2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim de doktorum şekerden kaynakli olabilir dedi. Yaptirip yaptırmamak senin kararin tabi ki ama bence yaptirmayacaksan şeker ve karbonhidrata dikkat etmen iyi olacaktır. Ben şekerim vardır diye korktuğum için yaptırdım. Sıkıntısız geçti mide bulantısı falan yapmadı bende. 70 mg verip açlık 1. Ve 2. Saatlsrde tekrar kan verdim. Benim içip şekerimin olup olmadığını bilmek onemliydi o yüzden yaptırdım
Güzel sonuçlar almışsın neyse ki canım ne güzel 🌸su fazla olduğu için yapalım dedi bana da direk de bakalım iyice düşünüp karar verilen

Benim doktorum pek rahat konuşmuyor seninde moralini bozmak istemiyorum sık sık takip ediyor beni fazla olmasın diye.Şekerin cevabı çıkarsa bura yaz bende merak etdim
Allah Allah kötü şeyler mi söyledi sana canım bana birşey demedi de şekere bakacak sonuçları paylaşırım burda. Ben de Google' a baktım kötü şeyler de yazıyor oraya bakmamak lazım da illa girip bakıyorum kendime sikinti arıyorum ayrıntılıda birşey çıkmamıştı neyse ki ama gene kafama takıldı orda yazılanlar

Allah Allah kötü şeyler mi söyledi sana canım bana birşey demedi de şekere bakacak sonuçları paylaşırım burda. Ben de Google' a baktım kötü şeyler de yazıyor oraya bakmamak lazım da illa girip bakıyorum kendime sikinti arıyorum ayrıntılıda birşey çıkmamıştı neyse ki ama gene kafama takıldı orda yazılanlar
Benimde bütün testlerim temiz ayrıntılıda sorun yok dedi sadece su fazla.Sen kaçıncı haftadasın canım?Aslında tam kötu söylemedi sebebsizde ola biliyormuş diyor Google bende okudum kötü şeyler yazıyor.

Hemşireye verilecek takım geldi 😍😍🥹 Rabbim oğluşumu içinde görmeyide nasip etsin inşAllaaaahh 😍😍😍🤲🏼

Eklentiler

• IMG_0270.jpeg
    IMG_0270.jpeg
    271,8 KB · Görüntüleme: 71
Hemşireye verilecek takım geldi 😍😍🥹 Rabbim oğluşumu içinde görmeyide nasip etsin inşAllaaaahh 😍😍😍🤲🏼
Ay ne tatlı battaniyeniz kalın mı ben 2 tane aldım ama kalın değil burası çok soğuk oluyor martta o yüzden kalın bir battaniye istiyorum hastahaneye gidip gelirken

Ay ne tatlı battaniyeniz kalın mı ben 2 tane aldım ama kalın değil burası çok soğuk oluyor martta o yüzden kalın bir battaniye istiyorum hastahaneye gidip gelirken
Yok canım bu da o kadar kalın değil normal nohut battaniyelerden ama hastane içinde kullanılır diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️ ama hastaneye gidip gelirken az gelir bence de yurume mesafesi varsa ozellikle

Yok canım bu da o kadar kalın değil normal nohut battaniyelerden ama hastane içinde kullanılır diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️ ama hastaneye gidip gelirken az gelir bence de yurume mesafesi varsa ozellikle
Arabasız gidip gelmem mümkün değil zaten biz şehrin bir ucundayiz hastane bir ucunda ama yine de yenidoğan burası hep kar oluyor o karın soğuğu üşür diye düşünüyorum

Günaydınnn uzun süredir giremiyorum canlar buraya cenazemiz oldu uzerine babam kalp krizi geçirdi biraz sıkıntılı süreçler geçirdik..inş sizler de bebitolar da iyidir 🙏🏻 bugün kontrolümüz vardı 24+3 herşey yolunda 770 Gr olmuş tontişim maşallah 🧿❣️ suyum biraz fazla çıktı yanlız yarına şeker yuklemesi için gel dedi kimse var mı bu su fazlalığından şikayeti olan
başınız sağolsun mekanı cennet olsun canım

Benimde bütün testlerim temiz ayrıntılıda sorun yok dedi sadece su fazla.Sen kaçıncı haftadasın canım?Aslında tam kötu söylemedi sebebsizde ola biliyormuş diyor Google bende okudum kötü şeyler yazıyor.
24+ haftamiz başka birşeyi etliyor mu peki su fazlalığı.. sana diyet mi verdi şeker olmadığı halde suyy düzeldi mi peki diyet uygulandigin için.bakalim benim şekerim nasıl çıkacak diyet bişey demedi şimdilik ama

X