2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim için sezeryan son çare Allah nasip ederse normal istiyorum o yüzden çantayı geç hazırlarım normalde daha geç yıkarım ama zorlanırim diye 30 da yikayacağım duruma göre bakarım belki daha geçte yikayabilirim annen yardim eder sana iyi kötü ben tekim o yüzden zor olur 😊
Ayy tabi sen yika o zaman hazır dursun en azından 😍 kiyafetler hazir olduktan sonra canta isi kolay hem 🤩

Oğlumda basket topu gibiydi öyle sivriydi kizda yanlara ve yukarı doğru heryerden yayık 😂😂
Ayyy çok güzel bir göbiş buuu canım çok güzelsin benim bu, ama bir taytla deneyeceğim.

Eklentiler

• B130951A-E272-4F9F-BDA8-D6F7C900A1C7.jpeg
    B130951A-E272-4F9F-BDA8-D6F7C900A1C7.jpeg
    135,7 KB · Görüntüleme: 63
  • C0F21142-16A8-409C-84C7-AD48BFEBCCAC.jpeg
    C0F21142-16A8-409C-84C7-AD48BFEBCCAC.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 64
Ben 30 da yikayacağım canım Allah nasip ederse 36 37 de çanta hazırlarım diye düşünüyorum
Bende inşallah tam yılbaşı haftası 30 haftami doldurms oluyorm ilk kizimn tüm eşyaları kıyafetleri annemlerin mudanyadaki evde hurclarda yılbaşında gdnce Allahm sonra utuleyip hazırlayacağım çantamı filn kızımda 37+0 da filn rahatsızlanarak başlayıp 37+5te doğum yaptydm size tavsiye o kadar gece bırakmayin

Kizlar ben ay sonu anneme geçeceğim doğuma kadar da orda kalacağım Allah nasip ederse simdi sorum şu annemle ocağın ilk veya 2.haftası ben ağırlaşmadan bebeğin kıyafetlerini yıkarız diye konuşmuştuk ama 31. 32. Hafta erken mi olur sizce ?
Bence erken değil, ben ikincide yıkayıp ütüleyip sepete kaldırmıştım, üstüne de temiz bir bez koymuştum, tozlanmamıştı da
Tecrübe var tabi 🤩 biz ilk bebe gazıyla doldurduk heralde 😂🙈
Sizde bizim gibi ikincide kullanırsınız 😂
Şaka bir yana da cidden ben ikinciye pek bişey almamıştım, dediğin gibi ilk bebeğin gazıyla 😂

Kızlar sizce hangi park yatak ? Bu akşam internetten alacağız inşallah 🙏🏻

Park yataktan beklentim :
  • Zaten ikiz oldukları için ilk sefer için bi 3-4 aylık olana kadar 1 tane yatakta ikisini bir yatıracağım
  • Oyun parkı olması da avantaj
  • Alt açma, dönencesi olması şart değil
  • Anne yanı kesinlikle olmalı ve kesinlikle sallanabilir olmalı
  • Tahminim ya 4. Ay sonra 2. Park yatağı alırım 1 yaş sonrası için evde bir tane çocuk odasında tek kişilik 160x200 cm yatak var oraya korumalık kenarlık alacağım İkisini geniş geniş 1 yaşından sonra orada yatıracağım. Ama 4 aya kadar 2 tane boşa almayacağım tek park yatakta ikisi sığar çoğu ikiz annesi öyle yapmış

Ben de yıkayıp yerleştirmeyi düşünüyorum Kızlar ya. Aslında belli giyemez bile başta ama yine de hazır olsun istiyorum bir de ben çok çabuk yoruluyorum kilo alsam herhalde ben yuvarlanacaktım 😂😂😂😂 bu 2 kilo almış halim 😂😂😂
Bende yavaştan başlamak istiyorum gecelikler sabahlık bile bakıyorum baya ütü varmış hazır olsun rahat olayım☺️

Kızlar sizce hangi park yatak ? Bu akşam internetten alacağız inşallah 🙏🏻

Park yataktan beklentim :
  • Zaten ikiz oldukları için ilk sefer için bi 3-4 aylık olana kadar 1 tane yatakta ikisini bir yatıracağım
  • Oyun parkı olması da avantaj
  • Alt açma, dönencesi olması şart değil
  • Anne yanı kesinlikle olmalı ve kesinlikle sallanabilir olmalı
  • Tahminim ya 4. Ay sonra 2. Park yatağı alırım 1 yaş sonrası için evde bir tane çocuk odasında tek kişilik 160x200 cm yatak var oraya korumalık kenarlık alacağım İkisini geniş geniş 1 yaşından sonra orada yatıracağım. Ama 4 aya kadar 2 tane boşa almayacağım tek park yatakta ikisi sığar çoğu ikiz annesi öyle yapmış
Benimki Elele☺️

X