2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar 27 haftalık olanlar göbekleriniz nasıl acaba ? Büyüdü mü
Yanlara doğru yayıklaştı kuzum öne doğru top değil de yanlara doğru bir bütünleşti yanlarım da sanki simit vardı bir bütün oldu benim göbeğim top değil de dikdörtgen gibi ama kenarları sivri olmayan bir dikdörtgen 🤣😍

Screenshot_2023-12-19-14-41-04-879_com.pozitron.hepsiburada.jpg
kargo ücretiyle beraber 289 TL oluyor almalımiyim sizce kizlar nasıl 100 yıkamalık

Hahaha ha hayırlısı bakalım, hangisi kısmet olacak, benim Allah nasip ederse son beşik olacak, birde bunu mu denesem diyorum ama daha kararım kesin değil tabii 😬

Sende kokoşluk görüyorum 🥰🧿bişey diyeyim mi, sen tombişim tombişim diyorsunda, vallahi bende böyleyim belki daha fazla 😬

Eee sen bitirmişsin maşallah 🧿
Sağlıkla kullanmak nasip olsun 🤲
Balık etliyim diyeyim 😂😂😂 yani çok değil normalde de ama zayıfta değilim işte. Evlendikten sonra aldım hep kilo 😂

Kızlar acil ya doktoruma yazmalı mıyım sağ elimde kına turuncumsu sarımsı gibi ya da paslı demir tutmuşum gibi lekelerle uyandım. İnternette dinen kötü şeyler yazıyor ama eşim saçmalama doktora yaz diyor mantar ile ilgili bir şey olabilir diyor internette sizce başına gelen ???
Mantar türü o, kendiliğinden geçer, dinle vs ilgisi yok. Bilimsel bir durum. El ve ayaklarda görülebilir, hamilelerde sıklıkla görülebilir, ilk hamılelğimde de olmuştu, hijyeninize dikkat edin yeterli

B Buddy x kuzum böyle modeller buldum

Kız bu mantıklı bak deneyeyim benimki de hırs manyağı iki oyun oynayalım illa benle yarışacak adam bi hırs küpüne dönüyor bıraksın ki ben yeneyim nerdeee varını yoğunu koyar ortaya bu akşam deneyeceğim bunu 🤣 gerçi benimkinin tepkisi şu olur ‘ ya öyle şey mi olur o seçilmez saçma daha belirgin bir şey seç nasıl bulayım onu ooo oyun bozanlık yapma bak ben kolay seçiyorum ‘ kesin böyle der akşam ola hayrola 🤣

Oy maşallah erkekler de göbek böyle oluyor ya tam hamile göbeği 😍 neyse kızçelerimizin de yayılışına maşallah buna da şükür diyelim 🙏🏻😍
Hahaha senin ki de ama mizikcilik yapmasın 😂😂 ben geçen öyle bişey söyledim ki bak rahat iki saat aradı ne diye bide bulmaya çalışıyor delirdi TV telefon unuttu resmen 😂😂 dene dene kornişi dene bak bulamıyor kamiller 😂😂 evet ya geçen kuzenimi gördüm erkek onunda aramızda üç hafta falan var benim karnımı ikiye katlar nasıl sivri biz kızımla enine büyüyoruz 😂😂😂

B Buddy x kuzum böyle modeller buldum
Ayyy kuzum çooook sağol bu bu istediğim tammm hastane çıkışında da botla giyerim direk eve gelirken istediğim gibi triko alt üst bulamadım yani boyuma hepsi kısa geliyor bende böyle kalın elbise alayım dedim ay çok sağol yaa😍😍😍

Hahaha senin ki de ama mizikcilik yapmasın 😂😂 ben geçen öyle bişey söyledim ki bak rahat iki saat aradı ne diye bide bulmaya çalışıyor delirdi TV telefon unuttu resmen 😂😂 dene dene kornişi dene bak bulamıyor kamiller 😂😂 evet ya geçen kuzenimi gördüm erkek onunda aramızda üç hafta falan var benim karnımı ikiye katlar nasıl sivri biz kızımla enine büyüyoruz 😂😂😂
Hahahaha korniş iyimiş kız hayatta aklına gelmez kesin söylenir ay şimdiden düşüncesi bile güldürüyor kesin denicem kornişi 🤣

Ayyy kuzum çooook sağol bu bu istediğim tammm hastane çıkışında da botla giyerim direk eve gelirken istediğim gibi triko alt üst bulamadım yani boyuma hepsi kısa geliyor bende böyle kalın elbise alayım dedim ay çok sağol yaa😍😍😍

Ne demek cok sevindim kuzumm o zaman güle güle giy 😍😍 evet senin boyun var çok güzel kaldirirsin sana çok yakışır 😍

X