2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yaaaaaa sen bir de zor modeli yapmışsın bak bak bak benim de az önce geldi yeni ipim ya bu model de ucu böyle bırakma var ya o kafamı kurcalıyor
Yaaaaaa çok güzel hepsiiiiii yicem
Ucu direk bıraktım ama sökük ip gibi duruyor ama çekince falan modeli bozmadı kuzum bir uçları öylece duruyor ama belli olmuyor yani biri eline alıp incelemediği sürece

Emzik ne aldınız ben Bi tane frig aldım ama eğer kabul etmezse başka bir tane daha alayım diyorum

biz 4 kız kardeşizhepimiz erken doğmuşuz ablam da iki yeğenimi de erken doğurdu bakalım benim oğlan ne kadar duracak ben kendimi olabilir diye hazırlıyorum hep

Doğru ben de sevmiyorum hele ki 1 yaş sonrasında ama işte emzik kullanıp çok rahat eden arkadaşlarımdan çok özendim. O yüzden denemek istiyorum ya

Ucu direk bıraktım ama sökük ip gibi duruyor ama çekince falan modeli bozmadı kuzum bir uçları öylece duruyor ama belli olmuyor yani biri eline alıp incelemediği sürece
Ben de bir daha bakayım madem. Bu model de çok hoş çünkü. Ama ben yelek denicem şimdi bir de patik. Niyet ettim sinirlenmeden yapmaya

Ay ben duymadim demekki neyse onu alim bide yagini alirim miss

Ay kızlar ben biraz bi şey yesem çocuğum çıldırıyor içeride. O zaman ben de tabi aşırı üzülüyorum az önce koksa da sırf kaşar yemek için ekmeğin üstüne kaşar koyup Airfrey da erittim. Bu bile kokuyor bana güzel gelmiyor bebişim için yedim. İnşallah büyür Allah ım sağlıkla

üzülme yavrum aksine şevklen bak bebiş tepki veriyor kendini hissettiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…