2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oooff hemen gidicem 😂😂 insallah altimiza kacirmadan izleriz 😂😂😂
Ayy o zaman öyle dertlerimiz olacak bir de dimi hahahaha 😂😂😂

Ben kovayım . Bakalım İlay Hanım ne olmak istiyormuş annesi ❤️😍
Yiaaaa. Çevremde hiç Kova yoktu. Acaba nasıldır diyordum. Görül rahatlığıyla kova da olabilir o zaman bebişim 😌😂

Ahahhaahhahahahaha bu sene 29 mu çekiyor şubat 🤭 hepimizde var bu risk o zaman 🙈🙈
Evet kuzum yaaa 😂😂 şansımıza 😂
Ay o gün benim doğum günüm. Sinemaya gidelim bari. 😬 Azıcık güleriz.
Arkadaşın dediği gibi ; inşallah işemeden izleyebiliriz hajahaja

Benim kv takmış 29 şubatta doğur dedim 4 yılda bir çocuklar söver ilerde bize 🤣 ciddi ciddi her aradığımızda bunu söylüyor eşim neyseki oralı değil sallamıyor he diyip geçiyoruz. Geçen de takmış Ocak sonu doğur babasıyla aynı anda olsun doğum günleri he he aynen dedim bakarız sağlıklı gelsinlerde doktor karar veriyor neyseki doğacakları güne 🤣 artık dediklerini sallamıyorum he he diyip geçiyorum o boş konuşuyor 🤣
Ya doğuracağın güne kadar yorum yapıyor . Bu kvleri biri durdursun arkadaşlar yok mu bunların başka işi gücü ya hey Allahım 😂😂

Ayyy geçen bende diyordum eşime bizim oğlan doğumu 29 una gelirse diye zaten bizim haftalarımız aynıydı yanlış hatırlamıyorsam inşallah denk gelmeyiz , benim yarın 27. Hafta oluyor 3. Tremester girişine az kaldı 🥰
Kızzz bana niyese şubat sonu doğuracağım gibi geliyordu hep . Ama 29 Şubat daha Azönce aklıma geldi 😂 ayy 26+6 yım bugün ben . Yarın tam 27 haftalık oluyorum dimi 🤣

Kızzz bana niyese şubat sonu doğuracağım gibi geliyordu hep . Ama 29 Şubat daha Azönce aklıma geldi 😂 ayy 26+6 yım bugün ben . Yarın tam 27 haftalık oluyorum dimi 🤣
Evet evettt aynıyız canım bizim günlerimiz yarın 27. Haftadayız 😊 bende bir ay falan önce öyle hesaplarken aklıma geldi şubat 29 çektiği bakalım kuzum bence de şubat sonu gelirler gibi geliyor hayırlısı 🥰

Evet evettt aynıyız canım bizim günlerimiz yarın 27. Haftadayız 😊 bende bir ay falan önce öyle hesaplarken aklıma geldi şubat 29 çektiği bakalım kuzum bence de şubat sonu gelirler gibi geliyor hayırlısı 🥰
Hayırlısı olsun canım 😍😍 ee biz şimdi 6 aylık mıyız yoksa 7.aya girdik mi dicez 🤣

• Beğen
Reactions: The
Ayy o zaman öyle dertlerimiz olacak bir de dimi hahahaha 😂😂😂

Yiaaaa. Çevremde hiç Kova yoktu. Acaba nasıldır diyordum. Görül rahatlığıyla kova da olabilir o zaman bebişim 😌😂

Evet kuzum yaaa 😂😂 şansımıza 😂

Arkadaşın dediği gibi ; inşallah işemeden izleyebiliriz hajahaja

Ya doğuracağın güne kadar yorum yapıyor . Bu kvleri biri durdursun arkadaşlar yok mu bunların başka işi gücü ya hey Allahım 😂😂
Vallahi olsun kova ama güzel güzel sağlıkla büyüsünler öyle çok erken gelmesinler ❤️❤️

Emzik ne aldınız ben Bi tane frig aldım ama eğer kabul etmezse başka bir tane daha alayım diyorum
Bna kalsa avent alacaktım ama eşim eczacılara danışarak wee baby den bi farkı yok okdr para verme demişler
Ben wee baby aldım 1 numarası. Yuvarlak uçlu, küçücük bide çok beğendim

Kızlar benim oğlum emzik kabul etmemişti, emziksizliğe alıştığım için buna başından kendim vermeyeyim diyorum sizce emzik kullanmak rahat bir şey mi yoksa baştan vermemek iyi bir seçim mi?
Bnımde oğlum emzik almadı,kullanmadı hiç. biberon bile agzına sürmedi.
Emziksizken gece aglamaları çok oluyordu, hep uyanıyordu, çok çektim 🤦
Bna gelenler nie emziğe alıştırmadın rahat ederdın dıyordu, sürekli ağlıyordu, bi akraba geldi emzik verdi sustu ayy dedim. Ne rahatlıkmış, tabii yıne alışmadı emziğe o saatten sonra

Oyuzden bunda sadece uyuttugumda emzik vermk istıyorum, emziği aldıgında uykuya alışsın, uyuyacagını bılsın dıye.
Ben ne olur ne olmaz bi emzik aldım
Bakalım yasayıp görecegiz😇

Merhaba. Lökosit nasıl düştü ne kullandınız.benim 36 çıkmıştı tek kullanımlık şase kullandım ama şikayetlerim geçmeyince dün sağlık ocağında tahlil verdim 56 çıkmış bu seferde.eritrosit de yuksek cıkmış. Ebe çağırdı bugün ama gidemedim.
Ben 1 ayı geçti antıbıyotık serum, pyoseptl, fitil ve antıbıyotık kullanmıştım
Lokositim 66 idi, 25'e düşmüştü.

Sonra bol su içmeye çalıştım arada 1 ayı gecti, bı tahlıl yaptrım dedim baktım düşmüş iyicene.

Şimdi dut kurusu yapmk istıyorum yıne.
Bakteri çoğalmış ama bn bakterının bagırsaklardan geldgını düşünüyorum
Çunku bnde ibs var ve yedıklerıme pek dıkkat etmıyorum

X