2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yaaaaaa sen bir de zor modeli yapmışsın bak bak bak 😂😂😂 benim de az önce geldi yeni ipim ❤️❤️🥰🥰 ya bu model de ucu böyle bırakma var ya o kafamı kurcalıyor 😂😂😂
Yaaaaaa çok güzel hepsiiiiii yicem ❤️❤️❤️❤️❤️
Ucu direk bıraktım ama sökük ip gibi duruyor ama çekince falan modeli bozmadı kuzum bir uçları öylece duruyor ama belli olmuyor yani biri eline alıp incelemediği sürece 😁

Bnımde btti herşeyım, son olarak bi pk. Bez ve alt açma örtüsü daha aldım bide emzik 💖eksiğim yok çok şukur🙏

Yalnız bnım kıyafetler az gbi sanki, olsun yıkayıp yıne giydrırım, ☺️mevlütte yapıcam zaten, oğlumda çok kıyafet açmıştım, her gelenin etıketını koparıp hemn yıkamıştım. çoğunu giyemedi, kaldı oylece, oyuzden busefer çok almadım.
Dolabım bi gelsin çekip atarım buraya inşallh🙏
Emzik ne aldınız ben Bi tane frig aldım ama eğer kabul etmezse başka bir tane daha alayım diyorum

Delirecek oğlun sevinçten 😍
Ay bana da öyle geliyor. 🥲 Şöyle kitaplığı falan da olacak. Yavrum oyuncaklarını daha düzgün koyup oynayabilir artık inşallah 😂
Screenshot_2023-12-07-16-17-53-309_com.whatsapp.jpg

Ayyyy kuzum inşallah inşallah 🙏 martı göreyim diyorum başı da olsa yani. Erken gelmesin minnoşum 🙏 sağlıkla büyüsün içeride . Bence de sen bayram haftası yapacaksın kuzum bana da öyle bir his var başından beri 🙈
biz 4 kız kardeşizhepimiz erken doğmuşuz ablam da iki yeğenimi de erken doğurdu bakalım benim oğlan ne kadar duracak ben kendimi olabilir diye hazırlıyorum hep

Benimki de emerek uyuyanlardandı 😅 Ya ama uyurken verelim diyeceğim hadi ama bu bebeler bir koşulu kabul etmez ki gün içinde de emzik kullanacak sevmiyorum ben emzikle gezen çocuk, oğlum kullanmadı ya alışmış gözlerim herhalde emziksiz bebeğe😂
Doğru ben de sevmiyorum hele ki 1 yaş sonrasında ama işte emzik kullanıp çok rahat eden arkadaşlarımdan çok özendim. O yüzden denemek istiyorum ya 🥲

Ucu direk bıraktım ama sökük ip gibi duruyor ama çekince falan modeli bozmadı kuzum bir uçları öylece duruyor ama belli olmuyor yani biri eline alıp incelemediği sürece 😁
Ben de bir daha bakayım madem. Bu model de çok hoş çünkü. Ama ben yelek denicem şimdi bir de patik. Niyet ettim sinirlenmeden yapmaya 😂😂😂😂

İncia da çok bilinir canım bi ara da herkes onu paylaşıyordu için rahat olsun ecowel i ben onlar paylaşmadan önce alıp kullanıyordum o zaman daha uygundu tabii fenoşlar girince işin içine 2 katı oluyor her şey, muhtemelen komisyon veriyorlardır ondan coşmuştur hepsi. Takip etmiyorum, görmüyorum da 😅
Ay ben duymadim demekki 😂 neyse onu alim bide yagini alirim miss 😍

Ay kızlar ben biraz bi şey yesem çocuğum çıldırıyor içeride. O zaman ben de tabi aşırı üzülüyorum 😢😢 az önce koksa da sırf kaşar yemek için ekmeğin üstüne kaşar koyup Airfrey da erittim. Bu bile kokuyor bana güzel gelmiyor bebişim için yedim. İnşallah büyür Allah ım sağlıkla 🙏🙏🙏

Ay kızlar ben biraz bi şey yesem çocuğum çıldırıyor içeride. O zaman ben de tabi aşırı üzülüyorum 😢😢 az önce koksa da sırf kaşar yemek için ekmeğin üstüne kaşar koyup Airfrey da erittim. Bu bile kokuyor bana güzel gelmiyor bebişim için yedim. İnşallah büyür Allah ım sağlıkla 🙏🙏🙏
üzülme yavrum aksine şevklen bak bebiş tepki veriyor kendini hissettiriyor

X