2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ya böyle bazen sağıma soluma yatınca bebeğin hareketlerini sanki kalp atar ya öyle hissediyorum. Böyle pıt pıt pıt vuruyor gibi, bebek titriyormuş gibi hissediyorum
Cnm o bndede oluyor, ama o titreme değil, pıt pıt hareketleri geçtik şimdi dediğin gbi kalp atımı gbi bişy oluyo, sanki takla atıyo
Dün akşam sırtüstü yatıp göbüşümü video çektim, sallanıuor, dalgalanıyor ama titreme dediğin sanırım o kalp atımı gbi, takla atıyor gbi olan hareket

Yaaa çok haraket etsin kuzum ama böyle ilk defa karnımın sol tarafı daha belirgindi sandımki kasılmam oluyor çok korktum gece
Kuzum kasılmadan bende çok korkuyorum vallahi. Ama anlattıkları toplanıp gevşeme hareketi hiç olmadı şükür

Kuzum kasılmadan bende çok korkuyorum vallahi. Ama anlattıkları toplanıp gevşeme hareketi hiç olmadı şükür
Bu gün anneme anlatıyorum gece sanki kafasını gördüğümü bana diyor bundan sonra öyle olucak çok sakin karşıladıama karnım eskisi kesin diğil mesela dışarıya giyinib çıkınca sanki karnımı yanlardan çekiyorlar hemen eve dönmek istiyorum

Benim de Arçelik kuzum bizimkinde de ütülü program var pamuklu bebekler için ama ben Max 40 katı çıkana kadar ütüye dayanırım sonra salarım gibi

Ya böyle bazen sağıma soluma yatınca bebeğin hareketlerini sanki kalp atar ya öyle hissediyorum. Böyle pıt pıt pıt vuruyor gibi, bebek titriyormuş gibi hissediyorum
Kalp atar gibi art arda pıtlamalar oluyor canım ama o bebek hıçkırmasıymış

Büyüyor annesi

Su ben çay sadece sabah 1 açık kahvaltıda içiyorum kahve sıfır içmedim hiç tercih meselesi tabi akşamları yemeğin yanında karadut özü içiyorum suyla karıştırıp 1 bardak veya karadut özü sade sodayla karıştırıyorum, yoğurttan ayran yapıyorum tuzsuz, şekersiz limonata bazen canım aşırıı istiyor içiyorum ya da sıcak süt eşim soğuk süt içmeme adla izin vermiyor illa ısıtıp kaynatacak pastörize olmuyormuş yoksa

Ahahah kesinlikle en çok içtiğimi su ben okula giderken 1.5 ltlık 2 su götürüyorum okuldakiler şaşırıyor nasıl içiyorsun bu kadar diye. 2sini bitiremiyorum ama 2 lt kesin okuldayken bitmiş oluyor Süt ben hiç tüketmiyorum pastörize süt alıp yoğurt mayaliyorum.

Aynen 1.5 lt gezince herkes bi şok oluyor diyorum yabancı değil su bu

Kızlar aranızda kan uyuşmazlığı olan var mı? Ve varsa 28. Hafta da iğne vuruyorlarmiş da vurulan var mı acaba

Kızlar selam 27 haftam bitti. Vajinamın üst kemiğinde ağrı oluyor. Çatı ağrısı diyenler de var. Siz de var mı aynı durum ya da nedenini bilen?

Ya ben duyunca cok bisi diyemedim bilmedigim icin kendi doktoruma da daha gitmedim beynı kalbi dudagı kulagı ensesı cok iyi dedi sonra bunu dedi çok kotuyum iki gundur akış iyi olmasa gelısemezdı sanırım
Organları ile değilde gelişimi ile bağlantılı aslında eğer son adet tarihiniz ile gelişimi aynı haftadaysa 2 haftanın üzerinde gelişim geriliği yoksa sorun yok demektir. Bu kan akışının iyi olacağına da işaret etmiyor tabi her hamilelikte olduğu gibi sonradan kan akışında olumlu olumsuz değişiklikler olabiliyor. Canınızı sıkmayın karşılaşılan bir durum. Hepimiz sağ Salim kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…