2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar ben prematüre bebek bezi almalı mıyım sizce 1 paket annem çantalarını yapmak için sadece prematüre 0 beden mi alsak 1 beden mi emin olmadık. Allah bilir tabi de dr. Küveze girme ihtimalleri yüksek zaten 32. Hafta gibi bekliyor doğumu kilo olarak da düşük olursa prematüre 0 beden m inmez alayım 1 beden mi sizce ?
Yerınde olsaydım 0 beden bez alırdım. Senınkıler ikiz, 1 numara bez ilk etapta buyuk gelebılır

Bn bıle 1 pk aldım, içinde az var ama olsun, cunku yeni doğdugunda buyuk gelıyor bezler

Kızlar bebişleri kundak yapmak için cırtcırtlı kundaklardan alacak mısınız
Ben müslin örtü almıştım trendyoldan yarım kundak yapacağım ben canım 3 ünü 170 e almıştım Kasım indirimlerinde kız bebekler içinde renkleri var ince ama zaten iki kat yapılıp kundaklanacak o yüzden sorun olmaz bence yarım kundakta ben beğendim 😊🙏

Kızlar diğer gruplarda beyaz gürültü ile uyutuyorlardır bebelerini 🥲 hangisinden alacağız bilgisi olan var mı
Benim aldığım park yatakta prego da dönencede var 8 farklı beyaz gürültü sesi var ben ilave almayacağım ama , internetsiz uygulamalar var telefona tablete indirilecek beyaz gürültü süpürge sesler vs onlarda alternatif olabilir size

Benim çok bilgim yok. İLk defa forum sayesinde bu kadar fazla erken doğuma şahit oluyorum. Demek ki olan bişi ya da dediğin gibi bu seneye mi özgü nedir. Bu covid aşılarından mı oluyo acaba. Ne olsa bu covid aşılarından biliyorum ben de 😂
Bnde forumda çok duyuyorum ve etkılenıyorum, eşimede söyledım bak çok boyle doğan var, kötüyü çağırma dıyor, halbukı etrafımda hiç duymamıştım.
Bnde aşılara bağlıyorum çoğu şeyi 😅

Niqu Niqu cnm senin su fazlalıgın oldugu için, yaşlarımızdan dolayı ve tüp bebek sonrası gebelik yani zor gebelik oldugu için doktor erken alalım dıyebılır,

Bnada kesin oyle dıyecek çunku.

Bnde forumda çok duyuyorum ve etkılenıyorum, eşimede söyledım bak çok boyle doğan var, kötüyü çağırma dıyor, halbukı etrafımda hiç duymamıştım.
Bnde aşılara bağlıyorum çoğu şeyi 😅

Niqu Niqu cnm senin su fazlalıgın oldugu için, yaşlarımızdan dolayı ve tüp bebek sonrası gebelik yani zor gebelik oldugu için doktor erken alalım dıyebılır,

Bnada kesin oyle dıyecek çunku.
İşte su fazlalığı benide çok düşündürüyor canım bebişim kilosunu güzelce alsın sağ salim dünyaya gelsin🙌🏻🙌🏻Ama mesela benim kardeşimde çok çok fazlaydı suyu kendi doğum yaptı hiç unutmam baya baya geç geldi sancıları..sonra burdada okumuştum suları fazla olmuş ama erken olmamışlar bebişler umut ediyorum bende öyle olurum🙌🏻

İşte su fazlalığı benide çok düşündürüyor canım bebişim kilosunu güzelce alsın sağ salim dünyaya gelsin🙌🏻🙌🏻Ama mesela benim kardeşimde çok çok fazlaydı suyu kendi doğum yaptı hiç unutmam baya baya geç geldi sancıları..sonra burdada okumuştum suları fazla olmuş ama erken olmamışlar bebişler umut ediyorum bende öyle olurum🙌🏻
Suyun fazla olması erken doğuma sebebiyet vermiyor ki zaten, doktorun öyle mi söyledi canım? Benim doktorum bilakis suyun fazla olduğu için geç dogdu demişti bana. Aşağı inmek istemiyordu çünkü bebeğim 😅

İnşallah cnm 🙏 walla 3 gün bile kardır gözuyle bakıyorum artık bebişlerin anne karnında, doktor bnada derse bi sebep yoksa bn bıraz daha beklemeyi düşünüyorum
Küveze girmktense karında fazla kalsın, cunku doğunca küvez olayı çok etkılıyor insanı, bn yasadım

İçimizi ferah tutalım, kötüyü çağırmayalım 😇

Merhaba. İçine hediye verilenden ayrı yatak aldınız mı acaba? Hediye olan yatak boyutları nedir? Ben de bu modeli istiyorum ama içine yataşın bebek yataklarından almayı düşünüyorum fakat hepsi 70x120 bununla uyumlu olan 70x110 yatak yok.
Merhaba, ben de Elele’nin Madre park yatağını aldım. İç yatağı yanında hediye geldi 70x110, denedim de park yatakla uyumlu içine uygun ölçüde. Sadece yatak biraz ince, yenidoğanda sorun olmayabilir ama 1 yaştan sonra kullanmak için ince kalabilir. Ben şimdilik bmyle kullanıcam sonra ihtiyaç olursa değiştiririm diye düşündüm 🤗

Suyun fazla olması erken doğuma sebebiyet vermiyor ki zaten, doktorun öyle mi söyledi canım? Benim doktorum bilakis suyun fazla olduğu için geç dogdu demişti bana. Aşağı inmek istemiyordu çünkü bebeğim 😅
Yok doktorum hiç bu güne kadar erken olucak diye söylemedi haftaya doktora giderken bu soruyu sorucam merak etdim bende.Sadece benimki sezeryan olucak Allahın izniyle🙌🏻

İnşallah cnm 🙏 walla 3 gün bile kardır gözuyle bakıyorum artık bebişlerin anne karnında, doktor bnada derse bi sebep yoksa bn bıraz daha beklemeyi düşünüyorum
Küveze girmktense karında fazla kalsın, cunku doğunca küvez olayı çok etkılıyor insanı, bn yasadım

İçimizi ferah tutalım, kötüyü çağırmayalım 😇
Aynen bende öyle düşünüyorum yani sorun yoksa erken doğulmasını istemem..birde ilk olunca heyacanım çok fazla☺️

Yok doktorum hiç bu güne kadar erken olucak diye söylemedi haftaya doktora giderken bu soruyu sorucam merak etdim bende.Sadece benimki sezeryan olucak Allahın izniyle🙌🏻
Neden sezaryen olacak canım özel değilse? Yani senin isteğinle mi yoksa doktor herhangi bir risk mi görüyor

X