2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay ya benim kızım 29 şubatta doğarsa . Hödüğün birine denk gelirse 4 yılda bir anca doğum gününü kutlar papatyamın bugün de buna ağlayalım
Ayyy geçen bende diyordum eşime bizim oğlan doğumu 29 una gelirse diye zaten bizim haftalarımız aynıydı yanlış hatırlamıyorsam inşallah denk gelmeyiz , benim yarın 27. Hafta oluyor 3. Tremester girişine az kaldı

Benim de tahmini doğum 7 mart. Haftasından 4 5 gün geriden geliyor ben balık olmasını hiç istemiyordum erken gelip kova olur diyordum bende kova burcuyum. Ama şimdi geç gelsin iyice büyüsün balık olsun diyorum inşallah 29 şubata gelmez hiçbirimizin doğumu

Ay ya benim kızım 29 şubatta doğarsa . Hödüğün birine denk gelirse 4 yılda bir anca doğum gününü kutlar papatyamın bugün de buna ağlayalım
Benim kv takmış 29 şubatta doğur dedim 4 yılda bir çocuklar söver ilerde bize ciddi ciddi her aradığımızda bunu söylüyor eşim neyseki oralı değil sallamıyor he diyip geçiyoruz. Geçen de takmış Ocak sonu doğur babasıyla aynı anda olsun doğum günleri he he aynen dedim bakarız sağlıklı gelsinlerde doktor karar veriyor neyseki doğacakları güne artık dediklerini sallamıyorum he he diyip geçiyorum o boş konuşuyor

Bebişim o seni de sömürmöeye devam ediyor. Sadece yediklerinle değil depondan da allıyor merak etme.
İşte depolar boşaldı kuzum
Kova ları çok seviyorum. Annem ve eşim kova. Yani gerçekten on numara oluyor kova burçları. Sen de öylesin, belli ediyorsun kendini.
yaaa çok teşekkür ederim kuzum benim sen de öylesin zaten yakınmış doğum günlerimiz benim de 24 Ocak benim de annem ve ben kovayız.

Merhaba. Lökosit nasıl düştü ne kullandınız.benim 36 çıkmıştı tek kullanımlık şase kullandım ama şikayetlerim geçmeyince dün sağlık ocağında tahlil verdim 56 çıkmış bu seferde.eritrosit de yuksek cıkmış. Ebe çağırdı bugün ama gidemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…