2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay benim kv hiç sormadı bence de alsalar bilezik😂😂 erkek kardeşim künyesini ben alcam dedi tamam dedim. Eşimde dediğim gibi yüzük alır ben bilezik takmam zaten öyle. Anca yatırım olur 😂
Bende bilezik falan hiç takmam kuzum evde altın da tutmam alınanları bankaya koyarım zaten bir kez eve bizim hırsız girdi her şey gitti akıllandım yüzük harici de özel gün dışı bir şey takmam tövbe ettim🤣 kv nin aldıklarını takmam ama alsın 😀 bebeler elinde bir hevesim var çok şeker duruyor bebeklerde hevesimi alayım 😀 eşimin alacağı da yatırım amaçlı zaten ya da beş taş alırsa takarım diye düşündüm tek taşım çalınmıştı yenisini de almadık korkudan bir daha sadece alyansım var çalınmayan 🤣

Bencede kuzum gyno dan ben çok memnunum çok şükür kan değerlerim hep normal geldi bu zamana kadar iki bebeğe rağmen
Benim bı tık düşük çıktı kan değerim, çay içiyor musun cansu , acaba ondan mı açık 2 bardak falan içiyorum ben , biraz da proteini salladım sanırım canim istemeyince

Hahaha ayyy çok güldüm ya 😂 robot gibiler söyleneni hiç düşünmeden kabullenmeleri çok hoş :KK70: bende geçenlerde Pandora alabilirsin demiştim . Sonra bi düşündüm pandorayı bende alırım kendime :KK70: :KK70: dün Ajda bilezik istiyorum dedim . Onlar da 9.000 tl civarında falan . Şakasına dedim ki beyaz altın rengi ile rose gold rengini alabilirsin . Takım olarak hoş olur falan djdjdjjd 2 tane mi alcaz bi de diyo djdjdjsj e tabiki dedim . halbuki tek alsa da olur yani öylesine demiştim . Neyse eşim bugün başka bir meslektaşımızın duruşmasına katılacak ücreti mukabilinde. Kaça anlaştın diyorum . İşte 36 kere falan duruşmaya katılırsam senin bilezikler çıkcak şekilde anlaştık diyo 😂😂😂😂 ne güldüm ya 😂
Ahahaha bu erkekler sünger gibi söyleneni çekiyor ama düşünmüyor çünkü araştırmıyor olayı bilmiyor doğrusu o sanıyor gaza geliyor 🤣 biz söyleyelim de hangisini yapabilirse artık kalsın süngerde o iyi yapmışsın kızzz 🤣🤣

Bende aslında kolye istiyordum ilk kızımda ben söylemeden almsti kolyeyi sürpriz olduydu sabah işe giderken açıp aynanın önüne koymuştu yazı yazmıştı bundanda 2.cocukta dyson alrsn diyordum hep sonra bi ara bunalıma girmiştm bebeğimiz olmuyor diye o sıra bana sürpriz yapmış işlerine dyson v15 alıp göndermiş tamda ben o sıra okulda kizimn toplantısı iicn bekliyordum eşimde yanımda işlerinden arkadaştan fotoğraf geldi vay be diye bu baktm dyson v15 ben şok 😀şimdide bakalım birsey istemiyorum cnku hastane doğum ücreti fotgrafci derken 50 bin TL buluyor sağlıklı bebeğimi kucağıma alayım o bana yeter 😀
Kız helal olsun söylemeden almış bak takdir ettim 🤭 🧿

Ahahaha bu erkekler sünger gibi söyleneni çekiyor ama düşünmüyor çünkü araştırmıyor olayı bilmiyor doğrusu o sanıyor gaza geliyor 🤣 biz söyleyelim de hangisini yapabilirse artık kalsın süngerde o iyi yapmışsın kızzz 🤣🤣
Kv bir şey sormadı bak . Ama yaparlar heralde bşy yaaa o kadar da değil yani 😒😂

