2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Sanırım bir tek ben altın sevmiyorum aranızda😅😅kolye bilezik altınım duruyor hiç takmadım bile ama benimki gümüş renginde olanlardan☺️şimdi aldım hep sahtelerden ne güzel her defa birini takıyorum🤣🤣ben akıllı saat istiyorum ama Apple markası onunda fiyatı baya varmış kendi söz vermişti bana😀
Bende var akıllı saat apple'ın ablamda da var. İkimizde olmasaymış olurmuş diyoruz. Çok da matah değilmiş.

• Beğen
Reactions: The
A Asliyokfotokopisivar kuzum çok üzüldüm arkadaşın için 😞😞😞 acaba o derinden dedikleri kalp atışı mı değildi? Kimyasal olmuş olabilir belki. Kese çünkü hiç büyümemiş. Rabbim içine ferahlık versin. Gerçekten inanılmaz zor bir süreç ve nasıl hissettiğini anlamak hiç de zor değil 😞 bence biraz bu süreci bırakıp eşiyle tatile vs gitmeli kafasını dağıtmalı belki kendiliğinden olur bebeği
Kuzum kese ölçüsü değil bu bebek ölçüsü bebek vardı kese içinde yolk kesesi de vardı bebeğin kalp atımını dinlediler hatta evet oda istemiyor artık akışına bırakalım daha fazla zorlamayalim diyor 😥

Eskiden ben de hiç sevmezdim altın ama herhalde yaş ilerledikçe 25imden sonra sarı sarı güzel gelmeye başladılar 🤣🤣 bir de altın dişil enerjiyi artıyormuş 😬🤣
Yaş olmuş bende 35 bu güne kadar sevmediysem bundan sonrada sevmem😄😄sahtelerle o kadar benziyorki o paraya gidib güzel aksesuar alırım seviyorum bilekler dolu olunca yüzüklere bayılıyorum her giyime😇😇

Osende demir C diye bi ilaç kullanıyorum. . Gyno yükseltmediği için mi değiştirdin kuzum .
Hem yükselmedi, hemde mide bulantısı ve kabızlık yaptı, o yüzden değiştirdi canım
Artık çok yoruldu kuzum ya kendi sagligindan olacak diye korkuyor çocuğu da geçti, eşi devam etmek istiyor o bırakmak istiyor vücudu ilaç almaktan sis hep hem duygusal hem fiziksel çok zor durumda. Canım benim doğru söylüyorsun ilerleyince kaybetmek daha zor bende diyorum rabbim seni bilmediğin daha çok uzulecegin birşeyden korumuştur... Aminn canım 🤲🏻
Tabii şimdi dinlensin, önce bedeni, sonra ruhu, Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir şekilde nasip etsin, hem belli mi olur, çok var burada da var, doğal yolla kendiliğinden gelir,.. Henüz çok minik olduğu için, operasyonu rahat geçer Allahın izniyle
Kesinlikle katılıyorum Allahım kucağımıza alabilecek hamilelikler nasip etsin🙏🏻 insan bir heves o an istiyor yeter ki tutsun diye ama ileriki haftalar daha kötü sonuçlarla karşılaşınca psikolojik olarak yıkılıyor toparlanması çook çok zor oluyor. Zamanla insan anlıyor keşke o kadar büyümeden daha küçük haftalarda kaybetseydim diye ama işte o iç güdüyle biz ettiğimiz duaların farkında değiliz bazen :KK43: o yüzden hep derim rabbim herkesin kucağına alacağı doğumlar nasip etsin kolaylıkla güzellikle sevinçle bereketle doğuralım hepimiz inşallah🙏🏻
Amin canım amin 🤲🤲🤲 bazen eksik, bazen yanlış dualar
Bencede kuzum gyno dan ben çok memnunum çok şükür kan değerlerim hep normal geldi bu zamana kadar iki bebeğe rağmen
Maşallah canım, bende kullandığım halde düştü, değiştirdik 2 aydır umarım faydalı olmuştur
Kızlaaar kızlaaaar. Eşlerinizden doğum hediyesi ne istediniz :KK70: :KK70: ben söylemesem öyle bir hediye alması gerektiğinden bihaberdi eşim. Yavaş yavaş kulağına su kaçırın :KK70:
İlk doğumumda bileklik, ikinci doğumumda 5 taş yüzük, bunda bilmiyorum daha 😬

Yaş olmuş bende 35 bu güne kadar sevmediysem bundan sonrada sevmem😄😄sahtelerle o kadar benziyorki o paraya gidib güzel aksesuar alırım seviyorum bilekler dolu olunca yüzüklere bayılıyorum her giyime😇😇
Anladım kuzum senin tercihin tabiki 😁 benim de yüzüklere karşı bir zaafım yok iki alyansim bir tek taşım var o kadar 😁

Kızlar hava nemlendiricim geldi. A101 den alan kızlar bunu temizleyecek miyiz nasıl yapacağız bana bir yardım eder misiniz

Ayyy ben evli değilken de çok yüzük takardım çok hoşuma gidiyor yüzük olayı
Hele bekarken hiç takmazdim ben sanırım bilezik kadınıyım hahah 😂😀 tabi böyle teyze bilezikleri takmam da Spor tarzda. Çocukken bile aşırı severdim bir ton bilezik alır takardım şıkır şıkır hatırlıyorum 😂

X