2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Anladım geçmiş olsun ben bol su içemiyorum midem almıyor ama zorlicam artık.

Bnde eşime dıyorum, 29 şubat doğmasın
Planlı sezeryan olcagı için tarihi ben seçim dıyorum

Olsun cnm sezeryanda bazen plansz olabılıyor, duyun gelıyor bısey oluyor

Walla doktor buyuk ıhtımal 38te alalım dıyecek ama bn risk yoksa bışey yoksa beklemk istıyorum açıkçası
Doğru plansız da olabilir Allah korusun. Bana her türlü en geç 38 dedi zaten tansiyondan dolayı mecburen. İnşallah miniğim erken davranmaz diyorum ben. Tansiyonumu kontrol altında tutalım inşallah

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var afedersiniz makat bölgemde meme gibi bir şey oluşmuş ilk defa böyle bir şey oldu araştırdım hemoroid görünüyor genel cerraha mı gitmeliyim böyle nir şey yaşayanınız oldu mu

Alışır mı peki sadece uyurken almaya ya uyanıkken de isterse?

Bende yarın 27 haftalık oluyorum ve bizim doğum 8 Mart gibi gözüküyor yani doktorumuz öyle diyor ama bende nedense Şubat'ın sonu gibi hissediyorum ama mart olsa da güzel olur çünkü eşim 10 Mart bende 14 Mart doğumluyuz

Kız sen sezaryen olacaksın senin ki planlı. Bu normal doğumlar için risk
Öyle deme kız bu bebelerin işi belli olmuyor, benim planlıydı, bir sabah aniden suyum geldi, sancım oldu acil gitmiştik
Olsun cnm sezeryanda bazen plansz olabılıyor, duyun gelıyor bısey oluyor

Walla doktor buyuk ıhtımal 38te alalım dıyecek ama bn risk yoksa bışey yoksa beklemk istıyorum açıkçası
Bana da doktor şimdi 37 38 dedi ama herşey yolundaysa ben 39 a kafat gitmek istiyorum
Alışır mı peki sadece uyurken almaya ya uyanıkken de isterse?
Şu emziğe bir ben sıcak bakamıyorum, neden bilmiyorum benim ikinci bebee aşırı memeciydi, yine de vermedim, emerek uyudu çok uzun süre, hiç pişman değilim o kadar uykusuzluk çektim
Ama bu bebe 3.olacağı için neler getirir bilemiyorum, aslında yine sıcak bakmıyorum inşallah sakin bebek olurlar

Ayyyy bak bu ihtimalleri anlatmayın bana cahillik daha güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…