2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayy ben ne güzel ilk 6 ay da 3 kilo almıştım 🙈 bugün sağlık ocağına gittik tartıldım veeee ta ta tamammm 3 kilo almışım hemde bir ayda 🙈😀 ama yedim yani kabul ediyorum, toplamda 6 kilo da fazla değil herhalde yaaa

Ayy ben ne güzel ilk 6 ay da 3 kilo almıştım 🙈 bugün sağlık ocağına gittik tartıldım veeee ta ta tamammm 3 kilo almışım hemde bir ayda 🙈😀 ama yedim yani kabul ediyorum, toplamda 6 kilo da fazla değil herhalde yaaa
Değil bence bana bakarak ben suanda 10 kilo aldım tartıya çıkmaya korkuyorm 60i görmemek iicn

Günaydınnn uzun süredir giremiyorum canlar buraya cenazemiz oldu uzerine babam kalp krizi geçirdi biraz sıkıntılı süreçler geçirdik..inş sizler de bebitolar da iyidir 🙏🏻 bugün kontrolümüz vardı 24+3 herşey yolunda 770 Gr olmuş tontişim maşallah 🧿❣️ suyum biraz fazla çıktı yanlız yarına şeker yuklemesi için gel dedi kimse var mı bu su fazlalığından şikayeti olan
Başın sağ olsun canım ve çok geçmiş olsun. Bebeğine maşallah 🧿 benim de su fazlalıligim var şeker yüklemesi yapıldı ama sonuçlarım iyi çıktı. Senin doktorun nasıl yorumladı?

Off bende ya bu ay annemde kalmistim 3 kilo almisim gecen ay 750gr almıştım cok iyi gidiyoduk 😂 gerci istahim acildi kabul 😂

Günaydınnn uzun süredir giremiyorum canlar buraya cenazemiz oldu uzerine babam kalp krizi geçirdi biraz sıkıntılı süreçler geçirdik..inş sizler de bebitolar da iyidir 🙏🏻 bugün kontrolümüz vardı 24+3 herşey yolunda 770 Gr olmuş tontişim maşallah 🧿❣️ suyum biraz fazla çıktı yanlız yarına şeker yuklemesi için gel dedi kimse var mı bu su fazlalığından şikayeti olan
Geçmiş olsun canım, Allah şifa versin babacığına. Oy maşallah kilosuda çok güzel 🧿

Kizlarrr hani size yazmıştım ya çok yakın arkadaşım 5. Transferini olacak dua edermisiniz diye elhamdülillah bugün kalp atışını dinlediler 🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳🥳 iki tane transfer olmuştu bir bebisimiz tuttu çok şükür 🤲🏻❤️❤️❤️ dua eden herkesten Allah razı olsun inşallah sağlıkla ilerler sağ salim kucaklarına alırlar 🤲🏻🤲🏻❤️❤️
Amin canım çok sevindim sağlıkla ilerler inşallah. İsteyenlerin kucağını boş koymasın Rabbim

IMG_20231214_102851.jpg
:anne:

Niqu Niqu tweeetyyy tweeetyyy kızlar bende özel muayene ve araştırma hastanesi ile 2 doktor ile devam ediyorum imkanınız var ise siz de 2 doktor tercih edin. bu haftalara kolay gelmedik hepimiz neler atlattık ,3 ay sonra hamileliğimizi bırakıp bebişlerimizi konuşacağız daha 🥰🙏🏻🧿
Ben de öyle yapıyorum kuzum. Bundan böyle öyle devam edeceğim

Geçmiş olsun canım bende 3 gündür hastayım aynen bende buara pek evden çıkmadım , eşim hafif atlattı , benim gece nefesim daralıyordu öksürük falan atlatamadan bende daha.
Sağol kuzum. Eşimden geliyor bana da demek. Bir de öğretmen hastalığı boğaz ağrısı çok önemsemeyiz aslında ama ben Şuan ders anlatmıyorum e ilerlerse kötü o yüzden önlem alayım dedim

Su fazlalığı bende var ama şekerim çıkmadı şükür diyet yapıyorum..

Başınız sağ olsun canım baban için de geçmiş olsun 💐 bebetoya da maşallah 🧿😍

Kızlar yaa ayıptır söylemesi ben hala tuvalet sorunu yaşıyorum . tamam her gün çıkıyorum artık şükür ama nasıl çıkıyorum bir de bana sorun. azönce de yine tuvalette baya ıkındım . bebek sanki bi anda aşağıda hareket etmeye başkadı. korku geldi :KK43:

bana da en son doktorum moralimi bozacak bir şey söyledi ama çok nadir olur da dedi ama nadir neden söylüyorsun yani bu saatten sonra yapacak bisey de yok hayırlısını dilemekten başka benim ailem hep sağlıkçıdır annem diyor biz bir iki kere doktora ancak gittik hiç doktor görmeden doğuran insanlar var vallahi şeker yüklemesini de anlamadım tamam yüksek kabul edin dedim diyet yapayım başka zaten yapacak bisey yok
Önlem alınabilecek birşeyse söylesinler ama alınmıyorsa söylemesinler gerçekten nadir ihtimalleri söyleyip insanı derde sokuyorlar her doktorun tutumu farklı ben rahat doktor seviyorum onu arıyorum tek birine güvenmemem gerektiğini çok güzel öğrendim bu gebelik döneminde ve gerçekten net konuşan doktora gitmeye çalışıyorum ilk bebeğimde çok netti doktor ben düzeleceğini düşünmüyorum çok küçük ihtimal dedi ve öyle hazırlandık bizde sertti ama ihtimalleri net söyledi bunda da içinden çıkmadığım durumlarda ona gittim net net söyledi herşeyi doktora güvenmek çok önemli

Amin canım amin. İnsallah. Hemde ne zor canım. İnanır mısın tramva oldu bende hamilelik aylardır yatıyorum aylardır. 🥲 üstünde kalbindeki delik. Bir çıkıp rahat nefes bile alamadım. Hani gezeyim kafa dağıtayım olmadı bende. Hep kendimi dinledim dinledikçe kurdum kafamda. Halen yatıyorum halen hareket kısıtlı. Sadece hastaneye gidiyorum. Yinede şükür diyorum oğlum benimle. Haksızlık etme: belki senin gibi olmak isteyen vsr yeterki bebeğim olsun yatmaya razıyım diyen insanlar var diyorum. Heyete girdim neleri var neleri öyle üzücü şeyler duydum ki. Şükür et diyorum tevekkül ediyorum. Canım
Böyle böyle geçecek çoğu gitti azı kaldı öyle düşün ben hiç yatmadım ama dinlenmek bebeğime odaklanmak isterdim açıkçası ama çalışmak zorundayım kafam rahat olsun diye işe eve veriyorum kendimi sürekli kötü düşünceleri uzaklaştırmaya çalışıyorum yoruluyorum ve o şekilde uyuyabiliyorum bedenimi yormazsam asla uyuyamıyorum bebekle alakalı hiç birşeyi takmıyorum ama bedenimden korkuyorum bebegi taşıyamazsam erken doğurursam diye geçirdiğim ameliyat korkutuyor beni gebelik zaten normal bir süreç değil akıl sağlığımızı korumamız lazım dizi film izle sende evde olsam öyle yapardım 😬

X