2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım ilk defa yaşayınca eşimde korktu oturuyorum olmuyor uzanıyorum olmuyor hastaneye gidecektik artık kıvrana kıvrana uyumuşum sabahta hafiflemiş uyandım şükür 🙏

İnşallah canım Allah kolaylık versin 🙏 ağırlaştık ve dahada ağırlaşıcaz gibi duruyor enazından acil durum olur biley olur Allah korusun tabi yinede hazırlıklı olmakta fayda var şubat gurubunu okudukça geriliyorum Allah yardımcımız olsun 🤲
Ben artık bu ay gerçekten agirlastigimi hissediyorum yaa
Böyle oturunca kalkasim falan gelmiyor çok mayışık bir şey oldum. Küçük çocukla haliyle öyle çok yavaş bir hayat yaşayamiyorum ama akşam eşim eve geldikten sonra full dinlenme şeklinde geçiyor nerdeyse 🥲 ben de nasipse 30lu haftalara geçince hastane çantamı vs hazırlayıp koyacağım. İlk bebekte 38de hazırlamıştım😂 bunda erkenci olmak istiyorum biraz.

Ben bu geceliği yıkadım ütüledim şimdi organizere koymak istiyorum ama nasıl etsem bile yine ütüsü bozuluyor sanki😩

Benime gecen aklıma geldi dedim bana bilezik kolye alırsın hediye (hayatta takı sevmem aslında ama ağız aramak için 😂 ) hemen tamam dedi hevesim kaçtı hayır deseydi isterdim bişeyler 😂😂😂 ama robot süpürge isteyebilirim belki 1+1 evim ama süpürmek silmek gözümde çok büyüyor 😂 bebek olunca düşünemiyorum 😂🤦🏻‍♀️
Kesinlikle robot süpürgeyi tavsiye ederim çok faydasını goruyorm çok derin temizlik yapmıyor ama günü kurtarıyor valla

Ben artık bu ay gerçekten agirlastigimi hissediyorum yaa
Böyle oturunca kalkasim falan gelmiyor çok mayışık bir şey oldum. Küçük çocukla haliyle öyle çok yavaş bir hayat yaşayamiyorum ama akşam eşim eve geldikten sonra full dinlenme şeklinde geçiyor nerdeyse 🥲 ben de nasipse 30lu haftalara geçince hastane çantamı vs hazırlayıp koyacağım. İlk bebekte 38de hazırlamıştım😂 bunda erkenci olmak istiyorum biraz.
Maşallah canım valla senin birde çocuk var Allah kolaylık versin 🙏 ben tekim eşim gün içinde yokluyor beni gelip gidip şükür yardımcı oluyor bana geçen günde görümcemler geldi odayı boyadı eşim detaylı temizlik yaptılar sağolsunlar ama şimdilerde ufacık bişey yapsam nefes nefese kalıyorum yemeğimi ben yapıyorum dinlene dinlene bugünlerimize de şükür a kaldı inşallah 🙏🌸

Ay çok pahalıymış. Ben toplam doğum paketini ( her şey dahil, detaylı vs) 22 bine anlaştım 14. Haftamda. Sadece doğum 30 mu 🥲🥺
Benimde suanda 30 bin TL doğum yapacgm hastane yılbaşı fiyatı bekliyoruz doktorum özel klinikte hastane dişi yani ve daha öncesinde doğum teminatlı sigorta yaptrmstk ama bebis hemen olmayınca iyi bir doktor arayışı tedavi derken zatn hem bitmişti sigorta hemde doktor disardn olduğu iicn yine karsilamayackti

• Beğen
Reactions: The
Kesinlikle robot süpürgeyi tavsiye ederim çok faydasını goruyorm çok derin temizlik yapmıyor ama günü kurtarıyor valla
Benim de çok işime yaradı şu son 2 ayda süpürge yapamıyorum ben kendim belimin ağrısından. Sadece içi. Dolunca boşaltma kısmı sinirimi bozuyor çabuk dolduğundan🤣

X