2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben gezdim 🤭😂 merak ettim odası banyosu nasıl doğumhanesi nasıl en çok sevindigim mesela mavi hayvan gibi doğum masası yerine daha çok türk kadınlarının ebatlarına uygun poponun olduğu yer oyuk olan doğum masası var birde bebek bakım odası doğumhanenin içinde cocugumu cibildak cibildak izleyemiycek kimse 😂😂
Bende gezeyim ya siz böyle anlatınca heyecan yaptım bende merak ediyorum😀

Benimkinin vurduğu yerler değişmişti dönmeden önce hep göbek üstü hisediyordum sonra hep aşağılara vuruyordu kaç gündür göhüslere yakın bile hisediyorum ama neresi nerede belli değil 😁
Benim hep sagdaydi şimdi sol tarafı tekmeliyor daha 700 gram olan bir bebe böyleyse biz iki üç kilolarda ne yapacaz bilmiyorum 😂

Kızlar gece rüyamda ne alaka ise haşhaşlı çörek yiyordum 😂😂 rüyamdan göğüslerim sızlayarak uyandım öyle bir sızım sızım sızladı ki ben bile şaşırdım normalde olsa yemem aksilik o ya , yaşadığım yer Muğla da fırınlarda da bulamadım bugün, halbuki çok kolay olabilen bir şey canınızın istediği bir şeyi yiyemeyince ne yapıyoruz 😅

Kızlar gece rüyamda ne alaka ise haşhaşlı çörek yiyordum 😂😂 rüyamdan göğüslerim sızlayarak uyandım öyle bir sızım sızım sızladı ki ben bile şaşırdım normalde olsa yemem aksilik o ya , yaşadığım yer Muğla da fırınlarda da bulamadım bugün, halbuki çok kolay olabilen bir şey canınızın istediği bir şeyi yiyemeyince ne yapıyoruz 😅
Bizim oralarda avucunun içini yala derler kuzum 🤭🤭

Kızlar aldıklarımın listesini yaptım. Battaniyeler hariç. Battaniye ihtiyacım asla yok😂 müslin alırım ama. Siz eksik olan şunu al bunu al dediğiniz şeyleri söyler misiniz? Bir de ağız mendillerini yazmadım onlardan da çok var. Ben ayrı aldım annem ayrı yapmış
IMG_4159.png

Kızlar aldıklarımın listesini yaptım. Battaniyeler hariç. Battaniye ihtiyacım asla yok😂 müslin alırım ama. Siz eksik olan şunu al bunu al dediğiniz şeyleri söyler misiniz? Bir de ağız mendillerini yazmadım onlardan da çok var. Ben ayrı aldım annem ayrı yapmışEki Görüntüle 3350786
Kuzum bence uzun kollu zıbın az almışsın ben fazla aldım kışta Altdan en çok zıbın kullanıcaz kısa kol ben hiç almadım o kadar ireli gitmedim bilemeyiz kilosu nasıl olucak

Kuzum bence uzun kollu zıbın az almışsın ben fazla aldım kışta Altdan en çok zıbın kullanıcaz kısa kol ben hiç almadım o kadar ireli gitmedim bilemeyiz kilosu nasıl olucak
Kuzum burada birkaç kişi uzun kol pratik değil yazmıştı ya ondan emin olamıyorum 🤭 ama zıbın alcam tekrar bol bol çünkü en çok giden şey o deniyor. Altını kirletince taşma vs olursa

Kuzum burada birkaç kişi uzun kol pratik değil yazmıştı ya ondan emin olamıyorum 🤭 ama zıbın alcam tekrar bol bol çünkü en çok giden şey o deniyor. Altını kirletince taşma vs olursa
Ben her şeyi kardeşime soruyorum yoksa benimde bilgim yok🤭o bana dedi uzun kol al tabi hiçbir sorunda yaşamadı bende kirlenicek diye fazla aldım tulum çok fazla almadım birde böyle takımlardan çıkan atlet gibiler var onlardan alıcam Altdan giyindirmek için

