2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben direkt çöpe atıyordum

Bnım bi arkadasım çok aşırı bulaşınca çıtçıtın aralarını bile kürdanla temizliyordu.
Okadar uğrasamam
Yuh kim uğraşacak o kadar be çok fazla sızıntı oluyormuydu senin bebe de

Çekeriz gibime geliiiiii
Hemde ne çekeceğiz güzellik uzmanı olarak söylüyorum ben hamile kalmadan bir tüy bile bırakmadım şimdi her yerden fışkırıyor adeta bekle beni lazer paketimi bile satın aldım seneye giderim hahaha ağda hamallık işi ya

Benim kocam video izliyor ben anlatıyorum anlatıyorum sonra susuyorum bu rutine alıştık
bizde de öyle ya oyunda oluyor ya video izliyor oluyor eşim bende susmuyor konuşuyorum sonra arada ben tavır yapıyorum beni dinliyor musun diye , geçen anlamsızca ağladım bile duvara mı konuşayım diye sebepsizce

Benim göbeğim çok tüylendi ya ve oksopardan mor mor lekeli
Benim göbeğimde de var aslında ama ışıktan belli olmamış sanırım çatlaklarım da altta belki biraz görünüyordur her yerim çatlak dolu görseniz moraliniz düzelir neler varmış ben yine iyiyim diye

bizde de öyle ya oyunda oluyor ya video izliyor oluyor eşim bende susmuyor konuşuyorum sonra arada ben tavır yapıyorum beni dinliyor musun diye , geçen anlamsızca ağladım bile duvara mı konuşayım diye sebepsizce
Kocalar kapatılsın doğurana kadar

O zaman işin kolay canımyalan söylemicem benimki dese ben yapayım istemem ben çünkü tedavilerimde ütünü kendi yapıyordu görüyordum çok uzun yapıyor zorlanıyor birdeetiketler tamam bende
Ooo benim ki jilet yapar. Ben evde hiç ütü yapmam hep kendi yapar

Peki bu grubu pozitif enerjisi tecrübelerine dayanarak soruyorum doğumdan sonra bu yaptığımız jiletlerin acısını çekecekmiyiz ağdaya gitmekten biraz korkuyorum ben galiba
Ben agdaya gidiyorum kızlar bence agdaya gidin derim ilk dogumumda da bi gün önceki gün agdaya gtmestm bundan da sonuna kadar agdaya devam etmeyi dusunuyrm

Peki bu grubu pozitif enerjisi tecrübelerine dayanarak soruyorum doğumdan sonra bu yaptığımız jiletlerin acısını çekecekmiyiz ağdaya gitmekten biraz korkuyorum ben galiba
Ben artık pek göremiyorum aşağıyı pek :). Ağdadna ben de korkuyorum. Acıdan kasılırım stres olururum diye. Zaten her şeye stres oluyorum. Pazar günü sevmediğim bi ortamda bulundum sinirlendim. Dün bütün gün kasıldım nerdeyse. Düzelmese acile gidecektim. Bugübn çok şükür iyiyim az daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…