2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Neden sezaryen olacak canım özel değilse? Yani senin isteğinle mi yoksa doktor herhangi bir risk mi görüyor
Yok benim isteğim çocukluktan epilepsi hastalığım olduğu için şimdi iyiyim gerçi çok şükür ama yani normal doğum tetikleye bilir riske atamam kesinlikle

Yok benim isteğim çocukluktan epilepsi hastalığım olduğu için şimdi iyiyim gerçi çok şükür ama yani normal doğum tetikleye bilir riske atamam kesinlikle
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun inşallah çok kolay olur doğumun☺️

kızlar dün gece uyurken göğüslerimden sıvı geldi oda karanlık olduğu için rengini göremedim ama sabah sütyenimde açık kahverengi lekeler gördüm bu durum normal mi süt gibi değil çünkü bildiğin açık kahverengi
İlk süt koyu sarı renkte olduğu icin belki de sabaha kadar rengi o şekilde açık kahve olmuş olabilir canım

kızlar dün gece uyurken göğüslerimden sıvı geldi oda karanlık olduğu için rengini göremedim ama sabah sütyenimde açık kahverengi lekeler gördüm bu durum normal mi süt gibi değil çünkü bildiğin açık kahverengi
Kaç haftalıksınız acaba

Maşallah kuzum sütün ilk hali sızıyor 🧿 elleme hiç yoksa kolostruma dönüşür doğum başlatır, kendi doğal aktığı haliyle hiç bir zararı yok ☺️ doğumdan sonra süt gelir mi gelmez mi artık düşünmene gerek yok gelecek 🥹❤️

Ben müslin örtü almıştım trendyoldan yarım kundak yapacağım ben canım 3 ünü 170 e almıştım Kasım indirimlerinde kız bebekler içinde renkleri var ince ama zaten iki kat yapılıp kundaklanacak o yüzden sorun olmaz bence yarım kundakta ben beğendim 😊🙏
Müslin örtüyle ya da penye battaniye ile de olur bence ama kundaklar daha mı rahat olur bilemedim

Benim aldığım park yatakta prego da dönencede var 8 farklı beyaz gürültü sesi var ben ilave almayacağım ama , internetsiz uygulamalar var telefona tablete indirilecek beyaz gürültü süpürge sesler vs onlarda alternatif olabilir size
Ayy aldım artık canım 🙈😂
Benim owli var zaten ama onun dışında gündüz kundak yapmak istediğimde muslinleri kullanacağım. Onlar çok güzel kundak oluyor 😁
Bende de 2-3 tane penye battaniye var. Yeterli olur sanırım ya

şeker yüklemesini naptın sen benden önde gidiyorsun doktor bana 3 hafta sonra yaptır dedi
Ben yaptırmak istemedim . Çünkü muhtemelen içemezdim onu 😂 o zaman açlık ve tokluk şekerine bakalım dedi doktor. Bi sıkıntı görmedi sonuçlarda
off alsak mı gereksiz mi müslinlerle de yapılır diye düşünüyorum bende kararsızım
Ya penye battaniye ile de yapılır bence ama bilemedim

• Beğen
Reactions: The
Hemencecik düzelmeni bekliyorum 😁 kuzum little gustodan aldığın kundağın linkini atar mısın bi bakim. Penye battaniyeler de iş görür gibi gerçi bilemedim
Ben bunu aldım kuzum 🩷 çok güzel 🩷 inşallah sağlıcakla kullanırım 😍🥰

Kızlar aranızda çalışanlar illa vardır doğum parası alabilmek için 32 de çalışır raporu almamız gerekiyor değil mi

X