2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Öncelikle hayırlı akşamlar kızlar🌸
Niqu Niqu Canım okudum yazdıklarını şükür bebeğin iyiymiş🙏 sen bence boşuna sıtres yapıyorsun mesela sende su fazlalığı var benim tansiyonum var bir başkasının başka problemi var Allah başka dert vermesin hepimizin evlatları sağlıcakla dünya ya gelsin🤲 ama bak dedaylı raporlarımızda da dikkat edersen senin doktorunun aslında sürekli saçmalayıp seni korkuttuğu şey yazıyor zaten bazı hastalıklar Allah korusun doğduktan sonrada ortaya çıkabilir bunu kimse bilemez yada engeleyemez dediğim gibi Rabbim dermansız dert vermesin elbette herşeyin bir çaresi vardır bak görürsün evladın sağ salim doğacak Allahımın da izniyle🙏🌸
Amin canım Amin.Aynen canım hep korkuttu beni birde gülerek konuşuyor sonrada diyor ayy çok iyi oğluşun bir anlasam kendisini.Bu da benim sınavım bu sınavdan Allahın yardımı ile gecicem🙌🏻🙌🏻🌷🌷🌷

Amin canım Amin.Aynen canım hep korkuttu beni birde gülerek konuşuyor sonrada diyor ayy çok iyi oğluşun bir anlasam kendisini.Bu da benim sınavım bu sınavdan Allahın yardımı ile gecicem🙌🏻🙌🏻🌷🌷🌷
Allah büyük çok şükür çoğu gitti azı kaldı hepimizin hikayesi mutlu sonla biticek gönülden inanıyorum🙏🌸❤️

Amin amin inşallah 🙏 gerçekten bunalıyorum düşündükçe sıkışıyorum 😔 Allahım hepimize ferahlık versin sağlık versin. Bebişlerimiz sağlıklı olsun 🙏
Aynen çok az kaldı çok şükür🙌🏻Amin canım bende inanıyorum buna kim ne yaşıyorsa bu sadece bir sınav🙌🏻🌷
Kızlar bende çok zor kavuştum bebeğime neler yaşadım Allahım diğerleri gibi buda gidecekmi keseyi görecekmiyim kalbi atacakmı kalbini duydum duracakmı kanamam oldu düşecekmi öyle öyle bir mucize büyüdü bedenimizde bizden daha zorunu yaşanlar var Allahım kinseye yaşatmasın ama ertık okadar korkmuyorum sanki her zerresi için şükrediyorum🙏😍 aynı duyguları paylaşıyoruz zaten Allahıma şükürler olsun bol dua ve tevekkülle herşey çok güzel olacak:anne::dua:

Kızlar bende çok zor kavuştum bebeğime neler yaşadım Allahım diğerleri gibi buda gidecekmi keseyi görecekmiyim kalbi atacakmı kalbini duydum duracakmı kanamam oldu düşecekmi öyle öyle bir mucize büyüdü bedenimizde bizden daha zorunu yaşanlar var Allahım kinseye yaşatmasın ama ertık okadar korkmuyorum sanki her zerresi için şükrediyorum🙏😍 aynı duyguları paylaşıyoruz zaten Allahıma şükürler olsun bol dua ve tevekkülle herşey çok güzel olacak:anne::dua:
Kontrol ettin mi kuzum tansiyon, nasıl?

Kontrol ettin mi kuzum tansiyon, nasıl?
Normal canım bir hafta boyunca takip edip yazıcam bugün tuzlu birşey yemedim dikkat ettim çok sık takip etmişliğim yoktu açıkcası ama normal çıkıyordu doktorum hep özen gösterdi bana sağolsun kıymetli gebelik diyor belkide garantiye alamak istedi hem bellide olmaz dikkat etmesem yüksekte devam edebilirdi Allah korusun inşallah düzelir🙏

Sen bide bebek dogduktan sonra gör 😅 herkes yürüyen virüs gibi geliyor gözüme 😂 oğlan 6 yaşında ama hasta biri yaklasacak ona diye aklım çıkıyor hala 😂
Evet ya gerçekten bebek en az 4 5 aylık olana kadar psikopat gibiydim, eşimle de çok tartıştığımiz oldu bu yüzden 🥲 hala bile dikkat ederim. Bir de oğlum ne zaman hasta olsa bana da bulaşıyor 😂

Normal canım bir hafta boyunca takip edip yazıcam bugün tuzlu birşey yemedim dikkat ettim çok sık takip etmişliğim yoktu açıkcası ama normal çıkıyordu doktorum hep özen gösterdi bana sağolsun kıymetli gebelik diyor belkide garantiye alamak istedi hem bellide olmaz dikkat etmesem yüksekte devam edebilirdi Allah korusun inşallah düzelir🙏
İnşallah hiç yükselmez kuzum 🙏❤️ içini ferah tut 🙏❤️

Nasıl yaa sabahtan yedin ve hala biiey yiyesin yok mu 😂 o sıra da yedikçe acıkan ben 😭😭 artık çok sıkıldım sağlıklı yemek düşünmekten. Keşke biri yapsa ben yesem
Kız bugün cidden acıkmadım çünkü sabah kahvaltısı cidden aşırı aşırı fazlaydı 😂

İyi bari beyaz ekmek yiyenleri görünce sevindim 🤣 yer yüzünde beyaz ekmek tüketen eşimle bi ben kaldım sanıyordum bu sabaha kadar 🤣 yumurta gerçekten uzun süre tok tutuyor. Hem de bebişe faydalı ben 1 tane yiyorum çok nadir 2 yiyorum. Genelde haşlama o da 😊
En iyisi haşlama kuzum ztn ya . Benim diyetisyen de 2ye çıkardı yumurtayı. Şaşkınım 😂

İnşallah normal aldığın kilo zaten az bile 🤣🤣
İşte azdı ama bir anda seri yüklenmesi tatsız oldu 🤣

Kızlar bugün akşam yemeğinde ayıptır söylemesi balık yemiştim . Azönce unutup omega3 ilacını da içtim . Kalbim bi hızlı çarpıyor. Fazla omega 3 yüklemesi mi oldu ki :KK70: balık yediğimiz gün bunu içmiycz diye bir şey yok dimi .d

X