2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aaaa bunu bilmiyordum baktım şimdi bizim ev %55 nem gülen yüz var
Gayet iyi nem oranı evinin canım ama bebeği uyutacagin oda için ayrı bir ölçüm cihazı gerekir benim evimin holünde var bir nem ölçer birde bizim oda için alacağım 😊

Bende kontrolden geldim kızlar, plesanta hala ön duvarda dedi, halbuki perinatolog risk görmemişti, takip etmeye devam dedi, 34.haftada belki tekrar perinatologa gönderirim duruma göre dedi
Bebiş iyi şükür 670 gr olmuş🧿 23+5 günlük

Selam kızlar araştırma hastanesinde detaylı ultrasona girdim bugün çok çok iyiydi doktor yarım saat kadar baktı inceledi heryerini gördük sağlığı iyi çok şükür hiç bir problem yok dedi 23+4 olduk 668 Gr 29cm daha önce leep ameliyatı olmuştum serviks biraz kısa gibi dedi 27mm çıktı 25 ve aşağısı tehlikeli dedi herhangi bir önlem almamı söylemedi bende aktif çalışıyorum ve biraz korktum açıkçası sizde nasıl
37,5mm ölçmüş bende canım
Maşallah bebişine 🧿🧿🧿
Haftaları mız aynı seninle benimde 23+5

Kızlar yaaa benim bu el uyuşmalarım gece devam ediyor ama gündüz de aynı şekilde devam ediyor yani bir şey yaparken falan zorlanıyorum resmenn, ne yapmak gerekiyor bilemiyorum çaresiz hissediyorum kendimi çok sinir bozucu çünkü belli bir zaman sonra telefon bile tutamıyorum. Acaba magnezyuma mı başlasam bilemedim ki etkisi olur mu acaba
Canım doktorun ne diyor bu konuda?

Selam kızlar araştırma hastanesinde detaylı ultrasona girdim bugün çok çok iyiydi doktor yarım saat kadar baktı inceledi heryerini gördük sağlığı iyi çok şükür hiç bir problem yok dedi 23+4 olduk 668 Gr 29cm daha önce leep ameliyatı olmuştum serviks biraz kısa gibi dedi 27mm çıktı 25 ve aşağısı tehlikeli dedi herhangi bir önlem almamı söylemedi bende aktif çalışıyorum ve biraz korktum açıkçası sizde nasıl
25 ve aşağısının riskli olduğunu söylemişti bana da doktorum. Çalışırken çok zorlanmamani tavsiye ederim yine de canım ☺️ maşallah bebişine bu arada 🤍

Kızlar yaaa benim bu el uyuşmalarım gece devam ediyor ama gündüz de aynı şekilde devam ediyor yani bir şey yaparken falan zorlanıyorum resmenn, ne yapmak gerekiyor bilemiyorum çaresiz hissediyorum kendimi çok sinir bozucu çünkü belli bir zaman sonra telefon bile tutamıyorum. Acaba magnezyuma mı başlasam bilemedim ki etkisi olur mu acaba
Şimdiye kadar magnezyum neden kullanmadın ki canım aslında yazmış olması gerekmiyor mu?

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-08-13-38-42-175_com.solidict.ebebek-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-08-13-38-42-175_com.solidict.ebebek-edit.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 54
İnşallah canım ..

ElEle Baby aldık biz canım kurduk hatta gayet sağlam görünüyor :)Eki Görüntüle 3348456
Merhaba. İçine hediye verilenden ayrı yatak aldınız mı acaba? Hediye olan yatak boyutları nedir? Ben de bu modeli istiyorum ama içine yataşın bebek yataklarından almayı düşünüyorum fakat hepsi 70x120 bununla uyumlu olan 70x110 yatak yok.

Merhaba. İçine hediye verilenden ayrı yatak aldınız mı acaba? Hediye olan yatak boyutları nedir? Ben de bu modeli istiyorum ama içine yataşın bebek yataklarından almayı düşünüyorum fakat hepsi 70x120 bununla uyumlu olan 70x110 yatak yok.
Ben yataş tan aldım 70x110. Var canım.

Daha çok dikkat edeyim bu ara acaba progestana falan gerek varmıdır
Progestan uzunluğa etki eder mi bilemiyorum kuzum. Ben de kullanıyorum, 34. Haftaya kadar da nasipse kullanacağım ama sen bir doktoruna sor bence gerek görürse başlarsın. Cinsellik, ağır çalışma vs bunları da sorardım ben olsam

Progestan uzunluğa etki eder mi bilemiyorum kuzum. Ben de kullanıyorum, 34. Haftaya kadar da nasipse kullanacağım ama sen bir doktoruna sor bence gerek görürse başlarsın. Cinsellik, ağır çalışma vs bunları da sorardım ben olsam
25 in altında olursa riskli iyi iyi dedi bana ben sarhoş gibi oluyorum muayene olunca 😬 oğlanı görünce aklım gidiyo eve gelince dank etti

• Komik
Reactions: The
X