2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İyi yaptın canım beğenirsen banada söyle bende sipariş ederim

Bende foto paylaşmadım daha hamilelikle ilgili , yoksa sosyal medyada aktiftim önceden , şimdi hep göbekten yukarı resimler diyorum çocuk doğuncamı koyacağım
Çocuğumu hiç koyamam galiba bir de şu yapay zeka olayı beni korkutuyor o yüzden pek sıcak bakamıyorum artık ben de. Yoksa ben de çok aktif kullanırdım

Kızlar şeker yüklemesi yaptığınızda ortalama ne kadar hastanede kalıyoruz
Süre önemli benim için, ona göre çocukları ayarlamam lazım
Sabah gittiğimde aç karna kan verdim 1 saat sonra içeceği içip tekrar verdim, 1 saat sonra tekrar verdim çıktık canım

Kızlar bugün bir dolap almaya gittik çilek mobilyadan aşağıdaki dolabı beğenmiştim internetten iyi ki almadan gidip görmüşüm şok oldum vazgeçtim hazeran delikli görünüyor dolap çok hoşuma gitmişti meğer delik görünümlü yapışkanlı kağıt yapılmış ben şoook oldum , başka dolap tercih ettim

Eklentiler

• IMG_5384.png
    209,1 KB · Görüntüleme: 49
Hayırlı olsun canım . Hangisini tercih ettin. Geçen hafta sonu bende çilek mobilya bakmıştım .

Kızlar siz tekmeleri nerede hissediyorsunuz benim kız demiştim ya daha önce baş aşağı yada makat döndü çünkü vajinaya vuruyor bazen çişim gelir gibi oluyor bazen vurunca sızlıyor resmen şimdi marketten geldim çok zorladı sıpa halbuki çok hafif poşet yok gibiydi

Ben çilekte oldum bu dolabı gördüm orda dediğin gibi delikli1 sene önce ilk gebeliğimde çilekte mobilyalara bakmıştım çok uyğundu fiyatlar bu defa gidince şok yaşadım ve vazgeçtim

Ben her yerde hiss ediyorum desemcanım benim ilk gebelik olduğu için biraz önce bir baktımki sağa toparlanmış nasıl korktumannem diyor saçmalama bu neki diyor sonra baktım sola toparlandı korkuyorum öyle olunca

Ben genelde göbek deliğimin solunda hissediyorum ama bazen de rahime doğru

Ayyy aslında böyle çok güzel görünüyor beğendim ben yani ama yakın görmek önemli

Benimki de çok vajinaya vuruyor. Sızlıyor değişik bi his oluyor orda . Bağırsaklarda da hissediyorum ben bazen . Bugün göbek deliği üstlerinde hissettim. Neresiyle vuruyor anlamıyorum ama. Geçen hafta gittiğimde baş aşağıydı benimki de acaca vajinaya kafa mı atıyor diyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…