2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayyy aslında böyle çok güzel görünüyor beğendim ben yani ama yakın görmek önemli
Aynen canım bende direk almaya gittim ama fos çıktı kağıt kaplamalı görünce estetik değil fotodaki gibi hemde fiyatına değer değildi görünce 17.500 dü , ben 8.500 e Mocha 3 kapılı aldım , erkek çocuk olunca beyaz istemedim

Yuh fiyat farkına da bak. Güle güle kullanın kuzum

Çok değişiyor kuzum benim birinin kafası vajinaya vuruyor diğerinin ayakları vajinama vuruyor hele aynı anda hareketlilerse 10 dk da 3 kez wc ye koştuğum oluyor sıkıştırıyorlar bazen göbek deliğimde bazen mideme vururken hissediyorum yani her yerdeler ama doktora sordum seninkiler alan dar takla atamaz pozisyon değişmez sadece etraflarında sağa sola dönerler dedi gerçekten de öyle sadec sağ sola dönüyorlar kendi etraflarında

Benim bacaklarım belim karnım göğüslerim hep çatladı oglusumun canı sağolsun sağlık olsun da önemli değil kimse görmüyor zaten
Göğüslerim tüp bebek döneminde çatlamışti zaten şimdi arada yağlıyorum göbeğimin büyümesi çok hoşuma gidiyor o yüzden catlarsa umursamayacagim inşallah benimde oğluşum büyüsünde gerisi önemli değil

Bende onu ayırt edemiyorum kuzum acaba başı mi ayaklarımı kontrolüm de haftaya cuma bakalım aynı şekilde kalacak mı yoksa değişecek mi 4-5 gündür aynı senin de dediğin gibi vuruyor sızlıyor değişik bı acı mi desem ne desem bişey oluyor gobegin üzerine de vuruyor kafamı karıştırdı sıpa doulamada sordum simdi oda oyun bebeği daha çok döner bu haftalarda dedi içim rahatladı

Ben her yerde hiss ediyorum desemcanım benim ilk gebelik olduğu için biraz önce bir baktımki sağa toparlanmış nasıl korktumannem diyor saçmalama bu neki diyor sonra baktım sola toparlandı korkuyorum öyle olunca
Kız benim de kafamı karıştırdı sıpa vajinaya vurunca korkuyor da insan benim oğlan hep yukarlarda takılırdı hiç bilmem kasıklarıma vursun

Yaa öyle mi kız senin işin daha zor bende vajinaya vurma olunca korktum çünkü oğlum hep yukardaydi ama senin ikiz olmasına rağmen normal dedilerse benimde endişe etmeme gerek yok o zaman

Birının tutması grek, eşim tutsada bn vuramam.
Bacağa olur dedım denedim off amn allhım
Evet bende senin gibiyim, üstelik benim eşim iğneden acayip tırsıyor tansiyonu düşüyor, o yüzden kol bana uymuyor, bacak düşünmüştüm ama çok acıyormuş, gittiği yere kadar göbek
Yani iki kişi yapıyorsunuz, işte ben tekim o yüzden göbek yada bacak, bacakta çok acıyormuş
Ben hep aşağıda hissediyordum, bugün ilk defa göbek deliği de hissettim yukarı ya çıkmıştır inşallah plesanta ile birlikte
Benimde öyle oluyor bazen dışarıda yürünce eve gelene kadar

Ben bacaklara çooktan gectim çok yavaştan vuruyorum acımıyor göbek beni zorladı o zaman karnım yeni çıkıyordu bile

Yaa öyle mi kız senin işin daha zor bende vajinaya vurma olunca korktum çünkü oğlum hep yukardaydi ama senin ikiz olmasına rağmen normal dedilerse benimde endişe etmeme gerek yok o zaman
Normalmiş kuzum ben hatta dedim Allah korusun bunlar vurdukça rahim açılmasın hocam dedim hoca da güldü bana bakarak sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…