Ben de gyno’ya başlayacağım tekrar ama aklıma folik asit takılıyor multivitaminde de var çünkü acaba fazla gelir mi sınırı var mıdır. Doktoruna sordun mu hiç canım ya da soran var mı kullananlardan.
Benim multivitaminde de var 400 mcg folat. Geçen ay verdiğim kanda folik asit de bakıldı. 15 çıkmış. Düzenli kullanımda bile sınırı aşmamış. Gebelik de vitamin değerleri öyle kolay kolay yükselmiyor galiba canım . Çünkü benim gebelik öncesi kullandığım folik asit de 400 mcg idi. O zaman 1 aylık kullanımda sınırın biraz üstüne çıkmıştı. Doktor da bu tür vitaminlerin fazlası idrarla atılır zaten dedi. 5000 mg içeren folik asitler de var onlardan kullanmadıkça bir sorun yoktur bence canım.

Ajda bilezikler var ya hani . Böyle incecik , bileklik gibi şık duruyor. Ondan istedim :KK70:
Ben de ben de 😂
Screenshot_2023-12-21-11-49-02-176_com.miui.gallery.jpg
hesap makinesiyle çekmiş gibi oldu ama idare et 🤣

Benim bı tık düşük çıktı kan değerim, çay içiyor musun cansu , acaba ondan mı açık 2 bardak falan içiyorum ben , biraz da proteini salladım sanırım canim istemeyince
Kuzum protein çok önemli bana perinatolog demişti yoksa kanını emer 2 bebek diye. Ben her sabah 2 haşlanmış kesin yiyorum. Bir de şeker sorunun yoksa karadut pekmezi ya da üzüm pekmezi 1 tatlı kaşığı yiyebilirsin. Ya da günde sadece 1 bardak hakiki karadut özü 1 tatlı kaşığına 1 su bardağı karıştırıp içebilirsin. Ben pekmez yemediğim günler mutlaka karadut özü içiyorum o gün karadut özü içeceksem pekmez yemiyorum dengeliyorum. Doktorum karadut özü önermişti. Bir de mutlaka hafta da 1 kemik ilikli et suyu çorba iç dediler bana her iki doktorum da onu 18. Haftadan beri hep içiyorum hafta da bir et mutlaka ye dediler onu eksik etmiyorum. Mesela demir ilacı gyno yu sabah aç karnına içtikten sonra 1 saat bir şey yeme diyorlar genelde ama alakası yok bence senin beslenmeni dengede tutmanla alakalı ben gyno içtiğim gibi kahvaltıya başlıyorum hayatta aç bekleyemem hatta sağlık ocağı şaşırdı nasıl etki ediyor değerlerin normal çıkmış dedi gynodan sonra 1 saat bekle kahvaltı için dedi aç bekleyemem ben dedim kan değerlerim şükür şu zamana kadar hep normal ki en tedirgin olduğum şeydi benim iki bebekten dolayı dengede tutmak 🙏🏻
Çay sabah 1 açık içiyorum daha da içmiyorum kuzum. Kahve zaten sıfır hiç içmedim.

Hahaha ayyy çok güldüm ya 😂 robot gibiler söyleneni hiç düşünmeden kabullenmeleri çok hoş :KK70: bende geçenlerde Pandora alabilirsin demiştim . Sonra bi düşündüm pandorayı bende alırım kendime :KK70: :KK70: dün Ajda bilezik istiyorum dedim . Onlar da 9.000 tl civarında falan . Şakasına dedim ki beyaz altın rengi ile rose gold rengini alabilirsin . Takım olarak hoş olur falan djdjdjjd 2 tane mi alcaz bi de diyo djdjdjsj e tabiki dedim . halbuki tek alsa da olur yani öylesine demiştim . Neyse eşim bugün başka bir meslektaşımızın duruşmasına katılacak ücreti mukabilinde. Kaça anlaştın diyorum . İşte 36 kere falan duruşmaya katılırsam senin bilezikler çıkcak şekilde anlaştık diyo 😂😂😂😂 ne güldüm ya 😂
Kız 9 bin liraya ne bileziği varmış 😬😂 kaç gramın fiyatı bu?

