kaldı. İnşallah sorunsuz geçirelim şu günlerimizi de

Kesinlikle robot süpürge candır. Pratik olan herşey candır robotun haznesini boşaltmaya bile üşeniyorum. Bi kaç seneye kendi boşaltana geçerim sanırım

Hahah sağol kardeş kendimi biraz enayi gibi hissediyorum bu maaş konusunda ama sağlık olsun diyelim
Ben de eşime diyorum saat satıyor şu kadar kaldı gelmeme diye. Dedim çocuğumuzun rızkını kazan anası kazanamıyor. Alıyorsun ya maaş diyor dedim ek ders gitti. Olsun sağlık olsun tabi ama isterdim 37ye kadar çalışmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…