2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ya robot süpürgede bende çalıştırmak istiyorum ama eğilip kalkamıyorum telden açarım sıkıntı o da değil tek sorunum tüm işleri süper yapıyor şarja geri geliyor salonda parke de duruyor evde yerden ısıtma geçen bi baktık mopu eşim gelene kadar sabahtan akşama ıslak beklediği için parkeyi şişirmiş bir de üstüne sapsarı yapmış biz de akşamları loş ışıkta oturuyoruz hiç gark etmemişiz gündüz gözüyle gördüm ben bunu eşim olmadan çalıştırmayacaksam ne anladım yardımmmm

İlkinde 37ye kadar çalışmıstım çok dinçtim gerçekten 1 hafta daha çalışmak istemiştim ama artık herkes iş yerinde doğuracaksin yakında falan demeye başlayınca psikolojik olarak kendimi kötü hissedip bıraktım

Gyno yu gece mi içiyorsun kuzum neden ? Karadut özünü biz de yazlıktan kv ye getirttik orada yollarda satılıyor ya gelirken 3 cam şişe aldırdık yoksa bende bilemedim hiç içmemiştim hayatımda
Gün içinde hep süt yoğurt kefir bişey yiyorum etkilemesin çok diye ,ilacı içince hep erteliyorum onları unutuyorum sonra 11 gibi atıyorum, olmazsa sabaha geceyim

Kesinlikle robot süpürgeyi tavsiye ederim çok faydasını goruyorm çok derin temizlik yapmıyor ama günü kurtarıyor valla
Ya ben geçen sene alacaktim sonra cocuk falan yok ev de 1+1 gerek yok bosver demistim kendi kendime ama simdi cocuk olunca gerekli ya hergun supurmek banada zor olur ve hergun supur sil yaparim bebege toz falan dokunmasin diye mantikli geldi

Ben alalı 2 yıl oldu ama hiç silme özelliğini kullanmadım kuzum o yüzden yorum yapamayacağım bana supurmesi yetiyor beş dkda arkasından hemen siliyorum zaten. Benim evin çoğu yeri halı yani çok büyük parke açıklıkları yok o yüzden mopuna ihtiyaç duymuyorum. Bir de uzun vadede robotun iç parçalarına zarar veriyor diye duymuştum mop kısmını çalıştırmak, sudan kaynaklı

Gün içinde hep süt yoğurt kefir bişey yiyorum etkilemesin çok diye ,ilacı içince hep erteliyorum onları unutuyorum sonra 11 gibi atıyorum, olmazsa sabaha geceyim
Bence bir de sabaha geç canım benim her okuduğum forumda sabah içiyorlar genel de reçetede bana da sabah yazıldı belki öyle etki eder dene bi bence

Ben günde 2 deda kullanıyorum sabah 6 - 7 gibi tuvalete kaltigimda iciyorum ilk olanı sonra 10da falan kahvalti yapiyorum o yuzden yedigim peynir falan etki etmez bence digerinide gece yatmadan icebilir miyim dedim doktora çok iyi olur dedi

Ay mantıklı kız ama mop özelliğini nasıl kapatacağım bunun aldığımızda hamile kaldım zaten çok da inceleyemedim çok mantıklı kendimi salak hissettim bak inşallah mop özelliği devre dışı kalıyordur bu Safiye’nin adını safiye koydum

aslında keşki bende öyle olsaydım hep diyorum kendime bu hepsi annemden gecmiş bana
Sen hazırda utule beklet, zaten sezaryen olacakmışsin son gün annen falan yeniden ütüler canım sorun olmaz ki

Bence bir de sabaha geç canım benim her okuduğum forumda sabah içiyorlar genel de reçetede bana da sabah yazıldı belki öyle etki eder dene bi bence
Aslında onunla etkisi yok ya bende sabah kullaniyodum hemde cok dikkat ediyodum hiç aksatmadan aynı saatte kahvaltida cay yerine karadut ozu iciyodum falan ama baktim degerlerim yine düşmüş 2ye cikartti o yuzden doktor

Kız telefondan yapmıyor musun zaten şurayı süpür falan diye ordan mopu hiç seçme? Seninki nasıl bilmiyorum ama mop bezini falan takmayınca, içine su koymayınca silemez herhalde zaten

Kızlaaar merhaba, baş dönmesi yaşayan var mı?

