2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlaaar kızlaaaar. Eşlerinizden doğum hediyesi ne istediniz :KK70: :KK70: ben söylemesem öyle bir hediye alması gerektiğinden bihaberdi eşim. Yavaş yavaş kulağına su kaçırın :KK70:
Ben birşey istemedim. Ama eşim düşünür alır. Yani beş taş mı sekiz taş mı alır bilemem😂 ama gözüm görmez gerçekten tek dileğim sağlıkla zamanında bebeğime kavuşmak 🩷🩷

Ben birşey istemedim. Ama eşim düşünür alır. Yani beş taş mı sekiz taş mı alır bilemem😂 ama gözüm görmez gerçekten tek dileğim sağlıkla zamanında bebeğime kavuşmak 🩷🩷
E düşünürse zaten süper kuzum :KK70: benimki cidden ne hediyesi nasıl yani falan oldu :KK70: bi de diyo ki sen bana ne alcan 😂😂😂 tabiki sağlıkla kavuşalım hepimizin en büyük dileği o kuzucum 😍 ama bu da kızımın doğumundan hatıra diyeceğim bir şeyler kalsın istiyorum 🙈

A Asliyokfotokopisivar kuzum çok üzüldüm arkadaşın için 😞😞😞 acaba o derinden dedikleri kalp atışı mı değildi? Kimyasal olmuş olabilir belki. Kese çünkü hiç büyümemiş. Rabbim içine ferahlık versin. Gerçekten inanılmaz zor bir süreç ve nasıl hissettiğini anlamak hiç de zor değil 😞 bence biraz bu süreci bırakıp eşiyle tatile vs gitmeli kafasını dağıtmalı belki kendiliğinden olur bebeği

E düşünürse zaten süper kuzum :KK70: benimki cidden ne hediyesi nasıl yani falan oldu :KK70: bi de diyo ki sen bana ne alcan 😂😂😂 tabiki sağlıkla kavuşalım hepimizin en büyük dileği o kuzucum 😍 ama bu da kızımız doğumundan hatıra diyeceğim bir şeyler kalsın istiyorum 🙈
Yok benim ki biliyor böyle bi şey olduğunu. Kimyasal geçirdiğimde bile bakıyordu. Sen ne istedin kuzum 😂😂

Valla bu kadar zorluk çekiyoruz alıversinler bşyler :KK70: ama dediğim gibi sen söylemezsen bilmediği için almayabilir :KK70:
Ya benimki ne alcaksan al der zaten 😂 bizdeki tutumlu kişi ben harcamayı seven o. Gözüm seyriyo para gitçek diye fghjkl

Ben de gyno’ya başlayacağım tekrar ama aklıma folik asit takılıyor multivitaminde de var çünkü acaba fazla gelir mi sınırı var mıdır. Doktoruna sordun mu hiç canım ya da soran var mı kullananlardan.
Kuzum nasılsın ne zamandır görmedim yazdığını? 🌸

Ben sordum doktora multivitaminde de var gyno da da var hocam bu kadar yüklemeden bir sorun çıkmasın dedim pimpirikliyim öyle konularda bir de. Doktorumda folik asitin emilim ve vücuttan atılımın çok hızlı olduğunu bu kadar düşük mg larda sorun olmadığını kısa sürede emilip atıldığını söyledi kuzum perinatolog da kötü bir şey demedi konuyla ilgili kadın doğumcu da 🙏🏻

Ben 2 içtiğim halde yükselmemiş canım . Diğer değerlerin nasıl rbc ,wbc gibi .
Benimde çok yükselmiyor ne kullanirsam kullanayım Akdeniz anemisi taşıyıcıligi var bende o yüzden hep alt sınırda kalıyor doktorlara söyledi mi direk tasiyicilik durumunu o zmn yükselmesini beklemeyelim diyorlar r

Kızlaaar kızlaaaar. Eşlerinizden doğum hediyesi ne istediniz :KK70: :KK70: ben söylemesem öyle bir hediye alması gerektiğinden bihaberdi eşim. Yavaş yavaş kulağına su kaçırın :KK70:
Hiç kaçırmam 20. Hafta da aşılamaya başladım annesinden 2 bilezik istedim annesi sordu ama sana ne alayım dedi doğum dedim 2 bilezik bana 2 künye bebeklere istiyorum. Eşim ben alcam mı dedi sen koca adam sen ne sandın dedim 🤣 eşimden 5 i bir yerde istiyorum dedim ama şakasına dedim eşime yoksa 5 taş yüzük isteyecektim eşimden şakasına annesinin yanında 5 i bir yerde al dedim gözü korksun diye. Geçen gelmiş fiyatlara bakmış kuyumcuda anlatıyor bana 🤣🤣 kalmış bunun aklında bu bende hiç sesimi çıkarmadım beş taş yüzük olur 5 i bir yerde olur bebeklerin isminin yazdığı bi altın kalın zincir kolye olur 🤣 sayıyorum hangisi aklına yer ederse 👀🤩

