2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ya bende bu konuda çok kararsızım uzun kol mu alsam kısa kollu mu diye 🤔 yani uzun kollu zıbın üstüne uzun kollu üst fazla gibi ev için 😂
Ben ilk 2 ay yani kış için uzun kollu zıbın aldım, üzerınede uzun kol badi giydırecegım, yaza sıfır kol zıbına gecerız.

Bna tek kat kol ince geliyor bebiş için 🤷
Bn bile bazen evde yelek giymeden tek kat pijamayla üşüyorum

Benimki et yiyince coşuyor maşallah tekmeleri şiddetli detaylı ultrasonda ultrason cihazına vurdu doktor bile şaşırdı 😍 videoya alabiliyorum karnımı belli oluyor sıpa kedim yakalamaya çalışıyor falan göbeğimdeki hareketini görüp 😂 benim plesantası arka duvarda bide iç karnım yok baya fark ediliyor
Maşallah yarasın paşaya 🧿 benimki tatlıcı ve iç karnımda geniş salon salomanje takılıyor 😂

Birde kızlar benim ev dubleks yatak odasıda yukarda yani bizim üstte kimse yok kombini yakıyoruz tabi yukarı zor ısınıyor ben bile dışarda soğuk olunca üşüyorumsa çocuğu hiç düşünmüyorum kaç defa sistit olan biriyim soğuktan..ama tabi aşağısı bende sıcacık o zaman rahat giyindiririm çünkü terleyince sonu hastalık oluyor

Birde kızlar benim ev dubleks yatak odasıda yukarda yani bizim üstte kimse yok kombini yakıyoruz tabi yukarı zor ısınıyor ben bile dışarda soğuk olunca üşüyorumsa çocuğu hiç düşünmüyorum kaç defa sistit olan biriyim soğuktan..ama tabi aşağısı bende sıcacık o zaman rahat giyindiririm çünkü terleyince sonu hastalık oluyor
Kuzum ben olsam alt katta bakardım bebişe açıkçası. Üst kat soğuk dedin diye böyle dedim ☺️

Ben ilk 2 ay yani kış için uzun kollu zıbın aldım, üzerınede uzun kol badi giydırecegım, yaza sıfır kol zıbına gecerız.
Bna tek kat kol ince geliyor bebiş için 🤷
Bn bile bazen evde yelek giymeden tek kat pijamayla üşüyorum
Bencede kesinlikle kısa kollu kışta giyindirilmez bebişe bebiş kısa kolla ben uzun kolla🤭

Kuzum ben olsam alt katta bakardım bebişe açıkçası. Üst kat soğuk dedin diye böyle dedim ☺️
Yatak odalar kendi odası yukarda ya ondan mecburum Allah'tan burda çok soğuk geçmiyor havalar mesela şimdi yukarı çok iyi öyle olsa bende rahat ederim ama kar yağarken çok soğuk oluyor karda zaten çok az yağar buralara işte o zaman tabi ben çok giyindiririm çünkü kendim duramıyorum bile😩

Bencede kesinlikle kısa kollu kışta giyindirilmez bebişe bebiş kısa kolla ben uzun kolla🤭
Walla cnm biz alışmamışız, bzım buralar soğuk, yazın bile serin olur köyümüz
Bnım oğlum kış çocuğu, kasım doğumlu.
Oyle bı giydrmişimki, abartmışım🙄

Bi de yeleksiz tutmam çocugu, çıplak gbi gelıyor yeleksiz 😁

Yatak odalar kendi odası yukarda ya ondan mecburum Allah'tan burda çok soğuk geçmiyor havalar mesela şimdi yukarı çok iyi öyle olsa bende rahat ederim ama kar yağarken çok soğuk oluyor karda zaten çok az yağar buralara işte o zaman tabi ben çok giyindiririm çünkü kendim duramıyorum bile😩
İnşallah marttan sonra soğuk falan olmaz kuzum 🙏

Neeeööy 🤣🤣😂 Allahım cidden mi ya nasıl yani djdjdjdj sesli güldüm djdjjd cahillik pek zor djdjdj içinden ilk attığım düz renkli, üstünden de bu desenli olan ve alta da patikli alt pijama olmayacak mı yani mesela 😂😂😂😂 içine hep düz şeyler aldım üstünden giydireceklerim de böyle desenli ama yine çıtçıtlı bakıyordum ben ya 😂
kuzum içine çıtçıtlı olmayan atlerler var onlardan giydirebilirsin :KK70:

Göbeğime hiç gelmiyor benim ki. Hatta genel olarak gelmiyor benden uzaklaştı sıpa 😂 bence istemiyor ondan 😂😂
Screenshot_2023-12-12-17-35-39-350_com.miui.gallery.jpg
gobegimin üstünde burda yüzüme bakıyor masaj yapıyor göbeğime
Screenshot_2023-12-12-17-36-13-391_com.miui.gallery.jpg
turuncu da yan uzansugimda sarılıyor böyle

Walla cnm biz alışmamışız, bzım buralar soğuk, yazın bile serin olur köyümüz
Bnım oğlum kış çocuğu, kasım doğumlu.
Oyle bı giydrmişimki, abartmışım🙄

Bi de yeleksiz tutmam çocugu, çıplak gbi gelıyor yeleksiz 😁
Yazın bizdede bura serin oluyor..ben kendim yazda bile ince coraplayım😅 ama mesela memlekete gitsem orda sıcaklar çok fazla oluyor

X