2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum çok şükür kendi kendine düşüyor inşallah hep iyi olun

Kuzum çok şükür kendi kendine düşüyor inşallah hep iyi olun
Siz de canım inşallah hepimiz iyi olalım. Geçen hafta korkuyla hastaneye giderken doğuma gidiyorum diye düşündüm tansiyonum o gün sadece düşmedi ama ben o kadar kötü oldum ki bir yandan baş ağrısı çarpıntı burnum kanıyor gözümde şimşekler çakıyor her şeyi aynı anda yaşıyorum ve hastane çantası vs hiç hazır değilim çok kötü bir gündü. Çok şükür düştü ama bu sefer de fazla düştü başım dönüyor gözüm kararıyor hastanedeydim neyseki ama şaka gibi bir gündü aynı gün annem geldi hastane çantasını hazırladık

Düşük tansiyon iyidir kuzum yükseğe göre. Annemi ben de zor tutuyorum. Bekle biraz daha diyorum. Yoksa o da çoktan gelecek. Allah ın izniyle atlatalım şu süreçlerimizi güzelliklerle

Düşük tansiyon iyidir kuzum yükseğe göre. Annemi ben de zor tutuyorum. Bekle biraz daha diyorum. Yoksa o da çoktan gelecek. Allah ın izniyle atlatalım şu süreçlerimizi güzelliklerle
Amin canım inşallah en azından hastane çantasını hazırlamak gerekiyor canım çok geçe bırakma gerçi senin daha doğuma vardı diye hatırlıyorum inşallah zamanında sağlıkla gelirler

Amin canım inşallah en azından hastane çantasını hazırlamak gerekiyor canım çok geçe bırakma gerçi senin daha doğuma vardı diye hatırlıyorum inşallah zamanında sağlıkla gelirler
Ben de hazırlayacağım kuzum. En geç 37de alcaz dedi doktor. Ama daha erken de olabilir ihtimaller malum. Peki bir şey soracağım kuzum hastanede ne yaptılar ilaç vs verdiler mi sana

Ben de hazırlayacağım kuzum. En geç 37de alcaz dedi doktor. Ama daha erken de olabilir ihtimaller malum. Peki bir şey soracağım kuzum hastanede ne yaptılar ilaç vs verdiler mi sana
Yok canım bir şey yapmalarına gerek kalmadan hastaneye gidince düştü ama evde 3 saat boyunca düşmedi ben limon suyu içtim fayda etmedi diye düşündüm muhtemelen hastaneye gidene kadar etkisini mı gösterdi artık bilemiyorum ama bir şekilde düştü evden çıkmadan önce en son 15 10 du hastanede 7 4e düştü. Sende de nabız problemi var mı canım peki? Benim 120den aşağı atmıyor nerdeyse doktor ona da iyi değil dedi

Geçmiş olsun canım tansiyon kaç oluyor

Aaaa ben hiç nabıza dikkat etmiyorum. Ama şöyle kuzum Akıllı saat takıyordum(artık darlıyor takmıyorum) çok hareket ettiğimde öyle oluyordu. Şimdi raporluyum zaten evdeyim

Aaaa ben hiç nabıza dikkat etmiyorum. Ama şöyle kuzum Akıllı saat takıyordum(artık darlıyor takmıyorum) çok hareket ettiğimde öyle oluyordu. Şimdi raporluyum zaten evdeyim
Düşün ben hareket etmeden bu hızda atıyor hareket edince 160a çıkıyor sürekli kalbim ağzımda atıyor özellikle gebelik ilerledikçe daha çok başladı muhtemelen de tansiyon da önümüzdeki haftalarda sorun çıkaracakmış gibi duruyor. Normal doğum başlangıcı benim 17 Şubat doktor o tarihte alırız eğer o zamana kadar kalmak isterse tabii dedi şu an sorun yok bebişte ama ileride sorun çıkarabilir gibi duruyor. İyi ki rapor almışsın sen de canım harekete gelmiyor bu durum sürekli takipte ve sakin olmak gerekiyor

Aynen öyle kuzum. Heyet raporu verdi. 15 ocakta bitiyor. Bir haftalık sağlık ocağından alırım zaten ara tatil oluyor ve 32.haftam geliyor 2.dönem normal doğum izni. Benim de o merdivenleri çıkınca derse giderken çok yükseliyordu. İnşallah hiçbir sorun yaşamayız ve bebişlerimiz bizimle karnımızda büyür benim ki Malesef önden gitmiyor biraz zayıf ama inşallah iyi olsun sağlıklı olsun da zayıf olmasını dert etmeyeceğim gerçekten

İnşallah canım aynen öyle sağlıklı olsun da kilosu birazcık geride olsa da olur doğunca aldırırız o eksik kiloları biz zamanında gelsinler inşallah bol bol dinlen bu tansiyon basit bir şey değilmiş gerçekten. Sana ilaç da vermişti doktor diye hatırlıyorum bence o şekilde daha güvende hissediyorsundur, bana ilaç vermedi doktorum takip verdi ama içim de böyle hiç rahat değil. Sürekli hareket etsin diye bebeğimi rahatsız ediyorum o da kıyamam hemen tepki veriyor ama yoruldum biraz bu histen. Bir an önce Şubat gelsin de sağlıkla kavuşalım istiyorum

Kuzum senin tansiyonunun iyi ama. Benim ki öyle düşmüyor Malesef. İlaca rağmen de pek düşmüyor aslında. Yine de çok şükür diyorum. Ve ben de hiç belirti yok. Sıfır. İyiyim yani hissetmiyorum bile. Bu da tehlikeli

Aa hiç mi belirtin olmuyor baş ağrısı vs durum? Senin normal ölçümünde kaç çıkıyor peki ve hastaneye kaç olursa gitmen gerekiyor

Aa hiç mi belirtin olmuyor baş ağrısı vs durum? Senin normal ölçümünde kaç çıkıyor peki ve hastaneye kaç olursa gitmen gerekiyor
Evet kuzum hiç belirtim olmuyor. Hiç yazmim kuzum. Benim yüksek çıkıyor Malesef. Stabil yüksek oldu yani ben de. Can sıkmayayım burada da

Geldi yine zor saatler kızlar bakalım bu akşam nasıl geçecek Allah aşkıma güzel uyuma şekli bulan bize de desin. Sola yatmaktan sol kolum çürüdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…