2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
O kakası beline kadar çıkıp çıtçıtlıya bulasinca bir tane bile olsa makineye atiyordu ablam hemen bir sudan geçirip arinmiyor çünkü bok hahahaha
Ben direkt çöpe atıyordum

Bnım bi arkadasım çok aşırı bulaşınca çıtçıtın aralarını bile kürdanla temizliyordu.
Okadar uğrasamam

Ayyy çok güzel bir göbiş buuu canım çok güzelsin benim bu, ama bir taytla deneyeceğim.
Saol kuzumm çok teşekkür ederim tayt giyince daha çok çıkıyor belli oluyor göbüş evdeysen hemen giy bi tayt çek bak farkı gör maşallah bütün Türk kizlarinin boy hakkını sen kullanmissin tam bir manken fiziğin var atlas kuzuda annesinin güzelliğine uyum sağlamış

Balım beyaz sabunla lekeler çıkıyor kıyafeti çıkarınca musluğun altında azıcık ıslatıp sabunu sürüyorsun öyle kirliye atıyorsun sonra yıkayınca tertemiz oluyo ek gıdaya girmeden kaka taşması da olabilir oda leke yapıyor baya

Ben siveno aldım kuzum. Bu markanın da toz leke çıkarıxısını almıştım
Yıkayıp yerleştirmeyi düşünüyorum da uygun bulduğumu.aldim bende makinayı boş kazan temizleme yapıp ondan sonra yıkayacam çamaşırlarını katlar yerlerine koyarım dolap almadım evdeki konsola doldurmayı düşünüyorum bakalım

Ben de boş çalıştırıp öyle yıkayacağım dolap eve aldım bir bölmesini de minnoşuma ayırdım

Yaaa o zaman öyle yaparım bende beyaz sabunu nerden ala bilirimki bilmiyorumki yalnış alırım ederim

Ütüleme işini eşim yapacakmış öyle istiyor. Etiket kesip yıkamak lazım
O zaman işin kolay canımyalan söylemicem benimki dese ben yapayım istemem ben çünkü tedavilerimde ütünü kendi yapıyordu görüyordum çok uzun yapıyor zorlanıyor birdeetiketler tamam bende

Bu arada kızlar şubat annelerinde MaşAllah bebişler çok kilolu 30 haftalarında ben 30 haftada doktordayım ama bu kadar olmaz benimki

Ay işte tecrübeli anne farklı oluyor çok teşekkür ederim sizler kaçıncı haftalarda hazırlamayı öneriyorsunuz tecrübeli anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…