Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
kızlar bu bebek kıyafetlerini hangi programda yıkadınız bende allergy plus & baby diye program var nerdeyse 2 saate yakın yıkıyor sizde 2 saat yıkadınız mı
Canım ben 30 derecede 30 dklık kısa programda bebek deterjanı ile yıkadım, zaten kirli değiller ilk defa giyilecek bence 2 saat yıkamaya hiç gerek yok

4 katlı müslin örtü aldım battaniye için ama orda banyo falan yapılır mı lazım olur mu kendime bi takım baş havlusu banyo havlusu koycam tamam depent alayım o zaman
Hastane de duş alabiliyor muyuz ki acaba ama sancı çekerken bile suyun altına girmek iyi olur en azından bunun için lazım olur hiç böyle düşünmemiştim, hayal mi kuruyorum yoksa ilk gebeliğim hiç bişey bilmiyorum

aynı bizim bebişler .kilosu az mı diye düşünüyordum sen böyle yazınca rahatladım . Ay evettt az kaldı azzzzz nst Ler başladı
canım ya internettede bu haftada 1.8-2 kilo yazıyor normal değer herhalde bundan az olmasında ölçümle dışarı çıkan farklı oluyor çünkü

Ben girdim sancıları rahatlatmada etkili gerçekten bunda da giricem ama havlu oluyo hastanede

Ben girdim sancıları rahatlatmada etkili gerçekten bunda da giricem ama havlu oluyo hastanede
Benimde kuzenim demişti ben hep havuzda sancıları çektim Almanya’da o ama burda da en azından duşta çekerim diye düşündüm hastanedeki kısmı ay teşekkür ederim rahatladım şimdi

Eğer odanda varsa canım yada doğumhane de ağrı çekerken ılık duş alıyorsun benim gebe okulunda ebe abla göstermişti jakuzi vardı gittiğim üniversite hastanesinde de var doğumhane de ilk olunca hepimiz öyle ya

Benimde kuzenim demişti ben hep havuzda sancıları çektim Almanya’da o ama burda da en azından duşta çekerim diye düşündüm hastanedeki kısmı ay teşekkür ederim rahatladım şimdi
Tabi tabi bide sancılar gelirken nst de değilsen hareket ettikçe hafif hissediyosun yatmak daha zor ben nst de değilsem ya duşta ya topun üstündeydim ya hastaneyi tavaf ediyodum yada açma germe squad yapıyodum. Ve kesinlikle allah yardım ediyo yaa beni doğumhaneye aldıklarında 2 saat kalmışım ben 20dkda doğurdum sanıyodum

Ahahah zaman izafileşiyor yani alllah kolaylaştırsın hepimizin doğumunu

Az kaldı kızlar valla ben şimdi çantayı hazırladım 33+1 oldum bugün . Bebişe 3 set koydum kendimede 2 pijama 1 gecelik. Yeterli olacak mı acaba Daha ıvır zıvırlar duruyor tabi hediyelik çikolata falan yaptırmadım

kızlar bu bebek kıyafetlerini hangi programda yıkadınız bende allergy plus & baby diye program var nerdeyse 2 saate yakın yıkıyor sizde 2 saat yıkadınız mı
30 derece 30 dakika 800 devirde yıkadım açık renk koyu renk ayırdım 2 makine şekilde attım siveno çamaşır yıkayıcı kullandım birde renk geçişi olur ne olur ne olmaz diye renk bulaşmasını önleyici mendil koydum çünkü instagramda bu sorunu yaşayanlar olmuş orda görmüştüm korktum ben de

O mendil nasıl bişe hiç bilmiyorum

Nasıl bilet aldın canım ben bulamadım resmini atar mısın
Ben de bir tane gecelik+sabahlık ikimde pijama takımı aldım benim geceliğim bilegimin üstüne kadar geldi aşırı kısa olmadı boyum 165. Kumaşına duruşuna bayıldım yumuşacık

Eklentiler

• IMG_1545.png
    124,1 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_1546.png
    200,1 KB · Görüntüleme: 4
Aa hastanede girilebiliyorsa ne güzelmiş keyfe bak inşallah onu yapabilcrk durumda oluruz arkadaşım yeni doğum yaptı sancısı varken yataktan çıkaramamış bile kendini herkeste bambaşka seyrediyor bu doğum işi. Doktorum diyorki pilates hocaları geliyo normal yapamıyor o kadar spora rağmen ama asla normal yapmam diyen gebesi ameliyat masasında doğurmuş hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…