Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ben kabin boya koymuştum ama orta boya geçicem gibi

Evet yapı acı eşiği genetik herşey rol oynuyo birde pozitif kaldığınız sürece sancı mancı pek kafaya takmıyosun kavuşma gibi düşünmek lazım ki öyle Allah en sağlıklısını hayırlısını nasip etsin hakkımızda

Arkadaşlar 31+5 oldum bugun braxton hicks yalancı kasılma yasiyaniniz varmi
Nası bişe o
Ben çok cahilim yaa 33+5 im ama yalancı sancıdan haberim yok
Normal sancıyı doktora sordum Merak etme benim hastaneye gitmem lazım dedirtir sana dedi başka açıklama yapmadı

Şöyle soyliyim canım en basit haliyle bebek bir tarafta toplanıyormus gibi oluyor o taraf şişiyor ben onu bebek saniyordum meğerse kasilmaymis o yüzden şişiyormus

Şöyle soyliyim canım en basit haliyle bebek bir tarafta toplanıyormus gibi oluyor o taraf şişiyor ben onu bebek saniyordum meğerse kasilmaymis o yüzden şişiyormus
Bi dakka onun adı kasılma mıymış nasıl ya ben bebiş oraya geliyo diyom geçiyorum anaa ben şok

Aaa bende çok oluyor o
Bende niye gerildi bu kadar çok mu yoruluyorum diye düşünüyordum

Nası bişe o
Ben çok cahilim yaa 33+5 im ama yalancı sancıdan haberim yok
Normal sancıyı doktora sordum Merak etme benim hastaneye gitmem lazım dedirtir sana dedi başka açıklama yapmadı
Ben de geçen doğumla ilgili doktor sordu korku heyecan var mı diye bende hocam evde ağrım falan olursa nasıl bilcem dedim kocana hastaneye gidelim diye bağırırken buldun mu kendini bil ki ağrı başlamıştır demek diye

Bizim doktorlar aynı kafa demekki
Yok artık benim oğlanjn totosu diye seviyorum ya ben o şişliği sürekli oluyor
Yaa bende seviyorum wallaa
Ne dayadın gene totonu buraya diye seviyorum
Cahillik işte

Bizim doktorlar aynı kafa demekki

Yaa bende seviyorum wallaa
Ne dayadın gene totonu buraya diye seviyorum
Cahillik işte
Biz varya toto diye sevmeye devam edelim günde bilmem kaç kere yaşıyoruz biz bu durumu sanmıyorum kasılmanın böyle bir şey olduğunu çünkü yengemin doğurmasına son bir ay kala hep yanında ben kaldım abimin işinden dolayı bazen aniden kalkardı kasıklarına ağrı girerdi hemen gece götürürdüm yalancı kasılma bunlar derdi nst ye girerdik doğum başlarken ağrıları gelmeye başlayınca da dakika tutardık ağrıların sıklığı 5 dk ya düşünce gidelim derdi giderdik üç çocuğunun ikisinde böyle yaptı ama ilkinde acemilik korku ben telaş yaptım ilk ağrı da gece gittik açılması varmış 2 cm lik doktor bi yatırdı yattığı yerden ağrı çekti çok pişman oldu ama ona rağmen 8 saatte doğurdu diğer ikisinde doktor güldü bize isterseniz evde doğurup gelseydiniz diye 8-10 cm açıklık ile gittik

1 gün önce de acilde vermiştim acile güvenemeyip aslında sağlık ocağında verdim. ikisinde de yüksek canım
Lökosit benim de yüksek çıktı 60tı değerim. Kültür istedi doktor muhtemelen sizden de ister bende bakteri üremesi olmadı akıntım vardı onun için ilaç yazdı üç günlük fitil akıntı geçti gibi bakalım 34. Hafta muayenemi olucam bu cuma değerler ne durumda merak ediyorum
Ben de bir tane gecelik+sabahlık ikimde pijama takımı aldım benim geceliğim bilegimin üstüne kadar geldi aşırı kısa olmadı boyum 165. Kumaşına duruşuna bayıldım yumuşacık
Bu markadan ben de aldım gecelik sabahlık çok güzel gerçekten kapalıysanız boyu uzun bakabilirsiniz penyemoodun sitesine

Yok artık benim oğlanjn totosu diye seviyorum ya ben o şişliği sürekli oluyor
Bende aynısını diyordum cumartesi günü doktorda olunca bakın hocam bu totosu dedim adam başladı gülmeye totosu orada degilki bak dedi o kasılma dedi bebek çok hareket ederse olur herkezde bebeğim bu tarafta toplandı başımı ,totosumu diye merak eder ama braxton hecks kasılması bu zamanlarda normal rahim kendini hazırlıyor dedi

Bi dakka onun adı kasılma mıymış nasıl ya ben bebiş oraya geliyo diyom geçiyorum anaa ben şok
Yemin ederim hergun yeni bişey öğreniyoruz doktor bana dediğinde bende şok oldum ama ultrasonda gosterince anladım hakli oldugunu özellikle bebek çok hareket edince oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…