Kv bir şey sormadı bak . Ama yaparlar heralde bşy yaaa o kadar da değil yani 😒😂
Kız yapsın bi zahmet bi altın falan bir şey taksın kv 🤣 benimki Çerkez istemiyorum desem de illa millete gösteriş olsun diye takar zaten huyunu biliyorum o yüzden sorunca söyledim o da şok oldu beklemiyordu benden öyle 😀 ata altın takayım 2 tane diyor sen dedim ata altın da tak ama bilezik al bana 🤣

Kızlar onu soracaktım halaa içinde folikasit olan ilaç kullanıyomusunuz?
B Buddy x cnm bn halaa vinelac içiyorum. Neye faydası var bılmıyom ama içiyorum, sen kullanıyomusun?

A Afratafrac cnm dediğin gbi ilk gebelik sezeryansa, 2. side sezeryan nasıl olsa dıye devlete gidilebılır dıye bnde düşünmüştüm ama yemiyo işte😁dışardan baktım yeşil türbe, içine girdım estagfurullah tövbe😅

A Asliyokfotokopisivar cnm çok üzüldüm arkadasına, rabbım kalp ferahlıgı versın🙏rabbim ol dıyecek ve olacak. Çok mucıze hıkayeler var, onunda bı hıkayesı olacak 🙏

Kızlar onu soracaktım halaa içinde folikasit olan ilaç kullanıyomusunuz?
B Buddy x cnm bn halaa vinelac içiyorum. Neye faydası var bılmıyom ama içiyorum, sen kullanıyomusun?

A Afratafrac cnm dediğin gbi ilk gebelik sezeryansa, 2. side sezeryan nasıl olsa dıye devlete gidilebılır dıye bnde düşünmüştüm ama yemiyo işte😁dışardan baktım yeşil türbe, içine girdım estagfurullah tövbe😅
Tabi kuzum içiyorum her gittiğimde doktora devam demi diye soruyorum o da devam diyor bir de gyno ferro sanol demirde de var folik asit ama doktorum folik asit mg olarak az bunlarda hızlıca emilip atılıyor zaten fazlası vücutta birikmiyor dedi

Ben de ben de 😂Eki Görüntüle 3355877 hesap makinesiyle çekmiş gibi oldu ama idare et 🤣
Yaaa çok güzel işte hem bileklik gibi 😍 güzel günlerde kullan canım 😁

Kız 9 bin liraya ne bileziği varmış 😬😂 kaç gramın fiyatı bu?
Kuzum internetteki kuyumculardan baktım. 14 ayar 10 gram falan 9.000 tl civarında. Bi de benim bileklerim aşırı ince olcak özel yaptırması lazım. Tabi özel yapım olduğu için daha mı çok tutar yoksa gramı az olacağı için fiyatı düşer mi bilmiyorum 😂

Kız yapsın bi zahmet bi altın falan bir şey taksın kv 🤣 benimki Çerkez istemiyorum desem de illa millete gösteriş olsun diye takar zaten huyunu biliyorum o yüzden sorunca söyledim o da şok oldu beklemiyordu benden öyle 😀 ata altın takayım 2 tane diyor sen dedim ata altın da tak ama bilezik al bana 🤣
Hahaha ay çok mantıklı 😂😂😂 bileziği kaç gram kaç ayar istedin kuzum 😂😂😂

• Beğen
Reactions: The
Sanırım bir tek ben altın sevmiyorum aranızda😅😅kolye bilezik altınım duruyor hiç takmadım bile ama benimki gümüş renginde olanlardan☺️şimdi aldım hep sahtelerden ne güzel her defa birini takıyorum🤣🤣ben akıllı saat istiyorum ama Apple markası onunda fiyatı baya varmış kendi söz vermişti bana😀

X