2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hemde ne çekeceğiz güzellik uzmanı olarak söylüyorum ben hamile kalmadan bir tüy bile bırakmadım şimdi her yerden fışkırıyor adeta bekle beni lazer paketimi bile satın aldım seneye giderim hahaha ağda hamallık işi ya🤣
Kız ben lazerliydim yıllardır çıkmayan yerlerimde bile çıktı ya artık doğumdan sonra lazere başlarım napayım dedim saldım 🤣

Bende lazerden sonra mecbur ağdaya gidiyorum , 2 ayda ancak alınacak gibi oluyor , ama şimdi bu aylarda ağdaya devam etsem mi diye düşünmüyor değilim en son gittiğimde bikini bölgesi baya acıdı, hafif kökler kanama yapmıştı cilt daha hassas olduğundan
Aynen canım bende okudum da hassas olduğu için ciltte problem oluyormuş ben zaten hamilelik öncesi de hassas ciltliyim ağda yapsam cildim ya tahriş olur ya da kuruluktan Sedef olur o yüzden jiletliyorum normalde lazerliydim ama etkisi puf oldu gebelikte anlamadım

Aynen canım bende okudum da hassas olduğu için ciltte problem oluyormuş ben zaten hamilelik öncesi de hassas ciltliyim ağda yapsam cildim ya tahriş olur ya da kuruluktan Sedef olur o yüzden jiletliyorum normalde lazerliydim ama etkisi puf oldu gebelikte anlamadım
Aynen bende senelerdir lazerden sonra rahat etmiştim yine çıkıyor şuan seyrekte olsa ,ondan jilete de geçmek istemedim gür çıkar diye bu ayda ağırlamadan giderim ağdaya da sonrası Allah Kerim 😅

bir takım batma çalışmaları yapıldı akşam da nasipse park yatak alırız eşim gelmeden bunları aldım toplu tutarı görünce kalbine inmesin dedim 🤭😁

Niqu Niqu kuzum dediğin emzirme atletini aldım güzel gelirse 1 tane daha beyaz renk alıcam yeter zaten🙏🏻

Eklentiler

• IMG_2794.jpeg
    IMG_2794.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_2793.jpeg
    IMG_2793.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2792.jpeg
    IMG_2792.jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2791.jpeg
    IMG_2791.jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_2790.jpeg
    IMG_2790.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_2789.jpeg
    IMG_2789.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 63
Benim ki jilet 😂😂 çünkü başak burcu 😂
Kız benim ki valla bozuk model diyorum 🤣 geçen uzun kollu sabah içmeden ütülemiş giymiş gitmiş iş yerinde demişler müdürüm kollarınızı kıvırın bu da demiş niye her beni gören böyle diyor öğlen WC aynasında kollarını ütülemediğini fark etmiş ahahahaha vücudunu ütüleyip kollarını ütüsüz bırakmış ay gülmekten yıkıldım herkes de bana kollarını kıvır diyor ay çok güldüm işe gittikten 4 saat sonra fark etmesi ayrı olayyy🤣 dedim bundan sonra düzgün ütüle millet karısı ütü yapmıyor der beni rezil etme 👀😁

Kız benim ki valla bozuk model diyorum 🤣 geçen uzun kollu sabah içmeden ütülemiş giymiş gitmiş iş yerinde demişler müdürüm kollarınızı kıvırın bu da demiş niye her beni gören böyle diyor öğlen WC aynasında kollarını ütülemediğini fark etmiş ahahahaha vücudunu ütüleyip kollarını ütüsüz bırakmış ay gülmekten yıkıldım herkes de bana kollarını kıvır diyor ay çok güldüm işe gittikten 4 saat sonra fark etmesi ayrı olayyy🤣 dedim bundan sonra düzgün ütüle millet karısı ütü yapmıyor der beni rezil etme 👀😁
Ahahahhaha sen hamilesin kimse sana bi şey diyemez 😂😂 bozuk modele koptum 😂😂😂😂

Cnm nezamana kdr göbüşten vurcaz iğneyi. Göbek gerıldı ıyıcene

Bi de bnım göbek artık morarmıyor. 15.haftadan sonra hiç morarmadı. Gobek alıştı galıba😁
Kolum çok acıyor ya benim mecbur 7 buçuk aya kadar vurursun dedi eczacı bakalım nasıl olacak bide eşşek tam iğneyi batırdığım yerin altından atıyo tekmeleri 🤦

X