2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım oğlum ya ne güzel şeyler yazıyor hahah kilolarima değersin anası kurban hahaha 🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-20-19-59-31-207_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-20-19-59-31-207_com.android.chrome.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 50
Hamile olmadan ben de eşime derdim ki ben kesin 100 kilo olurum 😅 şuan tüm ailem şokta bu halime çünkü yok bizim ailede böyle iştahsız hamile 😂😂
Benim ölümüne yemem hiç normal değil o kadar hızlı yiyorum ki bi de nefesim kesiliyor 🤣🤣🤣

Şekeri olan kızlar şubat grubunda gördüm Kabak çekirdeği şekeri düşürüyormuş. Birisi hamur işi çok yemiş bir gün içinde arada bi kabak çekirdeği yemiş öğünler arasında şekerini ölçmüş ona rağmen düşük çıkmış 🤷🏻‍♀️ bende tarçının şekeri düşürdüğünü okudum bir de tabi hepsinin fazlasının zararı da vardır

Hayır gece napıyorsun ben yiyemediim halde gece kötü oluyorum 😂😂😂
Nefessizlikten iç çekip duruyorum napacam 🤣🤣 uykular haram yemekten eminim burdakilerin hakkını da yiyorumdur 🤣🤣 düşünün bunları yazarken bile çift ekmekli yiyorum dönerimi 🤣🤣🤣

Yaa ben bir taneyle deli gibi sıkışıyorum sen iki taneyle oooo 😂😂
Keşke etrafımdakiler de beni böyle anlasa 😬 herkes şikayet ediyorum sanıyor yahu şikayet etmiyorum ki adlında mutlu olduğum için anlatıyorum millet şikayet ediyorum sanıyor belim sırtım ağrıyor diyorum ooo sende diyip bi başlıyorlar bir şey demeye korkar oldum 🤭😄

Dur bende çekiliyim de bir ara fitler dikkat edin sizi de yemeyelim 🤣🤣
Hahaha haha hadi tombik arkadaşım 🥰😂
Şekeri olan kızlar şubat grubunda gördüm Kabak çekirdeği şekeri düşürüyormuş. Birisi hamur işi çok yemiş bir gün içinde arada bi kabak çekirdeği yemiş öğünler arasında şekerini ölçmüş ona rağmen düşük çıkmış 🤷🏻‍♀️ bende tarçının şekeri düşürdüğünü okudum bir de tabi hepsinin fazlasının zararı da vardır
Elimde kabak çekirdeği 🥰😬
Nefessizlikten iç çekip duruyorum napacam 🤣🤣 uykular haram yemekten eminim burdakilerin hakkını da yiyorumdur 🤣🤣 düşünün bunları yazarken bile çift ekmekli yiyorum dönerimi 🤣🤣🤣
Yarasın kuzum bebişine ve sana 🥰

Keşke etrafımdakiler de beni böyle anlasa 😬 herkes şikayet ediyorum sanıyor yahu şikayet etmiyorum ki adlında mutlu olduğum için anlatıyorum millet şikayet ediyorum sanıyor belim sırtım ağrıyor diyorum ooo sende diyip bi başlıyorlar bir şey demeye korkar oldum 🤭😄
Ayyy benim kocam da çok nazlısın çok çıtkırıldımsın diyor. Dedim gel bir hafta sen hamile ol bakalım. Yatakta bile yatamaz olduk

Kızlar nasılsınız🤗 bayadır yazamıyorum umarım herkes için her şey yolundadır. Ben her gün özellikle öğle saatlerinde tansiyon yükselmesi problemi yaşıyorum ama anlık yükseliyor ve düşüyor. Kan değerlerim ve idrar testi normal. Holter takıldı ve orada da günde 2 kez yükseldi ama ikisinde de yarım saat içinde düştü ve hala o şekilde oluyor her gün. Doktor ilaç vermedi hemen geri düştüğü için ama takipli gidiyoruz. Bebişim 2 hafta önde ve artık sabit daha fazla öne geçmiyor çok şükür. Anlık tansiyon yükselmesinden etkilenmiyor şu an ama muhtemelen birazcık erken gelebilir tahminen şubat ortasında🙏🏻

X