2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İştahlarınıza hayranım
Benim de hiç olmayan iştahım şu 2 haftadır deli gibi acıktı. Gözüm dönüyor resmen. Ben açıkçası şekere bağlıyorum, normal gelmiyor bana. Akşamları atıştırmayı kestim bakalım. Yarın sabah doktor kontrolüm var aç gel bi açlık tokluk şekerine bakalım dedi. Demir ihtiyacın varsa ona göre demir hapına başlatıcam dedi. Yarın tahlil günü.

Sen nasılsın bebişim?

kaçıncı haftadasın kuzu

Kızlar yaaa iki gündür annemlerdeyim yer tuvaleti var burda, dün gayet iyiydim ama az önce girip çıktığımda sağ karnıma ağrı girdi ve vajina bölgeme de girdi azcik korktum şiddetli değil ama tuvaletle alakası varmıdır da bilemedim yaaa

Sag olasın canım bılgıler ıcın amin insallah Allahın izniyle saglıklıca kucagımıza alalım ınsallah

Kızlar yarın görüş günümüz sabah 11de görücem inşallah oğlumu Plasentam umarım yukarı çıkmıştır veya çıkmaya başlamıştır görenlerden dua istiyorummm
İnşallah canım inşallah yukarı çıkmıştır, haber ver mutlaka beni etiketle, göremezsem, malum benimde plesanta aşağıda kaç haftalık sın

Aniden eğilip doğrulduysan olabilir canım kısa süre ağrılar pek önemli değil , bende hareketli bir insanım tez canlılıktan hala kendimi yavaşlatamıyorum ani oturuyorum koltuğa kalkıyorum falan , evde merdiven çıkarken ara sıra oluyor

İnşallah canım inşallah yukarı çıkmıştır, haber ver mutlaka beni etiketle, göremezsem, malum benimde plesanta aşağıda kaç haftalık sın
Kuzum sat a gore 27+3 ama ultrasonda 28+3 bana 13 haftada demislerdi plasenta asagiya yerlesmis diye o zamandan beri yeri degismedi yanlis hatirlmiyosam sana sonradan soylendi seninkinin yukari cikmasi daha kolay benim gibi ilk haftalardan beri yeri degismeyenler biraz daha zor oluyomus sonradan cikmasi bakalim hayirlisi insllah

Kızlar değişik bi soruyla geliyorum kafama takılan bi durum A Asliyokfotokopisivar cnm sen ne düşünüyorsun?

Oğlum 12 yaşına girdi artık.
Kız doğunca alt değiştirme olayı nasıl olacak?
Biyere kadar ayrı odada olur dıger türlü zor
Bu çocuk pipi dışında bişy görmedi ayy yaşıda büyük nasıl olcek

Pamiri bilmem ben de erdem güzelmis erdemli bir birey olur insallah pamir ailenize nasil yakisirmi bizim eve otantik isimler yakismaz hep siradan isimlerimiz var benim 3. Cocugum olucak Allah nasip ederse bende kayra ismini cok begendim
Anam babam Anadolu isimleri hep, tek tük torunlarda var, çok heves etti eşim, benim kulağıma da hos geliyor anlamida güzel bakalım nasip , sağlık olsun da inşallah

Ben öğleden sora bir fincan türk kahvesi içiyorum, günde bir sodaya başladım, bazen bir kaşık karadut özü bir bardak suda sulandırıp içiyorum, akşam yemekten sora açık bir çay bardağı çay, bu ara bide kefire başladım.. bide malum havuç suyuna başladım iki gündür.. süt bazen türk kahvesi yerine necafe koyup.. sahlep ve boza içenler duyuyorum.. ıhlamur zaten sorun yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…