2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
içine sinmesine çok sevindim canım sonraki süreç nasıl oluyor canım iyileşme süreci paylaşabilir misin
Cnm kişiden kişiye göre değişir. Bünyeler farklıdır, ilk çocukla 2. Çocuk arasındaki doğumlardada illa fark vardır. O yuzden net cevap veremem

Kimisi hemen ayaga kalkıyor, kimisi dikiş acısı seçiyor, kimisi 1 hafta zor kalkıyor.

Canim ben bunun 1lt olani aldim bi denicem ilk zaman belki hassas bir bebek olursa falan devam etmem o yuzden buyuk almadim
Benim annem normal toz deterjan kullanmıştı kardeşim kıpkırmızı nokta nokta alerji oldu yeni doğanken doktor beyaz sabun rendele onunla yıka çamaşırları dedi yeni doğan dönemi geçince normal deterjana dönmüştük biz en kötü öyle yaparım beyaz sabun alırım rendelenmiş

Kızlar bebek deterjanı bende baby me almayı düşünüyorum şimdi ben yumşaltıcı kullanmak istemiyorum doğulduktan sonra lekeli giyimleri yıkayınca yeticekmi bir tane deterjan hiç anlamıyorum yabirde ben green clean leke çıkarıcını aldım ama sanırım onu ek gıdaya geçince kullanmak lazım geçmeyen lekeler için

Hahah senin gobusu hatırlıyorum çok tatlı bir göbüşün var çok sivriydi seninde evet senin ki nasıl pırtlamadi dışarı
Evet evet göbeğim var bayağı bak benim hamile kalmadan önce de vardı birazcık o yüzden

Eklentiler

• IMG_20231219_152112.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 64
Bnde beyaz sabunla elde yıkayacagım. Deterjan almadım hiç. Çunku bebek kıyafetleri makınayı dolduracak kadar bekleyemiyor, hemn yıkamk gerek, lazım oluyor cunku, parcalar küçük, makına tam dolmuyor.
Oyuzdn ben ilk zamnlar elde yıkamayı planlıyorum.

Ay evet bende onu dusunuyodum diyorum makinede yikicam diye beklersem bebegin kiyafeti kalmaz heralde bende kalip sabunla yikayayim bari ilk zamanlar

Ay evet bende onu dusunuyodum diyorum makinede yikicam diye beklersem bebegin kiyafeti kalmaz heralde bende kalip sabunla yikayayim bari ilk zamanlar
Çok az kıyafet aldım ben ilk 3 ay için özellıkle, yıkayp yıkayıp giydrıcem. Onları bekletemem, bn oğlumda da elde beyaz sabunla yıkadım.

O kakası beline kadar çıkıp çıtçıtlıya bulasinca bir tane bile olsa makineye atiyordu ablam hemen bir sudan geçirip arinmiyor çünkü bok hahahaha

Kızlar şeker yüklemesi yaptığınızda ortalama ne kadar hastanede kalıyoruz
Süre önemli benim için, ona göre çocukları ayarlamam lazım

Kizlar ben ay sonu anneme geçeceğim doğuma kadar da orda kalacağım Allah nasip ederse simdi sorum şu annemle ocağın ilk veya 2.haftası ben ağırlaşmadan bebeğin kıyafetlerini yıkarız diye konuşmuştuk ama 31. 32. Hafta erken mi olur sizce ?

Ben 30 da yikayacağım canım Allah nasip ederse 36 37 de çanta hazırlarım diye düşünüyorum

Ben 30 da yikayacağım canım Allah nasip ederse 36 37 de çanta hazırlarım diye düşünüyorum
Ben annemde kalacağım için tekrar uğraşamam heralde yıkadığım zaman çantayı hazırlar öyle geçerim en kötü doğum öncesi tekrar bir ütü basarım bebek kiyafetlerine olur biter sezeryanin avantajları heralde

Bence ideal kuzum ben dayanamadim erken yıkadım pişman oldum hem unuttum normal deterjan kullandım hemde dura dura tozlanir falan içime sinmiyor bidaha yikiycam bebek deterjani alıp bende 30-31 de yapicam

Bende baby me aldım deyerjani yumuşatıcı düşünmüyorum kullanmayı

Benim için sezeryan son çare Allah nasip ederse normal istiyorum o yüzden çantayı geç hazırlarım normalde daha geç yıkarım ama zorlanırim diye 30 da yikayacağım duruma göre bakarım belki daha geçte yikayabilirim annen yardim eder sana iyi kötü ben tekim o yüzden zor olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…