2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar karnınızda sancılar ara sıra oluyormu?mesela kasıklarım öncekine bakarak daya iyi ama karnıma ağrılar giriyor ara sıra

Merhaba öncelikle, benim de bir sorum var.
28. Hafta başındayım. Hiç huzursuz bacak sorunu yaşayan var mı? Varsa neler yapıyorsunuz?

Merhaba öncelikle, benim de bir sorum var.
28. Hafta başındayım. Hiç huzursuz bacak sorunu yaşayan var mı? Varsa neler yapıyorsunuz?
Cnm bnde yok çok şukur fakt olan arkadaslarım var, çok sinir bozucu bı durum dıye bıliyorum, tedavisi tam ne şekıl bılmıyorum fakat yatarken yatağının altına sabun koymayı duymuşmuydun hiç?

Önemli diyor artmasın başkada bir şey demiyor genetikte ola bilir diyor bazen sebebide olmuyor benimde dua etmekten başka çarem kalmadı
Anladım kuzum korkma arkadaşım hamile onun şuan 9 normali 5 ve 7 arasıymış. Arkadaşımada bazen olabilir gebelikte demiş.

Anladım kuzum korkma arkadaşım hamile onun şuan 9 normali 5 ve 7 arasıymış. Arkadaşımada bazen olabilir gebelikte demiş.
Bana demedi ne kadar olduğunu ama işte içimde hep korku var mesela bu gün dışarıya çıktım geldim karnım belim ağrıyor benimki en güzel evde oturmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…