2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Tabi kuzum içiyorum her gittiğimde doktora devam demi diye soruyorum o da devam diyor bir de gyno ferro sanol demirde de var folik asit ama doktorum folik asit mg olarak az bunlarda hızlıca emilip atılıyor zaten fazlası vücutta birikmiyor dedi
Hım bnde kan hapı başlıcam zaten. Acaba vinelacı bıraksammı dıye dusundum.
Doktoruma sorsam illaki kullan dermi acaba?

Yaaa çok güzel işte hem bileklik gibi 😍 güzel günlerde kullan canım 😁

Kuzum internetteki kuyumculardan baktım. 14 ayar 10 gram falan 9.000 tl civarında. Bi de benim bileklerim aşırı ince olcak özel yaptırması lazım. Tabi özel yapım olduğu için daha mı çok tutar yoksa gramı az olacağı için fiyatı düşer mi bilmiyorum 😂

Hahaha ay çok mantıklı 😂😂😂 bileziği kaç gram kaç ayar istedin kuzum 😂😂😂
Hee 14 ayar. Ben 22 ayar aldım ya 14 ayarı bozdurursan çok düşer fiyatı 🥲 illa o fiyatlara alacaksan 22 ayar 5 gram falan filan al bari 😂

Triko elbisem geldi kızlar çok beğendimmm 😍😍

Eklentiler

• IMG_20231221_115618.jpg
    IMG_20231221_115618.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20231221_115610.jpg
    IMG_20231221_115610.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 65
Bende aslında kolye istiyordum ilk kızımda ben söylemeden almsti kolyeyi sürpriz olduydu sabah işe giderken açıp aynanın önüne koymuştu yazı yazmıştı bundanda 2.cocukta dyson alrsn diyordum hep sonra bi ara bunalıma girmiştm bebeğimiz olmuyor diye o sıra bana sürpriz yapmış işlerine dyson v15 alıp göndermiş tamda ben o sıra okulda kizimn toplantısı iicn bekliyordum eşimde yanımda işlerinden arkadaştan fotoğraf geldi vay be diye bu baktm dyson v15 ben şok 😀şimdide bakalım birsey istemiyorum cnku hastane doğum ücreti fotgrafci derken 50 bin TL buluyor sağlıklı bebeğimi kucağıma alayım o bana yeter 😀
Ben de geçen sene çocuğumuz olmuyor diye depresyona girmiştim. Bana da eşim 14 pro max aldı 🤭 çok şükür sonrası bebişimiz de oldu ❤️

Sanırım bir tek ben altın sevmiyorum aranızda😅😅kolye bilezik altınım duruyor hiç takmadım bile ama benimki gümüş renginde olanlardan☺️şimdi aldım hep sahtelerden ne güzel her defa birini takıyorum🤣🤣ben akıllı saat istiyorum ama Apple markası onunda fiyatı baya varmış kendi söz vermişti bana😀
Kuzum Apple Watch SE o kadar yüksek değil . Ondan aldır. Ben öyle yaptırdım 😁

Kuzum bende bilezikten nefret ederim. Düğünümde takılan bileziklerden birisini bile alıp takmadım. Ama Ajdalara bak sen bence :KK70: çok şık bileklik gibi
Yok kuzum çok şık gerçekten de ben böyle ne bilim takmam. Ama yüzük takarım. Baget, tek taş, üç taş, elmas hepsi var. Hepsini de takıyorum. Beş taş ya da sekiz taş yok 😂😂😂

Benimki de sormadı zatn ilk kızımda bi bebeğe bilezik yaptı onun dışında hiç birsey almadım desem yeri hala da öyleler merak filn yok eltiminde oğlanı cumhuriyet taktılar eltimin 2.oldu 3 aylık oldu bebek hala bi iğne bile getirmemiş o kadar duyarsız meraksz o yüzden bunda hiç beklemiyorm
Ay almasa da olur uzak olsun yeter 😂😂 karışmasın. Karıştırtmam zaten asla da. Lafımı çat çat söylerim

Yaaa çok güzel işte hem bileklik gibi 😍 güzel günlerde kullan canım 😁

Kuzum internetteki kuyumculardan baktım. 14 ayar 10 gram falan 9.000 tl civarında. Bi de benim bileklerim aşırı ince olcak özel yaptırması lazım. Tabi özel yapım olduğu için daha mı çok tutar yoksa gramı az olacağı için fiyatı düşer mi bilmiyorum 😂

Hahaha ay çok mantıklı 😂😂😂 bileziği kaç gram kaç ayar istedin kuzum 😂😂😂
22 ayar 8 ya da 10 gr olur dedim künyede alacakları için 8 gr da okeyim 😀 ama bilezikleri işlemesin alsın dedim eşime yüzüne diyemedim kv nin🤣 işlemesin alsın ki satınca fiyat oynamasın bu beni üzer söyle annene dedim 🤭 kv Ata altın alınır biz de dedi ata altın ben hiç bilmiyorum sanırım cumhuriyet altından bahsediyor 🤷🏻‍♀️

• Beğen
Reactions: The
Sanırım bir tek ben altın sevmiyorum aranızda😅😅kolye bilezik altınım duruyor hiç takmadım bile ama benimki gümüş renginde olanlardan☺️şimdi aldım hep sahtelerden ne güzel her defa birini takıyorum🤣🤣ben akıllı saat istiyorum ama Apple markası onunda fiyatı baya varmış kendi söz vermişti bana😀
Eskiden ben de hiç sevmezdim altın ama herhalde yaş ilerledikçe 25imden sonra sarı sarı güzel gelmeye başladılar 🤣🤣 bir de altın dişil enerjiyi artıyormuş 😬🤣

Bende bilezik falan hiç takmam kuzum evde altın da tutmam alınanları bankaya koyarım zaten bir kez eve bizim hırsız girdi her şey gitti akıllandım yüzük harici de özel gün dışı bir şey takmam tövbe ettim🤣 kv nin aldıklarını takmam ama alsın 😀 bebeler elinde bir hevesim var çok şeker duruyor bebeklerde hevesimi alayım 😀 eşimin alacağı da yatırım amaçlı zaten ya da beş taş alırsa takarım diye düşündüm tek taşım çalınmıştı yenisini de almadık korkudan bir daha sadece alyansım var çalınmayan 🤣
Kızzzz ne hırsızıııı 🙈🙈 omaygat 🙈

Saolsun yapar alır önceden daha romantik filndi da smdi hayat koşturmasi kendi bile dinlenemiyor gündüz okul aksm özel dersler filn eve aksm 10 11 oluyor gelmesi yine de elinde fırsatı olduğunda alır yapar sukur
Maşallah maşallah darısı bizimkilere 🤣

X