Ben her şeyi kardeşime soruyorum yoksa benimde bilgim yok🤭o bana dedi uzun kol al tabi hiçbir sorunda yaşamadı bende kirlenicek diye fazla aldım tulum çok fazla almadım birde böyle takımlardan çıkan atlet gibiler var onlardan alıcam Altdan giyindirmek için
Takımlardan çıkanlar da zıbın ben de. Yine zıbın alırım bol bol

Takımlardan çıkanlar da zıbın ben de. Yine zıbın alırım bol bol
10 tane zıbın aldım ben ama takımlardan çıkanları saymıyorum ben..kv zıbın almış yeter bana..ağız mendili çok fazla aldım..muslin çok aldım her ölçüde yine alıcam..battaniye 2 tane yine alıcam..evde giyinmek için kalın takımlar aldım 4 tane..peluş kundak dış için 1 tane aldım yeter zaten onlar pahalı🫡külot coraplar 3 tane karnı sıcak olmalı şapka fazla fazla ev için aman kulak ve karın sıcak olsun diye

10 tane zıbın aldım ben ama takımlardan çıkanları saymıyorum ben..kv zıbın almış yeter bana..ağız mendili çok fazla aldım..muslin çok aldım her ölçüde yine alıcam..battaniye 2 tane yine alıcam..evde giyinmek için kalın takımlar aldım 4 tane..peluş kundak dış için 1 tane aldım yeter zaten onlar pahalı🫡külot coraplar 3 tane karnı sıcak olmalı şapka fazla fazla ev için aman kulak ve karın sıcak olsun diye
Ben hiç külotlu çorap almadım. Tulumun içine alt giydiririm diye düşünmüştüm

Ben hiç külotlu çorap almadım. Tulumun içine alt giydiririm diye düşünmüştüm
Bende almayı düşünmüyordum kardeşim annem dedi kesinlikle al sonra yorumlara baktım alan varmış burda bilmiyorum ama bizde memleketde hele kışsa onu giyindirirler Altdan yeni doğarken diğil tabi 40 gün sonra karnı sıcak kalsın diye..

Bende almayı düşünmüyordum kardeşim annem dedi kesinlikle al sonra yorumlara baktım alan varmış burda bilmiyorum ama bizde memleketde hele kışsa onu giyindirirler Altdan yeni doğarken diğil tabi 40 gün sonra karnı sıcak kalsın diye..
Anladım kuzum. Ama ben evi sıcak yapcam ya. Dışarıda çıkarken zaten kat kat giydircem. Üşüdüğünü hissedersem alırım. Sonraki seneye kesin alırım da başlangıç için düşünmüyorum yani

Yeme kısmı hariç tam olarak buyum. Hem de daha 3.trimester da değilim. Geleceğimi düşünemiyorum çişim geldi diye bile ağlayacağım galiba

İnşallah o kiloları yakalasınlarda vaktinde gelsinler ben martı görebileceğimi sanmıyorum öyle bir his var içimde ama kısmet bakalım 🥹
Benim 15 Mart ile 1 nisan arasi bekliyoruz dedi doktor ama bende bilemiyorum 38 de dogururum gibi geliyor annem hep öyle doğurmuş bugün 24+1 olduk zaman su misali 8 haftadayken gecermi ya bu günler diyordum şimdi çok hızlı geciyo gibi

Yeme kısmı hariç tam olarak buyum. Hem de daha 3.trimester da değilim. Geleceğimi düşünemiyorum çişim geldi diye bile ağlayacağım galiba

Ben geçen evden çıkarken ekmek arası yapmıştım yanlışlıkla yere düştü eşim avakado yemez kendi ekmeğime sürmüştüm ay düştü diye ağladım eşim benim ekmeğimi ye ne olacak birşey olmaz diyo ama ben avakado sürmüştüm bide limon sıkıştım diye ağladım 😂 sonra ben neye agliyom ya diye güldüm baya

X