2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben indirimli 850TL ye almıştım. Şimdi 911TL olmuş. Bİr ara daha pahalıydı. İnşallah daha da iner yakalarsın.

Bu arada yorumlarında da 70x110 yatak ile tam uyumlu yazmış herkes. Kadının dediği doğruymuş. Diğer markalardan ziyade bu ürünü daha çok beğenmişler.
Bir ara baya düşmüştü 700lere ya pişmanım 😂😂😂 neyse olsundu alırım yeter ki minnoşum sağlıklı olsun 🙏

Kızlar diğer gruplarda beyaz gürültü ile uyutuyorlardır bebelerini 🥲 hangisinden alacağız bilgisi olan var mı
Canım ben şundan alacağım nasipse kırmızı ışık melatonin de salgılıyor uykuya geçişi hızlandırıyor çıkardığı sesler de videosunu izledim yeterli geldi bana. Beyaz gürültü adı altında satılanlar uçuk fiyatlar bence 🤷🏻‍♀️
Normalde telden açarım youtubeden ama telefonlardan kameralarını izleyeceğim için çok mümkün olmaz o yüzden bundan alacağım

Kuzum YouTube da bile var bence bir ürün almaya gerek yok bunun için
Kuzum kırmızı ışık falan da sakinleştiriyormuş bebişi . Acaba şunu mu alsak dedim. Hem beyaz gürültüsü var hem de kırmızı ışık🐼

Eklentiler

• IMG_6181.png
    IMG_6181.png
    240,1 KB · Görüntüleme: 46
Kuzum kırmızı ışık falan da sakinleştiriyormuş bebişi . Acaba şunu mu alsak dedim. Hem beyaz gürültüsü var hem de kırmızı ışık🐼
Eğer o renklerin sakinleştirme etkisi varsa aslında tuz lambası almak daha mantıklı geldi bana. İçine istediğin renk ampul koyup kullanabilirsin. Bu öneri de burada dursun 😂

Ancal bayıldım bu attığının görüntüsüne 💕

• Beğen
Reactions: The
Yaa daaa kırmızı gece lambası alıp internetten de beyaz gürültü açacağız arkadaşlar 😂 sanırım bu seçenek daha mantıklı 😂 A Afratafrac
Aslında aklıma gelmedi değil renk değiştiren ampuller var ya bir de sesli bak link koyayım bundan alacaksın telefondan bağlayıp beyaz gürültü açacaksın hem de rengi kırmızı yapacaksın miss 🤣

Eklentiler

• IMG_2613.png
    IMG_2613.png
    217,4 KB · Görüntüleme: 40
O değil de Ocak ayındakilerin doğumları başladı. Bugün birinin daha sancıları tuttu. Suni sancı verecelermiş.33 ya da 34. haftasındaydı sanırım. İnşallah sağlıkla doğar. Bu bebişler için 32 den sonra hazırlıklı olmak önemli galiba gerçekten.

Tasarruf denince de biz 😂 Önce heveslenip sonra kendi kendimizin önünde duruyoruz.

Aslında aklıma gelmedi değil renk değiştiren ampuller var ya bir de sesli bak link koyayım bundan alacaksın telefondan bağlayıp beyaz gürültü açacaksın hem de rengi kırmızı yapacaksın miss 🤣

tweeetyyy tweeetyyy

Ayy çok güldüm yaaa. A Afratafrac ın dediği gibi gerçekten tasarruf denince de biz yani 😂 her şeyi aldık yaa bunu da alıverelim artık. Hem çok güzel bi dekor ürünü bence odada 😂

tweeetyyy tweeetyyy

Ayy çok güldüm yaaa. A Afratafrac ın dediği gibi gerçekten tasarruf denince de biz yani 😂 her şeyi aldık yaa bunu da alıverelim artık. Hem çok güzel bi dekor ürünü bence odada 😂
Ahahahha 700 tl ilk ürünle başladığım bu yola bi sesli ampulle son vereceğim sanırım arkadaşlar aydınlandım 🤣 hiç aklıma gelmemişti beyin fırtınasıyla en uyguna indirgedik 🤣

X