2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar yaa iç çamaşırım ıslaktı azönce . Yani ıslanan kısım da belli zaten direkt ön taraf . Su değildir dimi . Ben ter olduğunu düşünüyorum bacak bacak üstüne atıp 2 saat oturmuştum 😅 şimdi duştan çıktım ama bi acaba oldum yine de .. böyle durumlar için evde şu su olduğunu gösteren pedlerden mi alsak . Kullanan var mı nasıl bir şey ve net sonuç veriyor mu

Benim de hiç olmayan iştahım şu 2 haftadır deli gibi acıktı. Gözüm dönüyor resmen. Ben açıkçası şekere bağlıyorum, normal gelmiyor bana. Akşamları atıştırmayı kestim bakalım. Yarın sabah doktor kontrolüm var aç gel bi açlık tokluk şekerine bakalım dedi. Demir ihtiyacın varsa ona göre demir hapına başlatıcam dedi. Yarın tahlil günü.

Sen nasılsın bebişim?
Bana da cumartesi bakılacak kuzum şekere kısmetse. İnşallah kötü şeyler duymam. Ben zaten çok yemiyorum bi şey ama meyve yiyorum o da yükseltiyormuş.
Ben eh işte kuzum bugün biraz çöküktü moralim nolcak vs vs. İnşallah herşey güzel olsun hepimiz için 🙏

Kızlar yaa iç çamaşırım ıslaktı azönce . Yani ıslanan kısım da belli zaten direkt ön taraf . Su değildir dimi . Ben ter olduğunu düşünüyorum bacak bacak üstüne atıp 2 saat oturmuştum 😅 şimdi duştan çıktım ama bi acaba oldum yine de .. böyle durumlar için evde şu su olduğunu gösteren pedlerden mi alsak . Kullanan var mı nasıl bir şey ve net sonuç veriyor mu
Kuzum su sürekli gelirmiş öyle deniyordu hani geldi bitti olmazmış. Su değildir yani

Zannetmiyorum su olduğunu canım. Bir de sanki böyle bir şey alsam ben paranoyak gibi sürekli yapabilirim😁

Zannetmiyorum su olduğunu canım. Bir de sanki böyle bir şey alsam ben paranoyak gibi sürekli yapabilirim😁
Ya bugün aşırı derecede hareketli bebek. Acaba dedim anormal bir durum mu var . Bi ara ayaktaydım aaaah diye bağırdım düşün öyle bi hareketlenmesi var 😅 ay benim zaten bacaklarım biraz balık etlidir. Muhtemelen terdir ya . Yine de böyle zamanlarda soru işaretim gitsin diye alasım var. Daha önce hiç doğum tecrübesi de olmayınca insan bilmiyor nasıl bşy 🙈

Kızlar değişik bi soruyla geliyorum kafama takılan bi durum A Asliyokfotokopisivar cnm sen ne düşünüyorsun?

Oğlum 12 yaşına girdi artık.
Kız doğunca alt değiştirme olayı nasıl olacak?
Biyere kadar ayrı odada olur dıger türlü zor
Bu çocuk pipi dışında bişy görmedi ayy yaşıda büyük nasıl olcek 🤷
Kuzum bende eşimde bu konuda çok hassasız babası bile değişemez altını banyo ederken göremez abide aynı şekilde alt değişeceği zaman odasına falan yollarım

Kızlar değişik bi soruyla geliyorum kafama takılan bi durum A Asliyokfotokopisivar cnm sen ne düşünüyorsun?

Kuzum tecrübesizim ama biz eşimle şöyle konuştuk mahremiyet duygusu gelişmeli. Kimse olmamalı. Anne değiştirsin başka odada diye. Olurda başkası gelir gider dede dayı vs yani her türlü başka odada değiştirilmeli diye anlaştık

Çocuklar merak ettiklere şeye bakma eğiliminde oluyorlar. Mesela bakma etme dersen daha çok belki o yaştaki bir çocuk merak edebilir. Ama belki psikolojik olarak onun bakmasını engellersin. Atıyorum, şimdi kardeşinin altını değiştircem, çok kokacak hadi git sen bu kokuya maruz kalma falan diyebilirsin belki. İnternette bununla ilgili vardır mutlaka bir makale vs. Bir araştır kuzum.

Ben de kalkıp kp yanında ya da kızımın amcasının yanında vs değiştirmeyi düşünmüyorum altını. Hatta başka kadınların yanında bile istemiyorum. Herkes görmemiş gibi bakıyo, çocuğun bunu normalleştirmesini istemiyorum.

Emzirme olayındaki fikrim e böyle aslında. Emzirme önlüğü alacağım, o benim kızımla aramdaki özel bir an ve diğer kaıdnların görmesini istemiyorum. Niyeyse emzirene de öküz gibi bakılıyo kadınlar içinde.

Kızlar günaydın İstanbul Avrupa yakası önerebileceginiz çocuk için cildiye doktoru var midir? Oğlumun saçlı derisinde bir şişlik oluştu yağ bezesi gibi çocuk doktoruna götürdüm antibiyotikli krem verdi onu kullandıktan sonra daha ele gelir oldu

Kızlar günaydın İstanbul Avrupa yakası önerebileceginiz çocuk için cildiye doktoru var midir? Oğlumun saçlı derisinde bir şişlik oluştu yağ bezesi gibi çocuk doktoruna götürdüm antibiyotikli krem verdi onu kullandıktan sonra daha ele gelir oldu
Cnm geçmiş olsun🙏çocuk cildiye inanki bılmıyorum
Civardaki özel hastanelere bak istersen
Nerde var hiç bılmıyorum 🤷

Benim oğlum da 10 yaşında, benim de kafama takılıyor aynı şey.Elimden geldiğince, gizliyormuş gibi değil ama ayrı bir yerde alt değiştirmeye çalışacağım.

Benim oğlum da 10 yaşında, benim de kafama takılıyor aynı şey.Elimden geldiğince, gizliyormuş gibi değil ama ayrı bir yerde alt değiştirmeye çalışacağım.
Benimki 2 yaşında ama ben de öyle yapmaya çalışacağım. Mahremiyet açısından ciddi sıkıntı olur gibime geliyor

Kızlar yaaa iki gündür annemlerdeyim yer tuvaleti var burda, dün gayet iyiydim ama az önce girip çıktığımda sağ karnıma ağrı girdi ve vajina bölgeme de girdi 🥺 azcik korktum şiddetli değil ama tuvaletle alakası varmıdır da bilemedim yaaa
Bence yoktur canım ben okulda sürekli giriyorum sadece karnım bazen taş gibi olduğunda eğilmek zorluyor

• Beğen
Reactions: The
Cnm o bndede oluyor, ama o titreme değil, pıt pıt hareketleri geçtik şimdi dediğin gbi kalp atımı gbi bişy oluyo, sanki takla atıyo
Dün akşam sırtüstü yatıp göbüşümü video çektim, sallanıuor, dalgalanıyor ama titreme dediğin sanırım o kalp atımı gbi, takla atıyor gbi olan hareket
Bence de kalp atımı cnm bizde de aynı durum var pıt pıt atıyor birsy hatta eşimde eliyle hissetti harika birsy doğunca insan bu hareketlerini özlüyor hepsinin yeri apayrı harika şükürler olsun Rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin

X