2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayyyy bak bu ihtimalleri anlatmayın bana cahillik daha güzeldi 😂😂😂😂
Hep derim bazen bilmemek daha iyi 🙈😅
Kızlar komşularım halime acıyor hergün biri bi şey getiriyor sağolsunlar 🙈 yiyemiyorum diye falan konuşmuştuk ne yapıyorlarsa bir tabak da bana getiriyorlar Allah razı olsun ❤️
Ne güzel canım, küçük şehirlerin avantajı
Allah hep iyilerle karşılaştırsın 🥰

Öyle deme kız bu bebelerin işi belli olmuyor, benim planlıydı, bir sabah aniden suyum geldi, sancım oldu 🙈acil gitmiştik

Bana da doktor şimdi 37 38 dedi ama herşey yolundaysa ben 39 a kafat gitmek istiyorum 🙈

Şu emziğe bir ben sıcak bakamıyorum, neden bilmiyorum 🙈 benim ikinci bebee aşırı memeciydi, yine de vermedim, emerek uyudu çok uzun süre, hiç pişman değilim o kadar uykusuzluk çektim
Ama bu bebe 3.olacağı için neler getirir bilemiyorum, aslında yine sıcak bakmıyorum inşallah sakin bebek olurlar 🤲
Ben de senin gibi düşünüyorum işte ilki tam bir meme sevdalısıydı 2 yaşa kadar emzirdim ona rağmen emzik uzak geliyor, bir taraftan da bilmediğim bir şey belki vardır numarası yani o kadar kullanılıyor enayilik etme diyorum😂

kızlar sabahtan beridir inanılmaz bir gaz sancısı çekiyorum perişan oldum yorganın altından çıkmamama rağmen geçmiyor internwttede hep bitki çaylarından bahsediyor onları da içmek istemiyorum ne yapmalıyım önerisi olan varmı

Ben de senin gibi düşünüyorum işte ilki tam bir meme sevdalısıydı 2 yaşa kadar emzirdim ona rağmen emzik uzak geliyor, bir taraftan da bilmediğim bir şey belki vardır numarası yani o kadar kullanılıyor enayilik etme diyorum😂
Yani evet benim etrafımda da genelde kullanıyorlar, bende diyorum bir numarası vardır elbet ama benim ilk oğlum 8 aylık bıraktı memeyi, 2.bebeğimde kısa emecek diye çok korkuyordum, emzik verirsem hiç emmez diye habire meme verdim bu sefer de bana bağımlı oldu, ben bunun ortasını bulamadım sanırım 🙈 ilk oğluma da kullanmamıştım emziği

kızlar sabahtan beridir inanılmaz bir gaz sancısı çekiyorum perişan oldum yorganın altından çıkmamama rağmen geçmiyor internwttede hep bitki çaylarından bahsediyor onları da içmek istemiyorum ne yapmalıyım önerisi olan varmı
Sev karnını, ovala. Eşin de sırtını ovalasın. Azıcık yürü evde.

Yani evet benim etrafımda da genelde kullanıyorlar, bende diyorum bir numarası vardır elbet ama benim ilk oğlum 8 aylık bıraktı memeyi, 2.bebeğimde kısa emecek diye çok korkuyordum, emzik verirsem hiç emmez diye habire meme verdim bu sefer de bana bağımlı oldu, ben bunun ortasını bulamadım sanırım 🙈 ilk oğluma da kullanmamıştım emziği
Ortası yok çünkü bir çocuk memeyi az seviyorsa erken kendi kendine bırakıyor, çok seviyorsa dibine kadar sıyırıyor😂

X