2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
40ından sonra bnce salıyorlar bu işi

Mesela yeğenlerimin 1 ay kadar sadece ütüleri yapıldı ikiz oldukları için 4 kişi çocuklara zaten yetemiyorduk ütü yapacak kişi kalmıyordu 1 yaşına kadar hep ayrı yıkadılar kıyafetlerini sonra toplu makinaya girdi kıyafetler kurutmaya da girdi hiçbir şey olmadı alerjik bir bünyeleri de yok tabiki yani bunun bir kuralı yok anladığım kadarıyla

Ben kardeşimden gördüğümü söyleyim hiç unutmam ütü için onun yanına gidiyordum yetişemiyordu..bende yapıcam tabi hatda geçen gün eşimle bunu konuşuyordum bana dedi sana yardım edicem korkma

Evet canım veyalııı olarak düşün ama ben kuruyemişi hiç kasmıyorum ya . Azönce 2 ceviz 6 badem 1 avuç üzüm yedim

Kesinlikle kötü hissettiriyolar, beyaz ekmek yemiyorum , zaten hicbise yemiyor ki diyolar , ya faydası yok zararindan başka, ortamlarda porsiyonlari 5 6 kaşık yapsam yemeden kalktı derler eşim anlıyor Allah'tan
Ay ben hamilelikten önce de hiçbir şey yemiyordum kv kp gözünde . Geçende diyo ki ‘ sen hamilelikten önce de az yiyodun ya hep ondan şimdi azcık yesen bile şişiyosun’ dkdkk aynen keşke hamilelikten önce afedersiniz ökğz gibi yeseydim de şimdi 2 lokma yiyince şişmeseydim mantığa bak hasbinallaaahhh. Bunları 150 kilo gelin paklarmış da neyssss..

Ya öylemi canım sağol inşallah

Ben kırışıklık olmadığı müddet utulemiyorum canım o kadarini sorun etmiyorum açıkçası, ona ayıracak vaktime başka şeyler yaparım, çok gerekli gelmiyor

amaaan benim de son 1.5 aydır göbüşüm var hamile kalmadan önce çok zayıftım şimdi her yerim şiş umrumda değil bebiş kilo alıyor yani
Önceliğimiz bebişlerimiz zaten . Söylediklerimiz yanlış anlaşılmasın lütfen sadece ne kadar dikkat edebilirsek sonrası için de daha rahat oluruz diye birbirimizi gazlıyoruz o kadar

Kızlar malum kış olunca insan sıcak bir şeyler içmek istiyor. Çay bu süreçte hiç aradığım şeyler arasında değil ve boş pek gitmiyor bende yanında insan bir şey arıyor o yüzden de çok içmiyorum Kahve de malum günde 1 ile sınırlı arada ıhlamur kaynatıp içiyorum. Siz neler içiyorsunuz merak ettim.

Cnm bn çay sadece hafta sonu kahvaltılarında içiyorum
Kahve Nescafe yok, çunku içince aklıma sigara gelıyor 4,5 aydır sigara içmiyorum
Ihlamur çok içerim, akşamları yaparım çoğu zaman, buaralar kefir içiyorum bide
Bıde boza içeyim dıyorum hatrı kalmasın

Afiyet olsun canım. Sigara içmemen de çok iyi valla. Kefir bende içmeye çalışıyorum ara öğünlerde iyi gidiyor

Canım sanırım ben ütülü giydiririm. Normalde herseyi ütüleyen biriyim. Atlete kadar. Yıkadıkça çok birikmeden ütülersek zorlanmayız ama senin kuzum iki Bebiş. Bir dönem ütüle sonra zorlanırsan duruma göre karar verirsin, senin kurutma nasıl bilmiyorum ama benim bebek programı var ütülü çıkartıyor. Beko marka benim ki

Eşim Pamir diyyor ben erdem, Pamir de çok güzel ama netlestirmedik, isindirmaya calisiyor pamire hep galip gelecek gibi djfj
Pamiri bilmem ben de erdem güzelmis erdemli bir birey olur insallah pamir ailenize nasil yakisirmi bizim eve otantik isimler yakismaz hep siradan isimlerimiz var benim 3. Cocugum olucak Allah nasip ederse bende kayra ismini cok begendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…