Başım dönüyor gibi oluyor. Aç değilim tansiyonum da iyi ama böyle bir gelip geçiyor. Endişelendirdi bu beni

Aslında onunla etkisi yok ya bende sabah kullaniyodum hemde cok dikkat ediyodum hiç aksatmadan aynı saatte kahvaltida cay yerine karadut ozu iciyodum falan ama baktim degerlerim yine düşmüş 2ye cikartti o yuzden doktor
Neye göre tepki veriyor bu ilaçlar denme ya olma gidiyoruz bir bilinmezlik günde 2 de bizim grupta duydum en çok

Kız telefondan yapmıyor musun zaten şurayı süpür falan diye ordan mopu hiç seçme? Seninki nasıl bilmiyorum ama mop bezini falan takmayınca, içine su koymayınca silemez herhalde zaten
Uygulamayı karıştırıcam şimdi bi uygulama seçtiriyor şurayı burayı süpür diye ama su mop ayarında 3 kademe var kapatmayı bulamadım az orta yoğun su modu varmış ama dediğin gibi bi youtubeden bakayım ayrıca mopu takmazsam su da olmazsa silemez robotun beynini yakarım böylece hedefe giden her yol mübahtır helal kız seviyorum bu grubu

Reactions: The
Sanırım benim de düşük hala. Baktirmadim en son 11 falandı galiba. Microfer kullanıyorum ben. Bu arada ben hamileyken aşırı derecede böyle saçma kokulara istek duyuyorum demir eksikliğinden dolayı, yaşayan var mı?

Mesela diş macunu. Yiyesim geliyor. Katranlı sabun/şampuan resmen baliciler gibi kokluyorum ara ara

Sen hazırda utule beklet, zaten sezaryen olacakmışsin son gün annen falan yeniden ütüler canım sorun olmaz ki
Hepsini ütüledim koydum bileen son gün koysam bile yine kırışmış olucak canım sezeryan olsa bile su fazlalığı olduğu için korkuyorum her an her şey ola bilir dua ediyorum 37 göreyim

Ya ben geçen sene alacaktim sonra cocuk falan yok ev de 1+1 gerek yok bosver demistim kendi kendime ama simdi cocuk olunca gerekli ya hergun supurmek banada zor olur ve hergun supur sil yaparim bebege toz falan dokunmasin diye mantikli geldi
Bende normalde çok istemiyordm sonra kullananları gördükçe bi de çocuk olunca çalışınca eşim geçen sene anneler günü hediyesi almsti iyi ki alms çok memnunum tek sknti yerlerde birsey olmayacak ıvır zıvır cocuk olunca da illa oluyor oyuncak ya da başka şeyler onları kaldırmak zorundasin

Hepsini ütüledim koydum bileen son gün koysam bile yine kırışmış olucak canım sezeryan olsa bile su fazlalığı olduğu için korkuyorum her an her şey ola bilir dua ediyorum 37 göreyim
Görürsün Allah'ın izniyle merak etme. Su fazlalığının erken doğuma sebebiyet verdiğini kimsede görmedim, senin de olmaz inşallah

Kızlaaar merhaba, baş dönmesi yaşayan var mı?

Başım dönüyor gibi oluyor. Aç değilim tansiyonum da iyi ama böyle bir gelip geçiyor. Endişelendirdi bu beni
Benim aniden kalkınca başım dönüyor canım o yüzden kalkarken bi bekliyorum yavaşça doğruluyorum ayağa eğer tansiyondan falan değilse ama neden olur bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…