2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben her gün yağlanmıyorum ya. 2 günde bir yağlanıyorum. Bugün banyo yapıcam akşama, bu sefer tüm vücudumu yağlıcam pehlivan gibi.
Ya ben sabahları kıyafetleri giymeden yağlanayım diyorum ama ellerim buz gibi oluyo . O ellerle nasıl elliyim kı.çımı başımı zaten donuyo oluyorum djsjsj

Kızlar ya bebeğin neresi nerenizde nasıl anliyorsunuz 😂😂😂 üçüncü gebeligim ben çözemiyorum 😂😂😂
Ultrasonda gördüm ben cuma günü detaylida bide ayakları daha çok vuruyor ya ordan anliyorum en çokta minik poposuyla ittiriyo o zaman anlıyorum 😂 ultrasonda yüzü dönüktü mesela doktor yürürsün biraz dedi iki dk olmadan döndü yüzünü ama yandan gördük kafasının yerini anlayamıyorum ama

Dönse anlarım herhalde diyorum ama ben karnımın üzerine uyuyorum gece fark etmeden edince hemen dönüyorum ama eziliyo galiba yavrum
Benimkinin vurduğu yerler değişmişti dönmeden önce hep göbek üstü hisediyordum sonra hep aşağılara vuruyordu kaç gündür göhüslere yakın bile hisediyorum ama neresi nerede belli değil 😁

Bebeğim takılma hiç. Ben tonla şey yiyip içiyorum bende daha yeni 2 kilo almışım düşün. Yediğin her şey bebeğine yarıyor merak etme 💕 Ödem konusunda da şu tansiyon ilacı falan etkiliyo olabilir. Sıkma cnaını. Ödem en kolayı. Doğumdan sonra geçecek hepsi. 💕
Yok yok kuzum asla takmıyorum kiloyu. Yeter ki bebeğime yarasın 🙏

Yaa maşallah 😍😍 benim de gözlemlediğim küçük bebekler çok daha hızlı kilo alıyor büyüyor 😂😂 annem de kardeşimde sorun var zannederdi kafası hep yana düşerdi yanakları tasiyamiyordu 😂😂 komşular obez usta koymuştu adını 😂😂
Bence erkek çocuklar daha çabuk kilo alıyor kıza göre 🤭
Hahahah sürpriz yapmaz heralde bu saatten sonra 😂😂😂 benim kızda bak kaç haftalık olduk hala sola vuruyor genel olarak sağ tarafı baskasina tahsis ettik sanki ikiz çocukta tasiyabilirmisim boş orası zaten 😂😂😂😂
sürpriz olmasın bence de bu saatten sonra 😂😂😂

Kızlar ya bebeğin neresi nerenizde nasıl anliyorsunuz 😂😂😂 üçüncü gebeligim ben çözemiyorum 😂😂😂
Ben şöyle anlıyorum 😂 mesela dün doktoru beklerken göbek deliğimin sol tarafında aşırı hareket vardı çat çat vuruyordu onunla aynı zamanlarda sağ tarafında da hareket oluyodu ama o çok belli değildi icerden ben hissediyordum sadece girmeden anneme dedim ayakları solda kafasıda sağda heralde diye 😂 doktor baktı tahmin ettiğim yerde çıktı kafasıda ayakları da 😍😁

Ofg ben 30 lu haftalarda alışverişe başlayacağım daha 😂

Yaa biliyor musun, çok çok enteresan ama insan unutuyor yoksa nasıl 4 5 çocuk yapılır ki 🤷‍♀️ benim ilkinden sonra hiç yapmamam gerekirdi ama ondan sonra 4 kere daha hamile kaldım 😮
Ya 30 çok geç değil mi 😂 Ben 8. Haftada başlamıştım ufaktan, yavaş yavaş aldım hala eksikleri var stres yapıyorum

Kızlar günaydın 🌸 herkese güzel mutlu huzurlu günler diliyorum 😍😍 Dün gece komediydi ya doktora giderken çikolata yemiştim kalan parçayıda cebime koymuştum saat gece 2 falan gözümü aaa benim çikolatam vardı diye açtım 😂😂😂 tabi sonra kendimle bir savaş bu saatte yeme sabah yersin sağlıklı değil falan derken 30dk sonra çikolat yerken buldum kendimi 😂😂 yarasın yer cücesine 😂😍

Ya 30 çok geç değil mi 😂 Ben 8. Haftada başlamıştım ufaktan, yavaş yavaş aldım hala eksikleri var stres yapıyorum
Ayyy bendensin 😂😂 şuan her şeyi hazır 4 eksiğim var reflü yatağı , emzirme yastığı, depend ve gümüş kapak ama gece gündüz aklımda ne eksik ne eksik diye düşünüyorum 😂😂😂 fazla pimpirik de iyi degil yaaa 😂

Ayyy bendensin 😂😂 şuan her şeyi hazır 4 eksiğim var reflü yatağı , emzirme yastığı, depend ve gümüş kapak ama gece gündüz aklımda ne eksik ne eksik diye düşünüyorum 😂😂😂 fazla pimpirik de iyi degil yaaa 😂
Benim de emzirme yastığı, banyo küveti ve bornoz seti 😂 Ivır zıvır da var da bunları alsam içim rahat edecek.
Gümüş kapak ben almayacağım galiba ya sen hangi marka alacaksın

Benimde baya biseyim halledildi refleks yatağı almadım eşim eğim veririm ben yatağı diyor😀 duruma göre alorm dedim sadece oda süslemesi için bir kaç şey düşünüyorum kuvoz eteği yastik kaldı bakalım

Benimde baya biseyim halledildi refleks yatağı almadım eşim eğim veririm ben yatağı diyor😀 duruma göre alorm dedim sadece oda süslemesi için bir kaç şey düşünüyorum kuvoz eteği yastik kaldı bakalım
Evet bende instagramda görmüştüm eğim verme için öneriler vardı 😁 ama bime falan geliyo ya uygun reflü yatağı öyle bişey alim dedim zaten 1 2 ay kullanılıyor içim rahat etsin 😁 ay evet süsleme icin de trendyol da favoriledim bir şeyler birdahaki ay alırım heralde 😁

Benim de emzirme yastığı, banyo küveti ve bornoz seti 😂 Ivır zıvır da var da bunları alsam içim rahat edecek.
Gümüş kapak ben almayacağım galiba ya sen hangi marka alacaksın
Ben çevremde doğum yapan herkese öncesinde al dedim almadılar sonra yarayla uğraştılar 😂 o yüzden alayım kalsın diyorum 🤷🏻‍♀️ ebebekten alırım heralde baby mom var 999 ayar gümüş uygun geldi gözümede trendyola gore falan

Kızlar doğum yapacağınız hastaneyi gezip gördünüz mü eşim gerek yok diyor da ben de merak ediyorum odalarını filn gezmem gerekir mi
Ben gezdim 🤭😂 merak ettim odası banyosu nasıl doğumhanesi nasıl en çok sevindigim mesela mavi hayvan gibi doğum masası yerine daha çok türk kadınlarının ebatlarına uygun poponun olduğu yer oyuk olan doğum masası var birde bebek bakım odası doğumhanenin içinde cocugumu cibildak cibildak izleyemiycek kimse 😂😂

X