2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayyyy bak bu ihtimalleri anlatmayın bana cahillik daha güzeldi
Hep derim bazen bilmemek daha iyi
Kızlar komşularım halime acıyor hergün biri bi şey getiriyor sağolsunlar yiyemiyorum diye falan konuşmuştuk ne yapıyorlarsa bir tabak da bana getiriyorlar Allah razı olsun
Ne güzel canım, küçük şehirlerin avantajı
Allah hep iyilerle karşılaştırsın

Ben de senin gibi düşünüyorum işte ilki tam bir meme sevdalısıydı 2 yaşa kadar emzirdim ona rağmen emzik uzak geliyor, bir taraftan da bilmediğim bir şey belki vardır numarası yani o kadar kullanılıyor enayilik etme diyorum

kızlar sabahtan beridir inanılmaz bir gaz sancısı çekiyorum perişan oldum yorganın altından çıkmamama rağmen geçmiyor internwttede hep bitki çaylarından bahsediyor onları da içmek istemiyorum ne yapmalıyım önerisi olan varmı

Yani evet benim etrafımda da genelde kullanıyorlar, bende diyorum bir numarası vardır elbet ama benim ilk oğlum 8 aylık bıraktı memeyi, 2.bebeğimde kısa emecek diye çok korkuyordum, emzik verirsem hiç emmez diye habire meme verdim bu sefer de bana bağımlı oldu, ben bunun ortasını bulamadım sanırım ilk oğluma da kullanmamıştım emziği

Sev karnını, ovala. Eşin de sırtını ovalasın. Azıcık yürü evde.

Ortası yok çünkü bir çocuk memeyi az seviyorsa erken kendi kendine bırakıyor, çok seviyorsa dibine kadar sıyırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…