2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar yaa iç çamaşırım ıslaktı azönce . Yani ıslanan kısım da belli zaten direkt ön taraf . Su değildir dimi . Ben ter olduğunu düşünüyorum bacak bacak üstüne atıp 2 saat oturmuştum şimdi duştan çıktım ama bi acaba oldum yine de .. böyle durumlar için evde şu su olduğunu gösteren pedlerden mi alsak . Kullanan var mı nasıl bir şey ve net sonuç veriyor mu

Bana da cumartesi bakılacak kuzum şekere kısmetse. İnşallah kötü şeyler duymam. Ben zaten çok yemiyorum bi şey ama meyve yiyorum o da yükseltiyormuş.
Ben eh işte kuzum bugün biraz çöküktü moralim nolcak vs vs. İnşallah herşey güzel olsun hepimiz için

Kuzum su sürekli gelirmiş öyle deniyordu hani geldi bitti olmazmış. Su değildir yani

Zannetmiyorum su olduğunu canım. Bir de sanki böyle bir şey alsam ben paranoyak gibi sürekli yapabilirim

Zannetmiyorum su olduğunu canım. Bir de sanki böyle bir şey alsam ben paranoyak gibi sürekli yapabilirim
Ya bugün aşırı derecede hareketli bebek. Acaba dedim anormal bir durum mu var . Bi ara ayaktaydım aaaah diye bağırdım düşün öyle bi hareketlenmesi var ay benim zaten bacaklarım biraz balık etlidir. Muhtemelen terdir ya . Yine de böyle zamanlarda soru işaretim gitsin diye alasım var. Daha önce hiç doğum tecrübesi de olmayınca insan bilmiyor nasıl bşy

Kuzum bende eşimde bu konuda çok hassasız babası bile değişemez altını banyo ederken göremez abide aynı şekilde alt değişeceği zaman odasına falan yollarım

Kuzum tecrübesizim ama biz eşimle şöyle konuştuk mahremiyet duygusu gelişmeli. Kimse olmamalı. Anne değiştirsin başka odada diye. Olurda başkası gelir gider dede dayı vs yani her türlü başka odada değiştirilmeli diye anlaştık

Çocuklar merak ettiklere şeye bakma eğiliminde oluyorlar. Mesela bakma etme dersen daha çok belki o yaştaki bir çocuk merak edebilir. Ama belki psikolojik olarak onun bakmasını engellersin. Atıyorum, şimdi kardeşinin altını değiştircem, çok kokacak hadi git sen bu kokuya maruz kalma falan diyebilirsin belki. İnternette bununla ilgili vardır mutlaka bir makale vs. Bir araştır kuzum.

Ben de kalkıp kp yanında ya da kızımın amcasının yanında vs değiştirmeyi düşünmüyorum altını. Hatta başka kadınların yanında bile istemiyorum. Herkes görmemiş gibi bakıyo, çocuğun bunu normalleştirmesini istemiyorum.

Emzirme olayındaki fikrim e böyle aslında. Emzirme önlüğü alacağım, o benim kızımla aramdaki özel bir an ve diğer kaıdnların görmesini istemiyorum. Niyeyse emzirene de öküz gibi bakılıyo kadınlar içinde.

Kızlar günaydın İstanbul Avrupa yakası önerebileceginiz çocuk için cildiye doktoru var midir? Oğlumun saçlı derisinde bir şişlik oluştu yağ bezesi gibi çocuk doktoruna götürdüm antibiyotikli krem verdi onu kullandıktan sonra daha ele gelir oldu

Cnm geçmiş olsunçocuk cildiye inanki bılmıyorum
Civardaki özel hastanelere bak istersen
Nerde var hiç bılmıyorum

Benim oğlum da 10 yaşında, benim de kafama takılıyor aynı şey.Elimden geldiğince, gizliyormuş gibi değil ama ayrı bir yerde alt değiştirmeye çalışacağım.

Benim oğlum da 10 yaşında, benim de kafama takılıyor aynı şey.Elimden geldiğince, gizliyormuş gibi değil ama ayrı bir yerde alt değiştirmeye çalışacağım.
Benimki 2 yaşında ama ben de öyle yapmaya çalışacağım. Mahremiyet açısından ciddi sıkıntı olur gibime geliyor

Bence yoktur canım ben okulda sürekli giriyorum sadece karnım bazen taş gibi olduğunda eğilmek zorluyor

Reactions: The
Bence de kalp atımı cnm bizde de aynı durum var pıt pıt atıyor birsy hatta eşimde eliyle hissetti harika birsy doğunca insan bu hareketlerini özlüyor hepsinin yeri apayrı harika şükürler olsun Rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…