Hiç kaçırmam 20. Hafta da aşılamaya başladım annesinden 2 bilezik istedim annesi sordu ama sana ne alayım dedi doğum dedim 2 bilezik bana 2 künye bebeklere istiyorum. Eşim ben alcam mı dedi sen koca adam sen ne sandın dedim 🤣 eşimden 5 i bir yerde istiyorum dedim ama şakasına dedim eşime yoksa 5 taş yüzük isteyecektim eşimden şakasına annesinin yanında 5 i bir yerde al dedim gözü korksun diye. Geçen gelmiş fiyatlara bakmış kuyumcuda anlatıyor bana 🤣🤣 kalmış bunun aklında bu bende hiç sesimi çıkarmadım beş taş yüzük olur 5 i bir yerde olur bebeklerin isminin yazdığı bi altın kalın zincir kolye olur 🤣 sayıyorum hangisi aklına yer ederse 👀🤩
Ay benim kv hiç sormadı bence de alsalar bilezik😂😂 erkek kardeşim künyesini ben alcam dedi tamam dedim. Eşimde dediğim gibi yüzük alır ben bilezik takmam zaten öyle. Anca yatırım olur 😂

Hahaha ayyy çok güldüm ya 😂 robot gibiler söyleneni hiç düşünmeden kabullenmeleri çok hoş :KK70: bende geçenlerde Pandora alabilirsin demiştim . Sonra bi düşündüm pandorayı bende alırım kendime :KK70: :KK70: dün Ajda bilezik istiyorum dedim . Onlar da 9.000 tl civarında falan . Şakasına dedim ki beyaz altın rengi ile rose gold rengini alabilirsin . Takım olarak hoş olur falan djdjdjjd 2 tane mi alcaz bi de diyo djdjdjsj e tabiki dedim . halbuki tek alsa da olur yani öylesine demiştim . Neyse eşim bugün başka bir meslektaşımızın duruşmasına katılacak ücreti mukabilinde. Kaça anlaştın diyorum . İşte 36 kere falan duruşmaya katılırsam senin bilezikler çıkcak şekilde anlaştık diyo 😂😂😂😂 ne güldüm ya 😂

Bende aslında kolye istiyordum ilk kızımda ben söylemeden almsti kolyeyi sürpriz olduydu sabah işe giderken açıp aynanın önüne koymuştu yazı yazmıştı bundanda 2.cocukta dyson alrsn diyordum hep sonra bi ara bunalıma girmiştm bebeğimiz olmuyor diye o sıra bana sürpriz yapmış işlerine dyson v15 alıp göndermiş tamda ben o sıra okulda kizimn toplantısı iicn bekliyordum eşimde yanımda işlerinden arkadaştan fotoğraf geldi vay be diye bu baktm dyson v15 ben şok 😀şimdide bakalım birsey istemiyorum cnku hastane doğum ücreti fotgrafci derken 50 bin TL buluyor sağlıklı bebeğimi kucağıma alayım o bana yeter 😀

Beslenmen nasıl canım, hangi ilacı kullanıyorsun, belki ilacını değiştirir doktorun, benim 12,4 idi, sonra 11,8 en son, 2 ocakta tekrar tahlil yapılacak bakalım ne durumda, günde 1 defa kullanıyorum kan ilacını, ben tiroid ilacını sabah aç karnına aldığım için, gece yatmadan önce alıyorum kan ilacını umarım etki göstermiştir, gyno ferro sanol kullanıyordum, değiştirmek istedim ferramat kullanıyorum şimdi
Canım neden değiştirdin ben de gyno Ferro kullanıyorum

Ay benim kv hiç sormadı bence de alsalar bilezik😂😂 erkek kardeşim künyesini ben alcam dedi tamam dedim. Eşimde dediğim gibi yüzük alır ben bilezik takmam zaten öyle. Anca yatırım olur 😂
Kuzum bende bilezikten nefret ederim. Düğünümde takılan bileziklerden birisini bile alıp takmadım. Ama Ajdalara bak sen bence :KK70: çok şık bileklik gibi

Eklentiler

• IMG_6405.png
    IMG_6405.png
    281,7 KB · Görüntüleme: 61
Bende aslında kolye istiyordum ilk kızımda ben söylemeden almsti kolyeyi sürpriz olduydu sabah işe giderken açıp aynanın önüne koymuştu yazı yazmıştı bundanda 2.cocukta dyson alrsn diyordum hep sonra bi ara bunalıma girmiştm bebeğimiz olmuyor diye o sıra bana sürpriz yapmış işlerine dyson v15 alıp göndermiş tamda ben o sıra okulda kizimn toplantısı iicn bekliyordum eşimde yanımda işlerinden arkadaştan fotoğraf geldi vay be diye bu baktm dyson v15 ben şok 😀şimdide bakalım birsey istemiyorum cnku hastane doğum ücreti fotgrafci derken 50 bin TL buluyor sağlıklı bebeğimi kucağıma alayım o bana yeter 😀
Enişte alacağını almış harbiden. Sen kotayı doldurmuşsun kuzum 😛😂

Benimki de sormadı zatn ilk kızımda bi bebeğe bilezik yaptı onun dışında hiç birsey almadım desem yeri hala da öyleler merak filn yok eltiminde oğlanı cumhuriyet taktılar eltimin 2.oldu 3 aylık oldu bebek hala bi iğne bile getirmemiş o kadar duyarsız meraksz o yüzden bunda hiç beklemiyorm

X