2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
kızlar hastanede giyinmek için hangi takımı aldınız yada almayı düşünüyorsunuz
Ben şöyle takımlar düşünüyorum foto çekimi olmayacak benim hastanede böyle şeyler tercih edeceğim

Kv dışarda yemek yedik bebeklere hastane çıkışı ne giydiricez alalım diyor dedim ben aldım çoktan heves ettiğim takım var onları giydircem dedim sustu ateş ölçer konusu açtı eşim kv dedi bende var eskiden kalma onu veririm saklamıştım diyor yok yok biz braun marka alacağız yeni dedim

Bir oğlandan sonra kızım demek bile değişik geliyor bana , sana de öyle oluyor mu
Benim iki oğlandan sonra oldu o yüzden evet gerçekten değişik geliyor dolapta pembe görmek mağazada kız bölümüne girmek... Mesela nasıl sevicem çok merak ediyorum oglanda çok rahatım haldır huldur vura vura seviyorum kıza dokunmaya kıyamam heralde

bende çekim yapmayacağım bu tarzlarda bir şey almayı düşünüyorumm

Resim isteriiizzzz güle güle kullansın bebisin kuzumm

Ay bana da öyle oluyor yaa. Ben de pata kute büyüttüm oğlanı kızın böyle nazlı nazlı olma ihtimali bile heyecanlandırıyor

Hadi canım bildigin gri duruyor resimde ben herşeyi gri alıyorum yaa zaafım var griye belki ondan ben öyle gördüm oyy Cicişlerde çok güzeller
Sen yazdıktan sonra baktım resime aynen gri gibi duruyor yok gri ben hiç sevmiyorum ya yeşili çok beğendim farklı duruyordu bayıldımev giyimleri sanırım bitirmek üzreyim hepsi annemlerin hediyesi bunlar

Ayy bnde çok garip hissedıyorum, kızım demek bile garip gelıyor, hep oğlum, tosunum derım cunku, çok garip gercekten, ama alışıcaz evet kıza dokunmaya kıyamıcaz orasına burasına daha nazik olmalıyız

Eşim bile hala aslan parçası nasıl diye soruyor o bir premsess alış diyorum ama yok evet yaa kibar kibar sevmeyi ogrenmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…